Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169691 (180 за 24 години)

12 років “Юності”

| 1 коментар

Boyhood_Juliana_RomanyshynХочете дізнатися, що буде з вами через 12 років, як швидко пройде ваше життя, може ви встигнете двічі розлучитися, або так і ніколи не подорослішаєте? Ваші діти будуть курити травку, а ви не кричатимете за це на них.


Це насправді унікальний проект американського режисера Річарда Лінклейтера, якому властива ідея тривалого сюжету, і робота з одними і тими ж акторами на протязі більше десятки років. Його трилогія “Перед сходом сонця”, “Перед заходом сонця” та “Перед опівніччю” охопила практично 20 років життя двох героїв, що випадково познайомилися в потязі.

“Юність” сягнула ще глибше, і варта особливої уваги. Це розповідь про сім’ю, матір-одиначку та її двох дітей, від часу коли головному героєві Мейсону (Ellar Coltrane) було 6 і до його 18-ліття. На перший погляд, це пересічна американська сім’я зі своїми проблема, перемогами та програшами, сварками, фінансовими скрутами. Але картина настільки довершена, що дивує своєю простотою та правдивістю. Вона стимулює згадати власне дитинство і поглянути на себе зі сторони. Спитає чи пам’ятаєте ви про що мріяли, коли вам було лише шість років? І чи думали колись як було складно батькам вас виховувати?

Ця стрічка по-справжньому добра, а отже, тут не буде жодних кульмінацій і напруженого сюжету. Проте ви зустрінетеся з проблемами, що не оминають більшість сімей — самотність, алкоголізм і навіть поствоєнний синдром. І деякі речі подолати буде неможливо, від певних людей просто треба піти або забути. Вам просто покажуть, що ніколи не можна соромитися своєї унікальності, бо правильні люди це помітять, вони підкажуть куди йти і як рухатися, головне — не ховатися.
Кінострічка безумовно варта потраченого часу і підніме вам настрій.

У Львові транслюється зараз у “Планета Кіно”.

1 коментар

  1. Сподобалася стаття!:-)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.