Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171190 (166 за 24 години)

Angelorium: інтернет-ресурс для анонімної морально-психологічної допомоги.

| 4 коментарі

image001

Українські програмісти запустили новий безкоштовний інтернет-ресурс Angelorium для взаємної анонімної морально-психологічної допомоги та підтримки. 

 

Офіційний реліз сайту в Україні – 24 липня 2014р. Паралельно буде проводитись β-тестування. 

Передумовою створення були останні трагічні події та тенденції до зростання та поширення агресії у світі.

Angelorium – мультимовний сервіс що включає 72 мови світу, фільтрування користувачів для спілкування в Angelorium здійснюється за основним мовним критерієм. Немає прив’язки до місцезнаходження користувача чи іншого поділу за інтересами чи вподобаннями. 

Функції ресурсу обмежені щоб зосередити увагу користувачів на основних питаннях та проблемах що обговорюються.

Інтерфейс сайту на даний час представлений українською, російською та англійською мовами. В подальшому планується здійснити переклад на інші мови.

Меню сайту розділене на підкатегорії, основними з яких є:

 • “Оговорюється” – відображає активну переписку в якій перебуває користувач.
 • “Порадьте” – тут користувач може створити свою тему для обговорення, паралельно задавши параметри бажаних співрозмовників, а також тимчасово закрити чи видалити створені теми.

 • “Хочу допомогти” – здійснюється пошук доступних тем для обговорення, відображаються теми в яких користувач бере участь в обговоренні.

 • “Дані” – включає в себе профіль користувача, список друзів, а також поле для зворотнього зв’язку.

Функціонал сайту дозволяє спілкуватись персонально з автором теми чи в загальному обговоренні з ініціативи автора. В загальному обговоренні можуть брати участь 8 співрозмовників не включаючи автора. Є можливість додавати співрозмовників до друзів та вести з ними переписку.

“Швидкий темп життя, часті стреси, всесвітні та локальні кризи, щоденні турботи і негаразди дедалі частіше турбують кожного з наc, люди залишаються наодинці з своїми проблемами, кожен думає лише про себе, не помічаючи ближніх…Маю надію, Angelorium зможе зменшити цей тиск під яким ми всі перебуваємо, зблизить людей, заспокоїть, розрадить.” – зазначив автор проекту, який побажав залишитися неназваним.

Джерело: Пресс-реліз
web:    ANGELORIUM.COM
e-mail: Ukraine.info@angelorium.com

4 коментарі

 1. сайт жахливо працює, багато функцій взагалі недоступні, повідомлення автора теми “обговореннях” не видно, тобто користуватись ним неможливо. недоробка абсолютно.

  • Опишіть конкретно непрацюючий функціонал, якщо такий насправді Вам вдалось віднайти, у полі зворотнього зв’язку. З Вами зв’яжуться представники служби підтримки.
   Дякуємо за Ваші коментарі і за те, що Ви з нами.
   З повагою.

 2. О це вже набагато краще ніж клепати соц мережі з інтерфейсом як в вк, ну тобто була якась така дурна мода на початку року.

 3. Глібе,функціонує все нормально,мабуть ви ще не звикли до формату сайту.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.