Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171906 (198 за 24 години)

Фестиваль українського опору Бандерштат-2014 пройде 1-3 серпня у Луцьку

| 1 коментар

бандерштат

Фестиваль українського опору «Бандерштат», що незмінно проводиться на Волині, починаючи з 2007-го року, як ніколи, у році нинішньому набуває актуальності не лише як мистецький майданчик, а як потужна об’єднавча платформа, яка збирає навколо себе активних українців з усіх куточків нашої держави.

Революційні події, що наприкінці листопада 2013-го року розпочалися в Україні і мали на меті захист інтересів українців у їх прагненнях до інтеграції в Європу, переросли в криваву боротьбу з корумпованим політичним режимом Януковича та його поплічників. Українці, як ніколи за часи незалежності, продемонстрували свою єдність та засвідчили готовність до системних змін як всередині державі, так і всередині себе.

Ті цінності, які декларувалися на майданах країни під час подій останніх місяців, яскраво проілюстрували національний дух революційних подій, згуртувавши навколо себе жителів як Заходу України, так і її Сходу, як україномовних, так і російськомовних патріотів.

Історична жертва Небесної Сотні – героїв новітньої української історії – в світлі російської агресії на півдні та сході України так чи інакше змушує всіх активних українців ставати частиною спільного фронту захисту нашої державності та її культури у всіх сферах: від військової, політичної – до релігійної та культурної.

Нині Україна потребує ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ: потрібна цільна національна ідея та конструктивний діалог між різними верствами суспільства, що не дозволить історично знівелювати всі ментальні здобутки революції.

Відтак Бандерштат-2014 ставить перед собою мету – зібрати на фестивалі не лише яскравих представників музичної сцени України, а й представників різних напрямків розбудови нашої державності: успішних громадських діячів, молодих політиків, митців, економістів, державних службовців, журналістів, бізнесменів, письменників, релігійних діячів та спортсменів з різних регіонів України та з-поза меж держави.

Бандерштат-2014 має стати потужним дискусійним майданчиком, на якому обговорюватимуться нагальні питання захисту, збереження й примноження всього, що ми називаємо УКРАЇНСЬКИМ.

Тільки в діалозі та конструктивних дискусіях ініціативна частина українського соціуму спроможна виробити механізми єдності, міжрегіональної взаємодії та уникнення в майбутньому гірких уроків історії.

«Бандерштат» як ніколи, опираючись в своїх програмових ідеях на принципи здорового, життєтворчого українського націоналізму, повинен стати не просто фестивальною імпрезою, що проводиться один раз на рік, а активно діючою онлайн-платформою для обміну думок у щорічному форматі.

Цьогорічний фестиваль ми присвячуємо загиблим героям Небесної Сотні, подвиг яких змінив обличчя молодого українця, змінив обличчя України.

Що цікавого буде на цьогорічному фестивалі українського опору “Бандерштат”? Звичайно це гутіркова частина програми, зокрема на фестивалі Ви зможете побачити та почути:
Політиків – Юрія Луценко, Юрка Михальчишина, Лесю Оробець, Олеся Донія та журналістів – Hromadske.tv, Зураба Аласанію, Дмитра Добродомова, Юрія Макарова.

Представників батальйону “Азов” – Андрія Білецького, Олега Однороженка та Ігоря Мосійчука та учасників прориву на Інститутській Сашка Гуча та нацгвардійця Володимира Пастушка.

Представників загону білоруських добровольців “Пагоня” та редактора відомого суспільно-політичного пабліка # Orange, російського опозиціонера та блогера Андрія Кузнєцова.

А також поетесу Анастасію Дмитрук, мандрівницю та журналістку Ганну Морозову, керівника Люстраційного комітету Єгора Соболєва, представника спільноти “Наступна республіка” Олега Вишню, автора книги “Націоналізм versus Модерн: життя і творчість Дмитра Донцова в оптиці консервативної революції” Ігоря Загребельного.

А також звичайно зустріч з ветеранами Української Повстанської Армії.

Деталі тут http://bandershtat.org.ua/ та  www.facebook.com/bandershtat
Джерела: FB, Офіційна сторінка фестивалю

1 коментар

  1. Cruachan та Кому Вниз? Там має бути реально класно…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.