Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171214 (161 за 24 години)

У четвер під Нацрадою відбудеться пікет проти трансляції російських серіалів

| 31 коментар

СеріаламБойкот

У четвер 31 липня о 12:00 відбудеться пікет проти трансляції російських серіалів під приміщенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення (м. Київ, вул. Прорізна, 2)

Військова агресія Росії назавжди змінила тисячі українських життів, сотні забрала. І продовжує забирати. А провідні телеканали країни, як ні в чому не бувало, і далі слугують рупором для ядовитої пропаганди «братського народу».

«Інтер», «Україна», «ICTV», «НТН» та інші активно транслюють передачі та серіали російського виробництва – такі, що вихваляють російських ментів і спецназ. А це – «Братани», «Глухар», «Слід» та десяток інших. В них ті, хто розв’язав війну і хаос в Україні – відважні герої.

Ми виступаємо проти трансляції російських серіалів в українському телепросторі: мало того, що вони перетворюють глядачів у проросійських зомбі, так ми ще купуємо їх у компаній, які платять податки Росії. А потім ці кошти використовуються для купівлі зброї та терористів, що воюють проти України! Розпалювати національну ворожнечу й виправдовувати військову агресію у таких умовах їм стає простіше.

Давайте разом відберемо у них цю можливість. Зобов’яжемо владу реагувати на інформаційну безпеку нашої держави. Разом – ми сила! 

Джерело: FB сторінка події, StopRussians

 До речі Державне агенство України з питань кіно заборонило показ в україні проросійських стрічок “Піддубний” та “Біла гвардія”

Більшістю голосів експертів, що переглянули «Білу гвардію», цей фільм було визнано як такий, що «демонструє зневагу до української мови, народу та державності». А у картині «Піддубний», присвяченій відомому професійному борцю, уродженцю України, на думку експертів, «спотворені окремі факти і переписані на користь Росії, тому в умовах війни, яку веде Росія проти України, цей фільм є інструментом інформаційної війни».
Держкіно зобов`язало Експертну комісію з питань розповсюдження і демонстрування фільмів до обов’язкового перегляду всіх фільмів виробництва Російської Федерації щодо їхньої відповідності українському законодавству.

31 коментар

 1. Краще б зробили мітинг на підтримку зйомок українських серіалів… Тв , якщо не буде рос висеру рекламу крутитиме…
  P.S тв намагаюсь оминати

  • Підтримую ваш коментар!

  • Але ці канали чомусь більше не показують навіть ті українські фільми та телесеріали, які є. Колись, здається ще на початку правління Ющенка, на Інтері показували український серіал “Кармелюк” і досить непоганий. Чому його приміром не показати ще раз…

   • mix14
    Гарний задум, але він зараз на стадії ідеї. А ось у четвер планується вже готовий пікет з конкретним результатом, тому раджу не відволікатися на сторонні речі а іти в четвер пікетувати.
    Я б сам прийшов, якби жив у Києві.

 2. Поправка:
  Військова агресія Московії назавжди змінила мільйони українських життів, тисячі забрала. (доклад ООН, вже більше тисячі цивільних)

  +1 до коментарів вище: щоб прибирати й замінювати, повинна бути своя альтернатива. А кіно у нас дааавно не фінансується.

  Хоча вже зараз на телебаченні є позитивні порухи – агресивні рос. серіали замінюються нейтральними турецькими. (до того ж, більш якісними) Як тимчасова міра – підійде. В 90-ті взагалі санта-барбару всі дивились.

  • У всіх розвинених країнах кіно не фінансується державою, хіба що окремі пропаганді проекти. Держава має створювати умови, щоб бізнесменам було вигідно вкладати у вітчизняне кіно, а пряме фінансування кіно державою – це шлях у нікуди

   • Я й це мав на увазі. Просто написав невдало. (вийшло, що гроші давати напряму, а не на розвиток культури й сприяння)

 3. рос серіали це лагідна русифікація і обидлячування людей. з такими темпами за років 50 і західна Україна буде говорити на рос мові і кричати расія спасі помагі нам.

 4. Де росія – там смерть і горе.

  • Не неси маячню, вірний раб пу. Свою пропаганду залишпри собі і сам слухай, і вір в це й надалі(що ви нівчому не винні ну прям святі, а забув у вас же святий тільки пу, от молись йому й далі). Кормят та лечат – довго сміявся, таке написати це треба ж яку голову мати, хоча ви звичайний троль який тільки й може що гадити. Так що моліться вашому богу пу, або цареві, збирачю земель, господарю(як вам зручно), слухайте своіі казки про велику расею, яка нівчому не винна, яку постійно оббріхують й надалі. А якщо ти живеш тут а не в раші то тут тебе ніхто не трима, пиздуй туди. А тут свій дебілізм писати не треба, уже й так таких як ти вистача.

  • А ще забув.
   Отпускають? Це тих пятьох відпустили, що збираються засудити і не відпускають? А льотчицю теж відпустили? А режисера(він взагалі цивільний)?

   • Ну і яким боком до учасників масових акцій протесту війаькові(що ііх тримають уполоні)? Хоч дивись що пишеш, а хоча тиж не дивишся бо ти троль. Хоч щось посуті пиши, ато посилаю. Себе пошли подалі звідци, ти чмо некультурне та щей троль. Ти помолився сьогодні святому пу? Якщо ні, то обовязково помолись, ато він тебе суворо покара.

  • За Даунбас і Раіссю! Ва славу Солнлнцеликва! Фашізм ні прайдьот!

  • на, жри свою пропаганду, дятел безграмотный https://www.youtube.com/watch?v=VzD4664B7eI#t=222

  • И как твоя силка обясняет, появления рос. оружея и солдат, типа у ополчения Донбаса? Так аби ото пиздонуть что то.

 5. Шкода одне, що альтернативою російським серіалам будуть американські серіали та фільми в яких повно пропаганди одностатевих шлюбів та раннього статевого життя в переміш з алкоголем та наркотиками. Як казали вище краще показати старі наші фільми та серіали.

 6. А українських серіалів, які мовлять російською, це стосується? Наприклад: Таксі, Свати, Путьова країна та ін.

 7. Не знаю на кого розраховане це мило. Мабуть на тих гопників, які верещали “Расія”, а тепер ховаючись від війни в Львові проклинають київську владу, але вчасно жерти і пити за її рахунок не соромляться. Для чого нам потрібні безкінечні ментовські історії, чому ми повинні дивитись на її триколори і двоголових мутантів. Тут не рекомендації потрібні. Ворог стріляє в наших громадян, плюндрує наші міста і села. Ви могли б собі уявити на екранах СРСР в роки війни німецький фільм, який прославляє гітлера, чи вермахт. Це інформаційна війна, і той хто виставляє ворожу ідеологічну продукцію, переходить в ворожі окопи. Він просто зрадник і повинен нести за це відповідальність. На війні, як на війні. А ті екранізації творів українських письменників, про які було сказано, це погляд путінських шакалів, платних повій з ідеологічного обозу. Вони лише перекручують зміст екранізованих творів.

 8. Взагалі цей задум треба обов’язково втілити. Особливо Свати, де головний “шутнік” чітко дав знати свою антиукраїнську позицію і не гарно висловлювався.
  Живучи на західній Україні, у мене в центральній бібліотеці 70% літератури російською, решта хіба українського походження.
  Проблем з русифікацією у нас гора.

 9. Українські канали дивитись неможливо через неякісне лайно, російські якісні, але пропаганда. Американські як російські – тільки трохи менше їхньої пропаганди.,

 10. наш маразм все більше набирає обертів, замість того щоб щось робити дійсно необхідне

 11. Був на мітингу. Журналів було значно більше за активістів) В приміщенні поговорили з самою тією нац.радою. Спочатку нам вішали на вуха тему російських каналів в Україні, та люди поправили Раду і попросили висловитись щодо контенту наших каналів. В цілому, нас всіх послали до конкретних каналів, порадили подавати в суд і все таке, діяти конкретніше. А сама Рада не має механізмів впливу на рішення якогось там ICTV показувати рос.серіали. Герасим’юк сказала, що в межах компетенції Ради вона наполегливо працює, і навела якісь приклади результатів. Також зауважували, що букву закону канали не порушують, а щоб можна було юридично змусити когось не показувати певний контент, потрібно ухвалювати відповідні закони. Також казали, що як буде альтернативний продукт, так і з’явиться для нього місце…

 12. Головне щоб нашим каналам це ненашкодило, бо банкрутство теж погано. А взагілі я думаю, що вже якщо заміняти рос. серіали та фільми то вже краще на американські та інші іноземні в них менше пропаганди, а та яка там іноді трапляється не направлена проти нас. А там може й наші щось своє зроблять.

 13. Зайшов я на сайт http://stoprussians.com.ua/ і хочу сказати що це лише верхівка айсберга!!! Телевізор не дивлюсь але деколи буває що заходжу до молодшої сестри а там “Букіни” “Вороніни” або “Лунтік” чи “Маша та ведмінь” і її це подобається вона навіть починає говорити суржиком що мені дуже не подобається і я її поправляю але толку з того? Я думаю що треба звертатись до самих каналів з проханням не крутити таке ла___о!

 14. Та вони вже дiстали з цими “Букіними” “Вороніними”, наче серiалiв iнших немає, скiльки можна їх вже крутити, ну запустили б якiсь iншi, ато тупо оде й теж(серiї по сто раз повторюють), тим бiльше багато є серiалiв iноземних якi можна показувати, он ентер фiльм показує Пуаро. То я думаю є що показати, просто треба бажання, краще вже мкльтики крутили i то бiльше толку було б. Так що я звами повнiстю погоджуюсь, ви правi на всi сто а може й на бiльше вiдсоткiв.

 15. Заборонити варто трансляцію не тільки російського, але й малоросійського (російськомовних серіалів, знятих в Україні). Підтримую всіх, хто вище висловився за заміну російського телепродукту телепродуктом інших держав, не налаштованих проти України. Се, доречі, двічі прислужилося б Україні: якщо показувати швейцарські, італійські, польські, турецькі, мексиканські серіали замість російських чи малоросійських, глядачі будуть освіченішими (більше знатимуть про світ, про побут та звичаї в інших країнах, будуть знати маловідомих доти акторів і таке інше)

 16. Таке наповнення ефіру російськомовним калом веде лише до одного: до дебілізації суспільства. Ми, як споживач, дивимися російську “правду”, “житуху” і самі себе ототожнюємо з їхніми персонажами, поступово стаємо “нікалай пітровачєми”, “ґєнамі”, “мєнтами”, “пракурорамі”. Ця ідея називається “русскій мір”. Навіщо нам бути українцями? Ми стаємо під впливом цієї пропаганди мирними хахлушами, які мають закрити рот і дивитися, дивитися, дивитися… Українці не звикли вимагати від когось, “а покажіть нам те”, а лише вмикають ящик і дивляться все під ряд. На державному рівні цей “кацапський мір” має бути заборонений. Я можу написати хоч сто скарг на конкретний канал, але якщо він нічого не порушує, жодного закону, то хто тут правий тоді? Будь-який канал може транслювати “русскій мір” навіть собі в збиток (офіційно), отримуючи за це нал (неофіційно) і пропаганда далі йтиме по ящику. Якби це було заборонено, тоді інша справа. Пусте місце потрібно, або заповнити тими фільмами, чи серіалами, які взагалі не озвучені українською, а таких немало, або випливе, що така кількість каналів нікому не потрібна, крім, власне, русскої пропаганди.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.