Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169403 (163 за 24 години)

PlayNews#154 — The Walking Dead, Assassin’s Creed: Unity, Homefront, Call of Duty

0f445c65daffb5cf83fedb34bcf2c6d5

Вітаємо, друзі! Ви дивитеся 154-й випуск ігрових новин PlayNews. Із цього випуску ви довідаєтеся: що нового в асасинів, на що розраховує Electronic Arts, якою буде нова Mass Effect і багато іншого.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nyzCdiTP3U4?feature=player_detailpage&w=1000&h=480]

 Текст: Ярослав Друзюк, Микола Орос, Олег Куліков

Голос: Олександр Чернов, Оксана Зорка
Монтаж: Тарас Кріль
Редагування: Лідія Кундис

Автор: PlayUA

PlayUA - щирий порадник ґеймера.

-1 коментарів

  1. 03/08/2014 від PlayUA | Прокоментуй! — О, так, прокоментуй, Український народе, вчинок цих зрадників. Впродовж лютого цього року, від них на сайті, ані слова жалю за Небесною Сотнею, ані свічки в пам’ять померлих, нічого! Натомість 20 лютого новина штибу “Зіграйте в цю дурню в стімі, бо там вона безкоштовна”. О, так, ви справжні патріоти України.

    • Не пропіарився за рахунок Небесної Сотні – не патріот? Яке ж це щастя, що не всі такі “патріоти”, бо довелось би нам кожного року по Сотні приносити в жертву задля підтримки мережевого патріотизму.
      Скажи, а скільки треба поставити на аватарку свічечок та написати сумних постів вконтактику, щоб бути от таким крутим патріотом? Ні, щоб ще й інші патріоти визнали тебе найкрутішим патріотом серед всіх патріотів, Володарем Патріотів?

    • Ну дочого тут це? Їхній сайт це сайт суто про ігри та різні новинки. Так що я думаю, що це там було б зайве, тому що народу зараз і так не легко(всі допомагають хто чим зможе, є звичайно такі люди коли їм все побарабану, але є багато кому важлива доля нашої держави), тому людям потрібно хоть якось відволікатись від напруженої ситуації, а той сайт якраз таке місце.

  2. Где ж вы беретесь такие.. :-)

  3. Скажіть, хто грав асасіна? Чому Дезмонд Люсі вбив??