Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171922 (197 за 24 години)

Пісня легендарного британського гурту «Queen» прозвучить українською мовою в альбомі «70/80»

| 6 коментарів

Гарна новина! До альбому «70/80» гурту «Кам’яний гість» увійде ще одна композиція. Це буде українська версія пісні «All Dead, All Dead» легендарного британського гурту «Queen».

Ознайомитися з детальною інформацією про майбутню платівку, а також долучитися до спільноти підтримки альбому «70/80» можна за посиланням: http://biggggidea.com/project/741/

Нагадуємо, що в альбомі «70/80» прозвучать українські переклади легендарних The Beatles, The Doors, Queen, Genesis, Slade, Pink Floyd, Garry Moore, David Bowie та Creedence Clearwater Revival. Деякі пісні були написані більше тридцяти років тому, але виявилися актуальними і сьогодні та майже пророчими – наче автори тоді розповідали про теперішні події в Україні.

6 коментарів

  1. Цікаво, але головне, що не б не спаскудили первісну основу. Буває, що кавери кращі за оригінал. Я люблю слухати кавер на пісню “High hopes” Рink floyd” гурту “NightWish” і вважаю його кращим. Але, на жаль, так буває рідко.

  2. На рахунок Найтвіш ти влучно сказав.

  3. А чому нема легендарних Deep Purple ?

  4. Для тих хто не обізнаний з альбомами «Queen», заговолок звучить так, наче це «Queen» будуть українською мовою співати)))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.