Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170932 (247 за 24 години)

Запустився сервіс для продажу/пошуку вживаних книжок Samprodav.com

| 15 коментарів

samprodav

В Україні запустився новий онлайн-сервіс для продажу/пошуку вживаних книжок Samprodav.com.

Samprodav – це двостронній маркет, який дає користувачам можливість продати книжки або розмістити оголошення про те, що вони хотіли б купити певну книжку. Як підказує сама назва, яка відсилає до дуже української традиції самвидаву, основна ідея проекту – дати звичайному книголюбу корисний онлайн-інструмент, який стане у пригоді, щоб поповнити свою бібліотеку букіністичними книгами, або звільнити полиці від зайвого. Головна ідея – дарувати нове життя старим книжкам, допомагати знайти їм нових власників, які будуть їх цінувати і любити, а головне читати.

Ідея проекту народилася з особистого багаторічного книголюбства його ідейного натхненника. Спочатку були навіть спроби реалізувати її на базі WordPress, але готові вордпресівські теми не дозволяли зробити проект на 100% таким, яким його бачили розробники. Тому вирішили створювати сайт з нуля своїми руками. Допомогло те, що розробники займаються інтернет-бізнесом як основним видом діяльності, тому був певний досвід та ресурси у цій сфері.

Від самого початку команда намагалась зробити проект максимально простим, як в плані інтерфейсу, так і в плані функціональності. Окремою гордістю є 100% адаптивність сайту під будь-які типи екрану, що стає все важливішим фактором у наш мобільний вік.

Проект націлений в першу чергу на вживані книжки, рідкісні та старі видання, які важко знайти у звичайних книгарнях або онлайн-магазинах, але стане у пригоді для будь-кого, хто хоче знайти або продати певну книжку, включаючи окремі видавництва, букіністів, просто рядових книголюбів.

Це не комерційний проект, тому від безкоштовний для всіх користувачів.

Розробники сайту обіцяють не стояти на місці і вже зараз працюють над додатковими функціями, які зроблять Сампродав ще кориснішим для книголюбів.

 Прохання підтримати проект, поширивши інформацію про нього серед ваших друзів та читачів. Зробимо Сампродав успішним разом!

15 коментарів

 1. Шкода що фільтрів немає, бо коли кількість пропозицій зросте важко буде знайти потрібне. Треба фільтр за жанрами (кілька рівнів), роками видання, авторами, і т.п.

 2. бібліотеки трєпіщітє! як сайт набуде популярності… ;)

 3. Дуже хороша і перспективна справа. Бажаю авторам успіхів та натхнення!

 4. Де “Гаррі Поттер” ? Хочу придбати

 5. Чомусь сервіс не запускається((((

 6. Гарний сайт. Зареєструвався, виклав кілька мені вже непотрібних книжок і на одну з них відразу ж знайшовся покупець! Крім того, там же, вдалося знайти доволі рідкісну книгу І.Томана всього за 20 гнр. Мій суб`єктивний висновок – цей ресурс дуже корисний. Дякую розробникам!!!

 7. Клас. Дякую!

 8. Ну ось чим треба займатися. А то всі соц мережі роблять зовсім ніякої якості.

 9. НЕМОЖЛИВО ВИСТАВИТИ НА ПРОДАЖ КНИГУ, БО НЕ ВИБИРАЄТЬСЯ КАТЕГОРІЯ!!!

 10. Как всегда недоделанный сервис, даже на базовом уровне.
  Увидев что информация про пользователя открыта решил удалить аккаунт, ну и… нельзя, нет такой функции.
  Мало того что нету никаких сообщений о приватности, мол мы храним Ваши личные данные… так еще и нету настройки приватности автора объявления.
  В придачу контактные данные открываются не javascript, спам боты заходи качай все данные и телефоны и почту.
  Ни формы обратной связи, ни имейла саппортного нету.

 11. Сампродав ще працює?

 12. Чому не приходить повідомлення на пошту про пароль для реєстрації?

 13. Хто знає, що з сайтом? Вже який тиждень нема доступу

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.