Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168860 (248 за 24 години)

Гурт «Кам’яний гість» зіграє незвичайний концерт

| 5 коментарів

13 вересня 2014 о 19:00 гурт «Кам’яний гість» зіграє спеціальний концерт, де прозвучать не тільки знайомі пісні, а й зовсім нові композиції з майбутньої платівки «70/80». Це буде справжня презентація, але для вузького кола слухачів. Незвичайність концерту ще й в тому, що формат заходу буде більш репетиційним, ніж концертним. А це означає, що окрім великої кількості гучної музики буде ще й багато цікавого спілкування.

Концерт відбудеться в приміщенні чудової репетиційної бази «K.O.V.bazza», що знаходиться в Києві, неподалік від станції метро «Позняки».

Для того, щоб отримати запрошення на концерт, необхідно підтримати майбутню платівку «70/80» гурту «Кам’яний гість» на сторінці проекту «Спільнокошт» – https://biggggidea.com/project/741/

Кількість гостей обмежена.

Нагадуємо, що в альбомі «70/80» гурту «Кам’яний гість» прозвучать українські переклади та нові аранжування пісень легендарних The Beatles, The Doors, Queen, Genesis, Slade, Pink Floyd, Garry Moore, David Bowie та Creedence Clearwater Revival.

5 коментарів

  1. Хлопці, чому ви ігноруєте уже 2й альбом підряд крутий гурт Deep Purple ? Не подобається музичний матеріал чи є якась інша причина ?

    • Дякуємо за запитання! Deep Purple нам подобається, але ми поки що не змогли обрати пісню, яка б природно зазвучала українською мовою. Будемо вдячні за поради.

  2. СТОРІНКУ НЕ ЗНАЙДЕНО
    Сторінка, яку ви шукали, не була знайдена.
    Ви можете перейти на попередню або на головну сторінку

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.