Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170191 (186 за 24 години)

Освітньо-політичний проект “Masters of the World” УКРАЇНА

| Прокоментуй!

Masters of the World: Geo-Political Simulator 3

ШАНОВНІ ГУРТОМІВЧАНИ ТА МЕШКАНЦІ НАШОГО ПОРТАЛУ!

Канал “Deni 3D” розпочинає освітньо-політичний проект “Masters of the World: Geo-Political Simulator 3 || УКРАЇНА” наживо. Всім глядачам пропонується відчути себе радниками Президента, спостерігачами або учнями політичних процесів та управління країною.

У теперішній час кожен з нас має якщо не розбиратися в політиці, то хоча б цікавитися нею. Саме в такій складній та підступній справі дуже гостро постає питання обізнаності, чесності, дружнього плеча, відповідальності за долю країни. Як зробити процес освоєння і розуміння політичних процесів цікавим і змістовним?

Канал “Deni 3D” пропонує своїм шанувальникам і пересічним глядачам разом зануритися у політичні перипетії управління країною в ігровій формі, провівши час водночас і пізнавально, і цікаво. Окрім ознайомлення з тематикою проекту, всі бажаючі мають можливість допомагати один одному вивчати дедалі більше інформації міжнародною (англійською) мовою.

Тож, долучайтесь до спільного розвитку всього українського, бо лише Гуртом зможемо вистояти, протистояти, перемагати і розвиватися в такий складний для нас усіх час!

Підтримаємо розвиток україномовного Ютубу на противагу російськомовному!

Канал Deni3D: https://www.youtube.com/user/Deni3Dhd

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.