Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168857 (256 за 24 години)

Українська стрічка «Такі красиві люди» виходить у прокат 23 вересня

| 4 коментарі

taki_kr_poster

Українська стрічка «Такі красиві люди» режисера Дмитра Мойсеєва стартує в національному прокаті 23 вересня. Про це повідомляється на сторінці стрічки у Facebook.

 З 23 вересня стрічку зможуть переглянути мешканці Дніпропетровська у кінотеатрі «Мультиплекс». Наступного дня прокат стартує у столичному кінотеатрі «Київ». З 26 вересня фільм вийде в кінотеатрах Івано-Франківська («Космос. Лінія кіно»), з 1-го жовтня – Херсона (кінотеатр «Мультиплекс»).

 На прем’єрних показах стрічку представлятиме його творча група.

Нагадаємо, камерна драма «Такі красиві люди» – історія п’ятьох героїв, які втекли від цивілізації і живуть на березі моря. Вони рибалять, влаштовують домашні спектаклі та читають японську літературу. Утім, є дещо, чого не вистачає їм у цій ідилії. 

 Повнометражний дебют режисера Дмитра Мойсеєва знімали в Івано-Франківську, Криму та Києві. Прем’єра відбулася 24 жовтня 2013 року на кінофестивалі «Молодість».  Стрічку повністю профінансувала держава (Держкіно України).

Джерело: Телекритика

4 коментарі

 1. Вона буде українською мовою, чи то кіно для даунбасо-ущімльонців?

  • Нє ущімльоний аноніме, трейлер переглянути – клепки бракує?

   • Ну чому так грубо? Чювак просто запитав.
    А щодо ущемлюнних то вони мене теж дістали, уже на телебачеені під них підстраюються(новини та ін), і виходить так, що нас ущемляють, а їм все в жо… пхнуть, а так звані ущемленні нас за людей не рахують. Так що я вас дуже розумію.

   • Якби я мав можливість глянути трейлер то би глянув, я не тупий.
    Спитав бо на моїй нокії відео не відтворюється, ну що тепер задоволений?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.