Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171022 (153 за 24 години)

Український фільм “Брати” візьме участь у конкурсі “Молодості”

| 2 коментарі

Braty_Poster_1_ukr

У повнометражному конкурсі 44-го Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”, що проходитиме з 25 жовтня по 2 листопада візьме участь фільм українського режисера Вікторії Трофименко “Брати”.

Про це повідомив на прес-конференції у четвер генеральний директор кінофоруму Андрій Халпахчі.

“У конкурсі повного метру буде український фільм “Брати” Вікторії Трофименко, який уже має маленьку історію, зокрема призи Московського кінофестивалю”, – зазначив Андрій Халпахчі, додавши при цьому, що прокатом цього фільму в Україні і, очевидно, у світі буде займатися МКФ “Молодість”. “Ми плануємо з грудня його випустити в прокат”, – уточнив він.

На переконання ж голови Держкіно Пилипа Іллєнка, фільм “Брати” буде “однією з найголовніших подій фестивалю і взагалі цьогорічного українського кіносезону”.

Психологічна драма “Брати. Остання сповідь” розповідає історію двох старих немічних братів, які ось вже сорок років перебувають у стані холодної війни, намагаючись пережити одне одного. Та одного дня в життя чоловіків втручається жінка…

Сценарій стрічки написано за мотивами роману “Джмелиний мед” відомого шведського письменника Торґні Ліндґрена. Картина стала дебютом у повнометражному кіні як для режисерки Вікторії Трофіменко, так і для більшости акторів цього фільму. Але дебютом фільм став не лише для знімальної групи, а й для самого роману Торґні Ліндґрена. Це перша екранізація відомого роману шведського письменника. 

Взагалі ж на МКФ “Молодість” українських фільмів буде багато. Принаймні по три стрічки будуть представлені у категоріях студентських та короткометражних фільмів міжнародного конкурсу. До того ж кожного дня протягом фестивалю відбуватиметься українська прем’єра.

На сьогодні, крім “Братів”, відомі ще сім учасників повнометражного міжнародного конкурсу.

Відкриття кінофестивалю відбудеться 25 жовтня в Національному палаці “Україна”. Фестивальний центр – кінотеатр “Київ”. Постійні майданчики – кінотеатри “Жовтень” та “Кінопанорама”, культурно-освітній центр “Майстер Клас”.

Фільм-відкриття ще не оголошено, так само, як і склад журі, хоча більша частина суддівської колегії вже затверджена. “Я сподіваюсь, що Олег Сенцов (який сидить у Лефортівській тюрмі), що запрошений до журі міжнародного конкурсу, буде звільнений і зможе взяти участь у фестивалі і зможе ефективно працювати в українському кіно”, – зазначив гендиректор.

Джерело: УКРІнформ
Офіційна сторінка фільму: http://brothers-film.info
Офіційна сторінка стрічки в Facebook
Сторінка в IMDB http://www.imdb.com/title/tt2328529/

2 коментарі

  1. Виглядає непогано, але як завжди, пересічний глядач стрічки не побачить, бо в кіно як завжди нема…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.