Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171211 (158 за 24 години)

Гуртом на 5 каналі (Час. Підсумки дня. 04.09.2012)

| 29 коментарів

Повна версія на YouTube та Толоці.

29 коментарів

 1. Той “редиска” дядько, який говорив про те, що уряд прийняв цілу купу законів, не уточнив, що ті закони прийняті для юр.осіб, таких як Ринатік і йому подібних.

 2. Подивився ці “Підсумки дня”. Чесно ніяких нових вражень і нічого нового, передбачувана порожня балаканина між представниками влади і типу опозиції. Пану Володимиру дали сказати кілька речень та й усе. Оскільки такі шоу не дивився дуже давно неприємно вразила показна двомовність ведучих, тобто один розмовляє рос. а другий українською. Треба третього щоб мовив кримськотатарською. Бо несправедливо.

  • Той другий журналіст з Білорусі, а чого дивуватись, якщо в нас навіть прем’єр міністр української не знає.

 3. по-суті нічого сказано не було. переливали з пустого в порожнє.

 4. Другий з Білорусії, б’юсь об заклад через пів року буде вести програми українською)

 5. Якого він туди взагалі поперся? Наприкінці взагалі здали нерви, почав хвилюватися… От скаже чесно, не виникало бажання послати подалі того, забув як його звати, з ПР.

 6. Даються в знаки тренування мірошниченка в язичницьких дисциплінах.
  А веберу успіхів і при наступній нагоді заставити нервувати вже політиків ;)

 7. вибачайте weber-e, але стало соромно за Гуртом
  якщо це найкращий представник сайту, то можна більше нічого не казати
  до таких відповідальних зустрічей треба було хоча б підготуватись, якщо не маєте досвіду виступів перед широкою аудиторією…

  • Cтасе, а глянув, як реєстрація зросла? От тобі й відповідь! МОЛОДЧИНКА! Так з першого разу добре триматись далеко не кожен зможе. А це тільки початок. Готуйтесь гуртомівці, якщо Львів закличе, то й Стас покаже КЛАС!

  • Цілком погоджуюсь. Хоча треба врахувати те, що наш гуртівець ближче до віртуальної дійсності, де легше щось придумати і сказати. Так би мовити на тебе не тисне аудиторія, камери, акули слова, котрі в студії почуваються абсолютно вільно. Але то не оправдовує його. Треба справді готуватися, дуже слабенько все виглядало. Як не крути.

 8. Відпишу одразу для всіх. Критика справедлива, я згоден з тим, що я лажанув, можна списати це на перший раз, хвилювання, погану підготовку, переоцінку власних сил чи щось таке. Згоден хтось міг би представити сайт краще за мене, хоча завалитися міг і хтось інший, але маємо те що маємо, можна валити все на мене, я погодився. Але основне завдання у рекламі сайту може погано, але зроблене, про нас дізналися ті хто про нас не чув, реєстрація підтверджує.

 9. та ладно вам критикувати, самі би спробували
  weber, все добре, от тільки треба було більше партію районів грузити про провал ЗВТ з ЄС, мовний закон, москальський флот у Криму :)

  і як ти туди потрапив? дозвонювався чи на сайті анкету подав? :)

 10. Погоджуюсь з “незалежний глядач” зі сторони говорити легше всього… я за пивом з друзями також краще висловлюю свої думки чим яник, а коли на тебе купа народу втикає… так шо норм!
  “weber” а проблем в сайту не буду після твого виступу?) а то сам знаєш яка в нас влада

  • ми працюємо поза дією українського законодавства. Окрім того ми не екс, де крутилися дуже великі гроші з реклами… І ми і без 5 каналу відомі.

 11. Пацана тупо розвели, бо немає досвіду. Цей сайт потрібно не в політику пхати, а навпаки в Ентертеймент. Але все таки пацан тримався непогано, просто мало досвіду.
  Молодець!

 12. Ото цікаво як то так, Гуртом на п’ятому? Є блати з Чайкою чи як? якщо реклама то не вдала, бо власне реклама відсутня, якщо не зважати на дві (чи кіко там) згадки “Гуртом”. Власне цікавить чого і як Гуртом на 5-ому)?? просто тема програми ні в тин ні в ворота стосовно Гуртом, і варто було гнути “нашу” лінію і тупу рекламити Гуртом, вчитись треба в політиків, що-що а давати свою відповідь на зовсім інші питання вони вміють:)

  • На нас вийшов їхній гостьовий редактор, Чайка до цього не причетний, але він про нас знає і користується, Цеголко здається теж. Я чесно кажучи думав, що до самого сайту буде більше відношення, по факту окрім тих згадок нічого. Ну і все решта так і є, що вже вийшло то вийшло.

 13. Треба було вдягнути професійну футболочку hurtom.com

 14. Перепрошую, дивився тіко нарізку, але пан Вебер виглядав пристойно, без е-кання, слів -паразитів та інш.
  Звісно, до Богословської йому ще далеко…)

 15. Молодець!!!!

 16. Ще просвітили б тих, хто заходить сюди: а хто такий Володимир з ролику і яке місце займає на Гуртом?

  • Взагалі Вебер один з найдавніших активних учасників, колишній модератор, в минулому активний релізер, один з кращих аплоудерів сайту. Одним словом почесний гуртомівець.

 17. Добре показав, вів себе спокійно, бо якщо лаятися чи лити бруд, то подумають, геть зовсім божевільний =)

 18. Ой… печально… нащо взагалі про щось з тими ге говорити…

 19. потрібно було трохи краще підготуватись. бо вийшло якось змазано… “Української правди” не читаєш, чи що )))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.