Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (201 за 24 години)

12 жовтня гурт Тінь Сонця відіграє благодійний концерт у Києві

| Прокоментуй!

unnamed

12 жовтня (неділя), у Києві в клубі «Юність» (вул. Артема, 37/41) відбудеться благодійний концерт гурту «Тінь Сонця» у підтримку української армії. Усі виручені за квитки кошти гурт планує перерахувати кільком батальйонам, у яких воюють побратими учасників гурту. Важливо зазначити, що на концерті буде встановлена додаткова скринька на пожертвування Українській Армії.

«Тінь Сонця» вважає, що в такий складний для нашої Батьківщини час українці мають бути як ніколи єдиними у прагненні захистити свій дім.

Гурт вірить у нашу перемогу, але розуміє, що для цього потрібно докладати усіх зусиль. Команда вже неодноразово виступає на благодійних заходах в підтримку українських військових, а лідер гурту Сергій Василюк дав чимало концертів для наших бійців як на вишколах, так і в зоні АТО (Краматорськ, Слов’янськ, Амвросіївка, Маріуполь).

Позачерговий сольний концерт у Києві – чудова нагода для того, аби допомогти українській армії не лише співом, а й фінансово.

Про гурт: «Тінь Сонця» представляє унікальний в Україні та світі жанр Cossaks Folk Rock (українською – козацький рок). Група поєднує у звучанні своєї музики бандуру з традиційним для рок-музики гітарним супроводом.

Цікава й ідеологія гурту: в умовах глобалізованого сьогодення відроджується славетна українська минувшина, а напівзабута міфологія постає реальністю. Але найголовніше – це те, що команда позиціонує себе як послідовник якісної рок-музики зі змістовними текстами.

В активі гурту – чотири офіційні релізи «Грім в ковальні Бога» (2014), «Танець серця» (2011), «Полум’яна Рута» (2007), «Над Диким Полем» (2005), а також багаторічна участь практично в усіх українських фестивалях: «Захід», «Файне місто», «Бандерштат», «Рок-Січ», «Республіка», «Раковець», «Обнова», «Підкамінь», «Зашків», «Трипільске Коло», «Вишиванка-фест» та інші.

Гурт двічі поспіль відкривав центральний матч чемпіонату України з  футболу «Динамо» – «Шахтар» на НСК «Олімпійський» (2014, 2013), саме під пісню «Тінь Сонця» – «Козаки» виходить на ринг відомий український боксер Олександр Усик.

Гасло гурту: «Б’є життя через край!»

Джерело: PR служба гурту

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.