Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (200 за 24 години)

“National Geographic Україна” – відтепер і для власників Android-пристроїв

| 23 коментарі

1601056_743934599007441_806008288631077393_nЯк відомо, в грудні 2013 року українська редакція всесвітньовідомого журналу “National Geographic” випустила свій мультимедійний додаток для пристроїв компанії Apple на платформі iOS.

Від паперового і pdf-варіанту він відрізняється досить великою часткою мультимедійного контету – в журнал були вбудовані відеоролики з мандрівок авторів матеріалів та інтерв’ю з цікавими персонами, анімовані малюнки і графіки, інтерактивні карти та схеми тощо. Проте сама вартість таких пристроїв призводить до того, що вони досить малопоширені серед українського населення, на відміну від дешевих китайських смартфонів із зеленим роботом, які на сьогодні є ледь не у кожного другого.

З вересня 2014 року прихильники таких пристроїв можуть приєднатися до читання інтерактивної версії – редакція журналу адаптувала додаток для найпопулярнішої мобільної платформи і виклала його для скачування на Google Play. Ціна одного номеру – 29 гривень. Як подарунок для тих, хто скачає додаток, все ще є безкоштовним номер за грудень 2013 року – на ньому можна оцінити всю глибину відмінності мультимедійного варіанту від паперового.

Журнал National Geographic — унікальний науково-популярний журнал про географію, наукові відкриття, історію, культуру, сучасні події та фотографію, що публікує безпрецедентні фотографії і ексклюзивні матеріали у сфері історії, археології, науки та культури, показуючи світ у всіх аспектах: природа, життя диких тварин, суспільство.

 Додаток для пристроїв Apple
Додаток для пристроїв Android

23 коментарі

 1. нарешті

 2. Ще залишилось зробити версію під Windows.

 3. А є якесь відео про спостереження качок, свиней, гусей ?

  Щось подібне, як National Geographic показує, наприклад, про лемурів мадагаскару ( http://planeta-kino.com.ua/kharkov/ua/movies/island-of-lemurs-madagascar/ ) і таке інше

 4. Не можу скачати безкоштовний випуск за грудень 2013 року. Пише, що недостатньо вільного місця, хоча його багато. Те саме на 2-х пристроях. Комусь вдалося цей випуск скачати?

 5. Круто, але я принципово купую кожне свіже число улюбленого журналу.

  • В паперовому журналі на жаль лише текст та фото.
   Спробуйте встановити і скачати безкоштовний випуск – відчуєте різницю.

 6. Динозавр?!
  Курва, качати не хочу з поваги, в кіосках в моєму місті немає, а замовляти в мене не вийде. Що робити?

  • З поваги до кого?
   І чому не вийде замовляти – планшета/смартфона нема?
   Встановіть Хром – він дозволяє запускати додатки для Андроїда на звичайному ПК.

   • Невдало висловився :D
    Насправді в мене й планшета немає. Хочу купити “живцем” – друковане видання. На рахунок “качати”, маю на увазі, що не хочу тягнути з торентів.

    • то передплатіть журнал та й буде вам радість

    • Смішно. Ви паперову версію з торентів хочете тягнути чи у вас немає можливості розплатитися безготівково за електронну версію?
     Бо прочитавши я зробив самі такі висновки.

     • Якщо чесно, ви мене трохи заплутали.
      Суть – з мого поштового ящика (не в інтернеті, а фізичного) інколи крали газети (він об’єданний з ящиками інших людей і свій власний поставити немає можливості). після цього я відмовився що небудь виписувати. В той же час скачувати я немаю бажання (ні торрент, ні ліцензію). А в місті журнал, нажаль, не продається.

 7. Відкрийте на пошті абонентську скриньку, там ніхто не вкраде….

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.