Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170927 (264 за 24 години)

FIFA 15 NextGen українською з коментатором Deni 3D

| 4 коментарі

FIFA 15 NextGen українською з коментатором Deni 3DШАНОВНІ ГУРТОМІВЧАНИ ТА ЛЮБИТЕЛІ ФУТБОЛУ! З 5 жовтня 2014 року канал «Deni 3D» поступово розпочинає нові й цікаві проекти FIFA 15 NextGen українською з коментатором Deni 3D, висвітлення і коментарі футбольних подій якого можуть достойно конкурувати з майстрами коментаторського цеху, такими як Сергій Панасюк, Олександр Михайлюк та Віктор Вацко.Вершиною насолоди для шанувальників і гурманів футбольної гри мільйонів є проекти «Зіграй з Deni 3D» та «FIFA 15 Ultimate Team», які відбуваються за участю різних людей з будь-яких країн світу в режимі мультиплеєра.Проект «Зіграй з Deni 3D» має на меті згуртувати українців навколо єдиної команди «Deni3D United» і разом йти до перемог серед безлічі європейських і світових кібер-футбольних команд.

Якщо Ви маєте ліцензійну FIFA 15 (PC), а також непереборне бажання долучитися до україномовної футбольної спільноти, – подавайте заявку на участь, ознайомившись попередньо з умовами та правилами в групі у соціальній мережі Vkontakte.

«FIFA 15 Ultimate Team» – проект, розрахований на любителів трансферної політики, підбору футбольних виконавців і тактичної побудови команди, мандрівки дивізіонами від найнижчих до найвищих ліг кібер-футболу.Крім основних, у планах каналу «Deni 3D» вже відомі шанувальникам і глядачам проекти, такі як «Голкіпер-бомбардир», кар’єри за гравця або реальну команду.

Все залежить від Вашої активної участі, підтримки та, кажучи мовою Ютубу, «натискання на пальці вгору»! Тож, долучайтесь до спільного розвитку всього українського, бо лише Гуртом зможемо вистояти, протистояти, перемагати і розвиватися в такий складний для нас усіх час!

Підтримаємо розвиток україномовного Ютубу на противагу російськомовному!

Канал Deni3D: https://www.youtube.com/user/Deni3Dhd

4 коментарі

  1. “ознайомившись попередньо з умовами та правилами в групі у соціальній мережі >>Vkontakte<< …
    Тож, долучайтесь до спільного розвитку всього українського…"

    то ти в контакті ураїнське розвиваєш… ?! .. "молодець"

  2. Розвиток українського?

    “достойно конкурувати” – гідно конкурувати
    “любителі, любителів” – …

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.