Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169856 (190 за 24 години)

До яких фільмів замовити озвучення? 11 тур

| 47 коментарів

Голосування поділяється на 4 теми:

1. Новинки
2. Класика
3. Анімаційні
4. Документальні

 

47 коментарів

 1. Ні до яких. Спершу видалити сінєвіръ

  • ага,видаліть це лайно москальське з толоки

   • Ви що подуріли всі, чи що?? Чого це раптом “Синевир” із укр.субтитрами немає права бути на Толоці, а “Хайтарма”, “Будинок із башточкою” взагалі без субтитрів ??

    • І коли ту ж “Хайтарму” релізили ніхто навіть і не пискнув

     • Пискнули й не один раз)))
      Була тривала дискусія після якої все ж розмістили той фільм.

     • Ой, про що ви говорите?? Якби ж це тільки “Хайтармою” обмежувалось, а тут повно такого: “В бой идут одни старики”, “Дом с башенкой “, “У реки”, “Райские птицы”, “Пока есть время”, “Сотворение любви (2006)” і так далі..
      ХОЧА Б СУБТИТРИ УКРАЇНСЬКІ ДОДАВАЛИ Б!

      А вам на це байдуже, вам тільки дай про “Синевир” попатякати

   • підтримую

  • Хаха, “Синевир” можна порівняти із “ТойХтоПройшовКрізьВогонь”))
   Обидва зняті майже повністю російською, обидва мають лише крихту української мови
   Технічно вони однакові

   Ну і що тепер, “патріотики”?

   • “дідусю”, не тринди, що “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” “майже повністю російською”. Може ти фільм і дивився, але не бачив його так це точно. І з секундоміром ти також не сидів, а таке патякаєш.

    • Askold25, те що всі пишуть “ооо, там була ще й татарська, англійська, мова індіанців Канади” нікого не виправдовує

     • А ніхто перед тобою й не збирається виправдовуватися. Якщо не подобається, то зніми краще. Я ж особисто вважаю фільм українським і патріотичним.

     • Я теж так вважаю)
      А чому “Синевир” не може бути патріотичним?
      Взагалі, цей фільм популяризує озеро “Синевир”, розказує про легенду “песиголовця”, про те що є фрески у Софії Київській із зображенням песиголовця. Крім того, у фільмі цей український песиголовець поїдає російськомовних туристів)))

     • З твоїми смаками, “діду”, тобі варто дивитися лише “Штольню” та “Тіні незабутих предків” – виключно українська мова і твоя вікова категорія)))

 2. Ви ще попередні всі не озвучили

  • Останній фільм – 8 1/2 (1963) вийде зовсім незабаром.

   Зрештою, зараз ми проводимо тільки голосування.

 3. До речі, чомусь немає сповіщення про новий тур на скриньку чи хоча б у особисті повідомлення на “Гуртом”.

 4. Так, Якесь увідомлення не завадило б

 5. Пропоную на кожний фільм скидати гроші окремо. Наприклад, 30 фільмів гарно розписати і фільм «5» набрав 100% суму, його озвучуємо .. і так далі. Озвучили фільм «5» на його місце даєм інше. Можна також створити ще якісь правила…

 6. тобто, збір коштів і замовлення озвучення об’єднати

 7. До жодного – краще робити якісні українські субтитри!

 8. The Book Of Esther

 9. Спочатку давайте хочаб притулок для тварин профінансуємо, та поїдемо хочаб раз туди волонтерами https://vk.com/club11349234 фільми фільмами, але в країні багато проблем і їх треба комусь вирішувати.

  • Фільми – фільмами, а притулки – притулками.
   Ви боретеся з наслідками, а потрібно боротися з причинами, інакше це замкнене коло. Звертайтесь туди, де вам допоможуть, нехай виділяють гроші на кастрацію тварин і вперед до справи. Влаштовувати в’язницю для тварин, які народжені жити на волі, це якось неправильно. Все повинен вирішувати, або природній відбір, або кастрація.

   • Ну от давай приїдеш в притулок і це розповіси тим, хто його заснував.Роскажеш, що коли собаку переїхали, її треба просто провести кастрацію.От чому треба все загадити своїми не далекими коментарями?Зайдіть за посиланням, я ж вам кину лінк – якщо вам в лінь, но хочаб не кидайте ці не далекі коментарі.Про кастрацію всім відомо, але є тварини, які з травмами + є така проблема, що травлять собак і вони вмирают в дуже сильних муках…і т.д. і т.п. Кастрація, це теж треба, але є ще багато питань в цьому напрямі.Я зараз і звертаюсь туди, де не мені, а цьому притулку може хтось допомогти.Може хтось і відреагує і стане волонтером.От ви самі мабуть нічого для країни не робите, тільки критикуєте тих, хто щось робить.Ви знаєте, що тільки за рахунок волонтерів зараз солдати захищають нашу країну?Я розумію, що вам треба аргументи тому, чому ви самі цим не займаєтесь.Ліпше розкритикувати самих волонтерів, ніж визнати, що сам нічого не робиш.О такий у нас народ…сам нічого не робить і іншим робити не дасть.

    • Іван робить якраз багато. Я так розумію, ви про його роботу на “Гуртом” не знаєте взагалі нічого. Не приплітайте травмованих дворняг (кожній укол) до армії та інших важливих тем.

 10. іvan vyrvyvuho та Олексій от ви говорете про кастрацію, а мені от наприклад дуже шкода тварин. А ну б вам, взяли та відрізали б дещо, добре було б? :D
  Чому всі так виступають за кастрацію тварин. Я важаю так, що те дано тварині від природи не можна чіпати. А от притулки то добра та корисна справа, треба розвивати це в нашій державі.

  • В нашій державі, перш за все, слід розвивати відповідальність!!!
   Тоді потреба в притулках відпаде! Бо зараз є багато таких, хто взяв маленьку та симпатичну тваринку і поки вона ще маленька – тримає її у себе, а от коли тварина виростає – так викидають тоді її за двері. Те саме і з потомством. Якщо власник дотримав тварину до потомства – то він відповідальний за кожне із народжени. А у нас що практикують? – у кращому випадку усіх втоплять або порозпихають по знайомих, у гіршому – усіх на вулицю.
   Притулки – це як тюрми для злочинців, вони не вирішують “криміногенної” обстановки.

   • Повністю підтримую вашу думку, а як приклад можна взяти Німеччину, та запроваджувати те що вних, для собак в них є різні школи, де навчають тварин та господаря, як доглядати за своїм улюбленцем. І це дає свої плюси- собак немає на привязі, як у нас, чисто бо господар доглядає за твариною, а також не викидає на вулицю, якщо набридне.

 11. Оригінальне продовження теми озвучки… кастрація.

  • хлопці, припиняйте… :)

   • А я й написав, що тут треба про фільми писати, а не про притулки.
    І не збираюся ні з ким на ту тему дискутувати.
    Якщо, ви хлопці, захисники тварин, не знаєте звідки в магазині м’ясо береться, то сходіть на бойню, свиноферму, птахоферму, подивіться, як вбивають щодня їх тисячами і ніхто проблеми не робить. Я бачив, як курей вбивають на птахофермі на конвеєрі, незабутнє враження.
    Чекаю на фільм 8 1/2 (1963), дуже хочеться його побачити.

 12. Так набридли всякі зайди, що виписують зазвичай щось на кшталт “от ви тут на фільми збираєте, а десь там є така проблема…”
  Не хочете здавати на фільми – та тусуйте собі куди подалі, Інтернет великий, а то починають розуму вчити всіх навколо.

 13. Почніть вже нарешті перекладати новинки фільмів!!!!

 14. Колись по телевізору був фільм “Більше ніколи”, який зараз неможливо знайти в інтернеті, мабуть, тому що він був українською мовою. Фільм дуже хороший і я впевнена, що всім би сподобався. Ось посилання на нього http://www.kinopoisk.ru/film/5055/ . Можливо, хтось знає, де його можна знайти, а можливо його тут перекладуть

 15. А ще на айсітіві колись був хороший серіал теж українською мовою “Під сонцем Сен-Тропе”, який також неможливо зараз знайти.

 16. Чи є увас Фільм Українською “Ніч у Музеї” Секрет гробниці.

 17. Чи є у вас Фільм українською “Ніч у музеї: Секрет гробниці фільм 2014”

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.