Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (200 за 24 години)

ІТ у нашому селі – подкаст про ІТ індустрію в Україні

| 6 коментарів

cover-youtube

“ІТ у нашому селі” – це подкаст, що ставить собі за мету висвітлювати цікаві історії, які трапляються на перетині технологій, культури та бізнесу. 

Проект був заснований майже півроку тому, і за цей час пройшов доволі довгий еволюційний шлях: від дружньої розмови за горнятком чаю, до передачі, яка все більше починає нагадувати ток-шоу.

Якщо Ви активна людина, робите цікаві речі і не байдужі до того, чим зайняті люди навколо, то цілком можливо, що нам з Вами по дорозі.

Вибір за Вами, а нас можна знайти тут:
Офіційний сайт проекту: http://itvillage.in.ua/
Сторінка в facebook https://www.facebook.com/itvillage.podcast
Сторінка в twitter https://twitter.com/itvillage_in_ua
Канал на youtube https://www.youtube.com/channel/UCLd2UhTRGTgcgHAS2faHuWw
Канал на soundcloud https://soundcloud.com/itvillage
Подкаст в iTunes https://itunes.apple.com/us/podcast/itvillage/id875817176

6 коментарів

 1. Подкаст менеджерів і сеошників, IT мінімум. Так що назва по суті не відповідає змісту.

  • В нас був один випуск, де ми говорили про hearbleed і заглиблювались в технічні деталі, намагаючись пояснити те, як працює SSL і чого стільки шуму навколо тої баги. Але багатьом людям на слух погано сприймається подібна інформація, та й особливо обговорювати там нема що.

   Розглядати технічні деталі має сенс в блогах і на форумах. А ми ж намагаємося підняти актуальні питання/проблеми, які є дотичними до тих, хто або є частиною ІТ індустрії за фахом, або з ентузіазмом ставиться до цифрових трендів вцілому.

   Наприклад, останній випуск був присвячений українській в цифровому просторі. Говорили про локалізацію програмного забезпечення та контенту, війни з Розеткою та іншими e-commerce платформами через відсутність українізованої версії веб-сайту. Вже вийшов перший епізод, де активіст з групи “И так поймут” розповідає про їхню кампанію за вихід україномовного Esquire, що в результаті привело до того, що український National Geographic вийшов в тираж саме українською.

   [youtube http://www.youtube.com/watch?v=9Ofv7WAvmQo&w=560&h=315%5D

   Але я з вами згоден, це подкаст не про програмування, тестування чи devOps.

   • Якби ще без того недолугого слова подкаст)

   • > Розглядати технічні деталі має сенс в блогах і на форумах
    > на слух погано сприймається подібна інформація
    Перестаньте писати дурниці, говорю як творець технічних подкастів. Якщо ви не вмієте чогось робити, то це зовсім не значить що всі решта також. Крім того прикладів хоч греблю гати.

    Тому назва не зовсім відповідає змісту передач і вводить в оману, чого я не люблю.

    • Ваше звання “творця технічних подкастів” не робить мої твердження дурницями. Я намагаюсь пояснити фактори, якими ми керувалися при виборі тематичного поля і чому зупинилися там, де зупинилися. В мене немає мети, вас особисто, переконати дивитись наші випуски. Думаю, що матеріал не для Вас.

     > Тому назва не зовсім відповідає змісту передач і вводить в оману, чого я не люблю.
     Я розумію, що ви маєте на увазі. Але в кожного своя стереотипна модель за словом ІТ, ви, мабуть, асоціюєте індустрію з технічними складовими процесу розробки програмних компонентів. Але помимо цього є безліч інших сутностей, які є її частиною, такі як бізнес, маркетинг, аналітика, підтримка та інше. Наша поточна мета – говорити на теми, які є перш за все цікаві нам, та намагатись їх зробити доступними для людей, що поділяють наші інтереси, але не обов’язково мають технічну кваліфікацію в одному з напрямків.

     То ж приєднуйтесь, або проходьте повз.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.