Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169079 (213 за 24 години)

Фільм про Надію Савченко “Наша Надія” покажуть в 10-ти містах України

| 12 коментарів

nadya

У жовтні одразу в десяти містах України відбудеться показ нової документальної стрічки режисера, сценариста й продюсера Володимира Тихого про Надію Савченко.

Український пілот Надія Савченко вже стала найбільш значущим символом боротьби за свободу України та оборону від зазіхання ворогів. Її історія полону  – найдзвичайно болюча  для українців. Драма Наді та її сім’ї сприймається дуже близько кожним українцем, адже ті, хто утримують її в полоні, холоднокровно руйнують українські міста та селища, несуть горе та завдають болю майже кожній українській родині.

Документальний фільм «НАША НАДІЯ» додає деталей до портрету Надії Савченко, розкриває її характер, зазирає у дитинство  – і монументальна постать Героя Нашого Часу набуває вкрай особистих й несподівано тендітних рис. На фоні анексії Криму, бойових дій на Сході, про Надю розповідають її мати та сестра, бійці, що воювали разом з нею, та люди, яким не байдужа її доля.

Розпочнеться подорож стрічки «НАША НАДІІЯ» по Україні показом 8 жовтня в Ужгороді, який є найзахіднішою точкою нашої країни.

Цей фільм – продовження дослідження режисера Володимира Тихого, який разом із багатьма однодумцями документально фіксує новітню історію України.

– Враховуючи все те, що відбувалося навколо нас під час зйомки цього фільму та спираючись на реакцію викликану всеукраїнськими показами проекту “ВАВИЛОН 13”, робота над яким продовжується і зараз, наша команда прийняла рішення реалізувати безпрецедентно широку демонстрацію цієї картини саме в кінотеатрах, а не на ТБ-екранах. Ми хочемо поспілкуватися з людьми та представити їм свіжий, незаангажований документальний погляд на події, – розповідає про рішення показати фільм режисер Володимир Тихий.

Фільм розповідає про події, що розпочалися на території нашої країни ще весною, власне, з початку окупації Криму. Режисер фільмував хроніки про схід і про добровольчі батальйони – ще коли Савченко не була головною героїнею. І в процесі роботи з’явилася Надія – як героїня, яка уособлює ідею добровольчих батальйонів та громадської ініціативи.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GL-9TZ8DsHI]

Розклад показів стрічки «НАША НАДІЯ» в містах України:

8.10 – Ужгород, Закарпатський обласний академічний театр ляльок

9.10 – Львів, Кінопалац «Коперник»

10.10 – Вінниця, Кінотеатр «Родина»

11.10 – Тернопіль, Кінопалац

15.10 – Дніпропетровськ, Кінотеатр «Правда»

17.10 – Чернівці, Будинок Естетики

18.10 – Івано-Франківськ, Кінотеатр «Люм’ер»

18.10 – Одеса, Кінотеатр «U-Cinema»

19.10 – Херсон, Кінотеатр «Ювілейний»

21.10 – Київ, Кінотеатр «Жовтень»

Покази в усіх містах благодійні, вхід за пожертвою. Всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям загиблих бійців батальйону Айдар.

Сторінки в соц.мережах: 
Джерело: Кіноколо

12 коментарів

 1. А де Харків?

 2. А чому Запоріжжя в прольоті? Тут є багато людей, яким цей фільм був би цікавим.

 3. https://petitions.whitehouse.gov/petition/use-all-legal-means-free-ukrainian-soldier-nadiya-savchenko-who-political-prisoner-kremlin-regime/fBTSX7Tb

  Максимально поширюйте в Інтернеті. Це найменше, що ми можемо зробити!

 4. До 29 жовтня потрібно зібрати ще 96896 підписів! Максимально поширюємо посилання серед друзів, родичів, знайомих, усіх, врешті-решт.

 5. Я шось не врубаюсь, статус народного депутата серйозно допоможе Надії Савченко?
  А якщо в Росії і далі продовжать утримувати її як заручницю?

  • Клоунами в списках радують нас ну абсолютно всi !!! Якого біса? Ось якого біса, БАБА-ЛЬОТЧИК, що сидить у в’язниці, або в полоні, як вам більше подобається, балотується до Верховної Ради? Та будь вона хоч тричі хорошою людиною, вона уявлення не матиме, що там робити!

 6. Военных преступников балотируют в в депутаты, снимают про них фильмы… Ребята, я с вас фигею. Будет ваша Надя вместо Рады – лес валить в Сибири. И не одна она.

  • Вам видніше скачете чи ні, але вивчіть спершу мову, якою висловлюєтесь: слово “баллотироваться” нужно писать с 2-мя “л”. Хоча із Сибіру, де ліс валите, напевно видніше…

   • Вибачаюсь. Букварь ещё в первом классе скурил.

   • Москалику, не паліть себе.) Карєнниє рюсскіє ізвіняются, а не вибачаються. До речі, освічені українці просять вибачення, а не вибачаються (тому що, якщо хтось каже “вибачаюсь”, то це означає, що він вибачає сам себе).

 7. Андрей, а я и не говорю, что я украинец. Я коренной русак. Мову знаю прилично, правда писать на ней не могу. А вам братья-славяне искренне желаю поскорее разобраться с проблемами и жить в мире со всеми. Поверьте, русские вам не враги.

  • Якщо ви нам не вороги, як ви кажете то не лізьте до нас зі своїми порадами, як ми не ліземо до вас. Якось самі розберемося без ваших порад що робити. А взагалі, що ти тут забув? Рос сайтів повно от туди й іди, а тут все спокійно, а ти поченаєш розпалювати тут ворожнечю та сварку на рівному місті. Тому якщо ти нам не ворог, якщо щось не подобається просто піди з сайту.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.