Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171905 (201 за 24 години)

Комікси українською

| 17 коментарів

wallpaper-06-isabela-1920x1080

Сьогодні хотілося б представити вам спільноту, яка перекладає графічні новели та комікси українською. Це Студія “Ворон”.

У їхній спільноті ви зможете завантажити чи прочитати онлайн чудові комікси Fables, Warhammer та Dragon Age, а також цікаві європейські та американські графічні новели українською. Пориньте у карколомні пригоди, похмурі таємниці та епічні баталії на сторінках коміксів. Також у цій спільноті ви завжди зможете дізнатися свіженькі новини зі світу коміксів, цікаві факти, красиві арти, смішні картинки та послухати доладні саундтреки.

Посилання на саму спільноту: https://vk.com/raven_comics
Комікси у зручному для вас форматі ви можете завантажити тут:
Warhammer 40K – https://vk.com/wall-76267756?q=#comics_warhammer
Dragon Age – https://vk.com/wall-76267756?q=#comics_dragonage
Казки – https://vk.com/wall-76267756?q=#comics_fables
Бетмен – https://vk.com/wall-76267756?q=#novels
Або почитати онлайн тут: https://vk.com/albums-76267756

17 коментарів

 1. Може і почитав би, як би зрадниками не були.

 2. Чому ВК? Іншого місця не було?

 3. Мене нема у vk.

 4. Дуже гарна ініціатива. а є в цього панства сторінка у фейсбуку?

 5. народ ви спочатку зробіть сайт (на WP це займе день) чи хоча б сторінку на фейсбуку за годину. А тоді вже і почитаємо.

 6. За переклад коміксів дякую. Можливо про Бетмена почитаю. Особисто мені б хотілося перечитати нашою графічний роман ElfQuest. Може колись це станеться, а якби ще й на папері видати то взагалі було б чудово, ну це так мрії.

 7. мля… з кацапського “ресурсу” читати не хочу. викиньте хоча б на ЕХ, або на толоку, доки не маєте свого сайту

 8. Чудова ідея взагалі. Я як пішла за посиланням, то півгодини сиділа і карикатури дивилася, дуже весело було. От тільки ресурс справді не наш. Бажаю вам якнайбільше натхнення та грошей, аби швидко з’явився власний сайт.

 9. У ВК?! Щооо?! Та це ж зрадники!
  Ви такі кумедні.
  Люди, припиніть. Дуже велика кількість української аудиторії сидить саме у цій соціальний мережі, впевнений, що вона більша, ніж у ФБ. До тогож, там існує дуже велика кількість патріотичних спільнот та публічних сторінок українських ЗМІ, де підписники вимірюються десятками тисяч, виходить, тепер всі ті люди теж зрадники? Чи, може, ви військовий генерал та боєтеся, що про всі військові таємниці, якими ви ділитесь зі своїми друзями через переписку, дізнається ФСБ? До речі, адміністрація спільноти “Ворон”, ви якесь маєте відношення до чогось подібного? Так? Тоді я погоджусь с коментарями вище :С

 10. Fables це чудово, але рузький варіант ще довго будете наздоганяти, там вже 60+ випусків переклали.
  І крім того що ВК як єдина і основна платформа це, як вже вище казали, не фонтан, там ще дуже незручно шукати випуски. Принаймні по тим посилянням, що ви дали, там же можно зробити wiki-сторінки, або збирати все в якусь папку в дропбоксі або гугл драйві.
  А так чудова справа, коміксів і BD українською дуже мало, дякую за роботу))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.