Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171531 (296 за 24 години)

ПісляЗавантаження v. 3.0

| 1 коментар

завантаженняХороша музика в Європі є, але в Україні її не знають – такий висновок можна зробити з фестивалю Завантаження 3.0, що пройшов у Львові 8-го листопада. Відвідувачів радували РОЛЛІКС, LATUR, JINJER, MORPHINE SUFFERING, MEGAMASS, FATSHOW DOGS, EBOLA, [SALE]ONLY, THE FORTY REVOLUTIONS, NEW LINE, LEGENDA FOLIUM, ЗЛАМ, (M)THEORY, а також гості з Чехії гурт OVERHYPE.  Саме чехи мали б бути родзинкою вечору, але не склалося. Не дивлячись на купу криків в офіційних спільнотах фестивалю про те, що потрібен іноземний хедлайнер, саме перед його виступом люди просто розбіглися. MORPHINE SUFFERING, що виступали перед цим зібрали разів у 5 більше народу і стали кульмінацією вечору.

Загалом фестиваль пройшов у теплій та майже домашній атмосфері. Всі бажаючі безперешкодно стрибали зі сцени в натовп. А також можна було легко сфотографуватися з більшістю учасників фестивалю, тому що, вони самі відпочивали поміж відвідувачів. Дійство відбувалося в новенькому EVENT-HALL КІНО, що кардинально відрізняється від радянського Романтика, де планувалося проведення. Чудовий звук та чудові гурти зробили свою справу.

Як кажуть організатори – це перше завантаження, що вийшло з «мінусів». Було продано 584 квитки. Серед цих людей було не мало і приїжджих. Найцікавіше було зустріти на Київському вокзалі людей в свіженькому мерчі з фестивалю.

Фестиваль однозначно вдався, кусайте лікті, ті кого там не було. Слідкуйте за новинами, та відвідайте Завантаження 4.0, яке сподіваємося відбудеться наступної осені.

1 коментар

  1. було круто, чекаю на 4,0

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.