Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169769 (177 за 24 години)

Бетмен: Убивчий Жарт.

| 1 коментар

Ми раді презентувати вашій увазі графічний роман «Бетмен: Убивчий Жарт», який зробив великий вплив на історію Бетмена та став справді легендарним коміксом. Саме «Убивчий Жарт» був рекомендований до прочитання Джеку Ніколсону та Хіту Леджеру для більшого розуміння Джокера як персонажа і саме на основі цього коміксу вони будували свою роль. І тепер ви можете прочитати цей роман українською!

Дуже важко щось розказати про цей комікс без спойлерів, але можна пояснити чому цей комікс є дуже важливою складовою історії Бетмена:

1) У 60-70-х роках комікси були під суворим наглядом цензури, яка не давала авторам нормально творити похмурі та дорослі історії, але у 80-х кайдани дурної цензури були скидані і DC перезавантажила увесь свій всесвіт, повернувши Бетмена до образу темного та хмурного героя і цей комікс до корінця насичений понурістю та смутком.
2) Алан Мур не дарма вважається геніальним письменником і тут він підійшов до написання сценарію зі своїм характерним стилем. Ніяких дитячих казочок, багато шокуючих моментів та доволі незвичний погляд на Бетмена і Джокера та їх стосунки.
3) Саме ця новела кардинально змінила долю одного з персонажів DC. Коли «Убивчий Жарт» вийшов, багато хто не повірив власним очам, але Мур ще той безжалісний покидьок.

Більше без спойлерів щось розказати важко, тож приємного вам читання!

Завантажити тут

Прочитати онлайн тут

1 коментар

  1. Суворий комікс!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.