Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169691 (180 за 24 години)

Презентовано мобільний додаток «Міліція під контролем»

| 7 коментарів

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів провела презентацію мобільного додатку «Міліція під контролем». Це правова інформація про те, як поводитись із правоохоронцями в різних життєвих ситуаціях, як запобігти чи вирішити конфлікти з міліцією.

Правовий порадник має веб-версію на сайті http://policeundercontrol.org/pc/. Там само можна знайти кнопки для завантаження мобільного додатку власникам операційних систем Android та iOS.

Порадник складається із 17 розділів і містить важливі для сьогодення питання, серед яких: «Зустріч із міліціонером на вулиці», «Спілкування з працівником ДАІ», «Особистий огляд і огляд речей міліціонером», «Вас звинувачують в адміністративному правопорушенні», «Вас викликають у відділення міліції», «До Вас прийшов міліціонер», «Фото, відео, аудіо фіксація діяльності міліції» та інші. Окрім того, в ньому містяться телефони та адреси територіальних відділень міліції, а також контакти організацій, де можна отримати консультацію чи правову допомогу.

Вадим Пивоваров, виконавчий директор Асоціації УМДПЛ, наголосив на необхідності такої інформації для українців: «В своєму повсякденному житті будь-хто може стати жертвою незаконних дій з боку правоохоронних органів. Раніше ми багато друкували матеріалів із правовими порадами, але не завжди зручно носити з собою брошури. Відтепер всі бажаючі можуть мати порадник в своєму мобільному телефоні і в будь-який час ознайомитися з важливими відомостями, до того ж, абсолютно безкоштовно».

Нагадаємо, що Асоціація УМДПЛ працює над дотриманням прав та свобод людини в діяльності правоохоронних органів шляхом створення ефективної системи громадського контролю.

7 коментарів

  1. Мдя, назва асоціації просто бомба)))
    Ще би назвались Асоціація українських системних блоків з дотримання прав людини… чи Асоціація українських виделок з дотримання прав людини…

  2. Чудово!
    Отже, хтось вирішив, що власників смартфонів на Windows Phone можна покинути один на один з міліцейським свавіллям…

  3. Windows must die)))

  4. Тестуйте і пишіть відгуки в маркеті, бо програма ніяка, глючить….

  5. Тебе беруть за шкірки кидають в бобік, а ти кричиш, що тобі треба глянути на телефоні чи вони мають право це робити.

  6. Нічого я впевнений майбутнє за WP, і скоро для них будуть розробляти додатки)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.