Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169676 (177 за 24 години)

Game Dev Tycoon українською! – UaLT

| 13 коментарів

Game Dev Tycoon

Game Dev Tycoon

Попри важкі часи, UaLT не покинула своєї справи. Пропонуємо до вашої уваги свіжий, ще гарячий український переклад гри Game Dev Tycoon! Він уже зараз доступний у Steam.

Що це?

Game Dev Tycoon – це гра про розробку ігор. У ній вам доведеться зіштовхнутися з усіма радощами і нещастями, які можуть спіткати підприємця в ігровій промисловості на тернистому шляху до слави та успіху. В ігровий процес входять різні епохи ігровиробництва, починаючи зачатками 80-х років і закінчуючи надновими технологіями сьогодення. Є можливість винайти власні типи ігор, започаткувати нові жанри та дослідити нові технології. Використовуючи просунуту систему розробки, ви зможете створити власні ігри на будь-який смак, проходячи шлях розвитку від дрібного інді-розробника до гіганта ігроіндустрії.

Де взяти?

Гру можна придбати в мережі Steam. Щоб увімкнути український переклад, необхідно запустити гру, вибрати в нашалтуваннях українську мову, вийти з гри і зайти знову. Тепер весь текст буде україномовний.

Справді?

Звісно. Ось кілька скріншотів:

Сторінка гри в Steam

Сторінка гри в Steam

 

Сторінка налаштувань

Сторінка налаштувань

 

Створення нової гри

Створення нової гри

UaLT щиро бажає вам приємної гри!

А ще ми будемо дуже вдячні, якщо ви повідомлятимете нас про знайдені в перекладі помилки. Гуртом ми зробимо український переклад цієї гри найякіснішим!

UaLT

Автор: Virake

Письменник, перекладач, поціновувач комп'ютерних ігор і завсідник поважних дискусій. На Гуртом викладаю переважно оголошення від UaLT, команди локалізаторів, яку представляю. Зрідка пишу політичні коментарі, аналітику та рецензії.

13 коментарів

 1. Клас! Обов’язково придбаю :)

 2. Дякую! В гру вже награвся англійською, але приємно, що буде й українська тепер.

  Чи нема в вас планів зробити українську локалізацію This War of Mine?
  ( http://store.steampowered.com/app/282070/ )

  • планів не було, але ми розглядаємо таку можливість. все залежить від об’єму тексту і наявності сприяння з боку розробників.

 3. Офіційна українська локалізація? Це ж просто чудово :3 Треба буде придбати)

 4. А скачати можна буде? Чи тільки купувати??

  • окремо скачати не можна. переклад вшитий в гру. якщо ви вже купили її раніше, то просто оновіть через Steam.

   • Вже придбав. Дякую – гра дуже затягує.
    А немає у планах перекласти Football Manager 15 – ато із року в рік граю російською – сумно((

  • Шановний користувачу, якщо ви не жебрак, тоді купувати, купувати і ще раз купувати. Та й іншим давати приклад. Зрозумійте важливість цього процесу: якщо весь час лише “брати на ознайомлення” і не повертати нікуди жодної копійчини, український ринок дуже швидко взагалі перестане існувати, а з ним й персонально ваше фінансове (і не тільки) майбутнє опиниться під великою загрозою.

   Команда UaLT за свою роботу не отримала ані копійки. Люди витратили свій час та здоров’я. Просто щоб українське теж розвивалось та було гідно представлене у світі. Бо від цього залежить безпека та добробут кожного з нас. Подумайте над цим, будь ласка.

 5. Які ще ігри будуть офіційно перекладені?

  • Поки працюємо над кількома проєктами. Нехай це залишиться поки в секреті) Щойно завершимо переклад – повідомимо. Стежте за новинами на Гуртом і PlayUa

 6. а можно найти не в стиме

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.