Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171211 (158 за 24 години)

Online-statistic.com – перший в світі сайт, повністю присвячений статистиці

| 30 коментарів

online-statistic_logo_ua_001

Всім привіт! З вашого дозволу я б хотів розповісти про свій сайт, який нещодавно запустився. Всі ви мабуть знаєте про статистику як таку, нею займаються серйозні дядьки статисти, є центр статистики і так далі. Але вони роблять опитування тільки серйозних речей, і тих, за які дадуть гроші і не завжди публікують результати, але ж є такі питання, які були б цікаві для простих людей: скільки львів’ян п’ють зранку каву, а скільки надають перевагу чаю, чи молоку; дізнатись про те, що думають українці про нашу нову владу =), і все таке інше! Тут вже опитування буде обмежуватись тільки вашою уявою, та правилами сайту.  

Якщо коротко, то сайт зроблений як унікальна платформа для опитувань. Кожен може створити опитування на любу тему, яку він забажає, та відповісти на опитування інших, якщо вони вам підходитимуть. Над сайтом ми дуже довго працювали, і старались обдумати все, що було б необхідно для опитувань, та користувачів:

 1. Якщо вам якийсь варіант з відповідей не підходить то ви можете додати свій.
 2. Всі відповіді на опитування будуть анонімні (я наполягав на цьому), ніхто ніколи не дізнається, який саме варіант ви обрали.
 3. Ви можете створити опитування навіть для якоїсь певної категорії людей (стать, вік, місце проживання, національність, країна і багато інших фільтрів), і ніхто крім цієї категорії відповісти на них не зможе, тобто тут також було докладено чимало зусиль, щоб опитування були якомога точніші. 
 4. Також ви можете  проаналізувати результати опитувань, фільтри, які доступні зараз: вік, стать, регіон, країна.
 5. Зроблена система рейтингів, щоб обирати найкращі опитування за день, тиждень, місяць, рік.
 6. І багато, багато чого іншого

Ідея його створення виникла в мене ще в 19 років, 3 роки тому, але знайшов на нього кошти тільки півроку тому, відтоді він і розроблявся. Загалом, в сайт було вкладено багато часу і коштів, бо я вірив і вірю в нього, але чи він реалізується, чи стане він таким, яким я його уявляв вирішувати вам, користувачі, то ж прошу до сайту!

Online-statistic.com

 “Той хто володіє інформацією – володіє світом”, а найкраща інформація – це статистика. 

30 коментарів

 1. Я незареєстрований на цьому сайті, спробував додати коментар – натиснув “Надіслати”, а воно перенаправило на головну сторінку і коментаря мого немає!

 2. Не повністю українізований. Назви країн, областей, міст мали б бути українською.

  • Компанія bvblogic, яка робила сайт, відмовилась добавляти ще одну базу даних, це помилки тої компанії, не мої.

 3. Не приймаються голоси.
  Клікаєш на варіант, сторінка оновлюється і все. Ні повідомлення про зарахування голосу, ні результат, нічого.

 4. Коментар обмежений 40 символами як і варіант відповіді. Адміном створено багато неточних чи неоднозначних опитувань, через що проведені опитування з точки зору статистики будуть хибні. Ламерський сайт, а не ” серйозні дядьки статисти”. “Професійністю” статистів так тхне.

 5. Як я написав в допомозі сайту “Сайт знаходиться в початковій стадії, в ньому багато помилок і неточностей” більшість з тих помилок я передбачив, але компанія BVBlogic повела себе ганебно, і зробила сайт на “відстань”, теперішній продукт поганий, я знаю, але воно вже може передати основну інформацію і ідею сайту, а тим часом в екстренному порядку я змушений вчити php та фреймворк Yii щоб почати дороблювати за тою компанією.

 6. Тільки виправіть, не статисти, а статистики. Бо статисти, це ті хто в кіно чи в театрі на фоні стоїть.

 7. по-перше, це молодий проект, то який сенс ставити на нього адсенс(та й ще три блоки на сторінці!!!)?? Розробники сайту відразу таким чином вбивають проект чи принаймні значно гальмують його розвиток. Якщо це щось дійсно перспективне, то бажана рекламу прибрати принаймні на рік.
  по-друге, буквальный переклад з англійської “online-statistic” це “онлайн-статистичний”. Виходить назва сайту це прикметник. Більш логічна назва “online-statisticS”, що означало б “онлайн-статистику”.

  • Реклама хай стоїть, проект би вбивало платність за нього або ще щось, або реклама накшталт банерів на весь екран, або всі ті інші, “мені 14 і я забезпечую всю сімю, так можете і ви!” і все таке інше
   Якби хоч якиїсь з хороших доменів statistics був доступний то він би так і називася, я виходив з того, що було. Я не в змозі заплатити ще і за домен, якщо все піде добре то я згодом куплю Statistics.com

   • Як думаєте, скільки заробите на рекламі? 10грн в місяць?
    Зробіть спочатку сайт корисним, а потім вже вішайте рекламу. Зараз контенту за рекламою не видно.

    Я не знайшов на сайті що це за сайт і яка мені може бути з нього користь, але знайшов що сайту потрібні гроші.
    Зробіть так щоб зразу було зрозуміло яку користь я можу отримати від цього сайту, ніхто не буде тратити час щоб вияснити на який сайт я попав.

 8. Мені дуже сподобався ваш сайт. Реклами там майже немає, її треба навмисне шукати, що знайти:). Я взагалі маніячка щодо всіляких там опитувань та експериментів, думала, що буду колись цим професійно займатися, але не судилось : ((( Дуже вже цікаво знати, що там собі наші люди думають.
  Зареєструвалася і проклацала всі опитування, ще й своє склала. Бажаю вам успіхів у роботі. І великої кількості відвідувачів, бо тільки тоді результати опитувань будуть справді відображувати громадську думку.

 9. Сайт на вигляд приємний, рекламу не бачив, бо стоїть адблок)

  Як на мене треба прибрати обов’язкову реєстрацію – мені стало ліньки – а так би проголосував.

  Прочитавши коментарі зробив для себе висновок – сайт має дуже мало шансів на успіх.
  По перше тематика ресурсу – не всім це цікаво – статистика цікава лише коли зроблена правильно і у опитуванні прийняли участь багато людей. А так це все не зрушиться з мертвої точки.
  Ну а по друге – це Ви автор. Якби ви самі робили сайт – то знали би всі дрібнички і як все це реалізувати. Простіше кажучи – ви не програміст. Ви заказали сайт – Вам його зробили – на недоліки Вам байдуже – кажете що винні люди яким Ви заплатили – не професійний це підхід.
  Не марнували би Ви часу та грошей на це.

  P.S. Зробили би краще простий розважальний сайт, аналог американського reddit, або російського пікабу.

 10. Врізає кількість варіантів відповіді до десяти після створення.

 11. Оці опитування жодного відношення до статистики не мають

  • Ви можете створити свої, які на вашу думку відношення матимуть до статистики

   • безумовно! в заголовку прописано – перший в світі (серйозно???) сайт, присвячений статистиці. я її там не знайшов в жодній формі. це все.

 12. Ідея сайту сподобалась, вигляд приємний та сучасний. Звісно, сайт ще виглядає сиро, але це означає, що є стимул для вдосконалення інтерфейсу та юзабіліті.
  Зараз важко розвивати такі сервіси, тим паче з україномовним контентом. Це вимагає багато зусиль і витримки.
  Бажаю вам успіху.

 13. Черговий мотлох. Чи думаєте, раз вчитесь (хоча один рік ще не можна називати “вчитесь”) з братом-близнюком на системній інженерії, то вже специ в “статистиці”?
  Тай не статистика це, а тупе соцопитування типу “сам напиши питання, сам і відповідай”. Статистика, до прикладу, це щось офіційне таке http://www.ukrstat.gov.ua/ або не офіційне таке http://www.worldometers.info/.Мовчу про помилки і купу російських слів і суржику (з джерела – Online-statistic.com – сайт, каторый полностю посвячен статистике”> , ). А переведенння стрілок на bvblogic нічого не додводить – яке завдання і гроші, такий й результат, або звертайтесь у іншу фірму. І якщо ви працювали над цим багато років, то займіться краще реальними справами, наприклад, переіменуйте вулицю, на якій живете, а то досі на Радянській прописані. Більше користі буде.
  На завершення – вангую, що сайт довго не проживе і вам то потім буде здаватись як “перші невдалі кроки”.

 14. Дивлюся на сей сайт і серце моє крається. Ніколи не повірю, що за нього ще й гроші були заплачені.
  Думаю автор школьнєг, який знайшов якусь фірму, щоб вони доробили йому сайт, який він по урокам Євгєнія Папова робив. Але певно з ним не захотіли працювати і тепер в нього всі винні.

 15. а мині сайт дуже сподобався. зелененький, висняний.
  тільки чомусь майже всі кнопки не працюють, або я щось не розумію.
  адеякі статистики дуже прикольні. я на всі відповідала.

 16. Ну і дно!!!!!!!!!!! Більшого дна я ще не зустрічав!!!
  для чого інтернет захламлювати таким?

 17. Що стало з сайтом?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.