Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 0 (188 за 24 години)

Watchmen українською.

| 14 коментарів

000

Легендарний комікс від майстра пера і генія коміксів Алана Мура! Вперше за 20 років українською! Вартові…

Мур використовував історію в якості засобу відображення суспільних проблем того часу і критики концепції супергероїв. Дія коміксу відбувається в альтернативної реальності 1980-х років, де супергерої з’явилися в 1940 — 1960-х роках та допомогли США виграти війну у В’єтнамі. Через кілька років США знаходяться на межі ядерної війни з СРСР, а костюмовані герої оголошені поза законом, і більшість з них відійшло від справ, але деякі продовжують таємно працювати на уряд. Сюжет побудований на розслідуванні вбивства колишнього героя, що фінансується урядом, що в розв’язці коміксу призводить до розкриття страхітливої ​​правди та смерті мільйонів людей для того, щоб запобігти ядерній війні.

Відмінна художня особливість роману — це його нелінійна структура оповідання. Гіббонс компонував по дев’ять кадрів на сторінку, а також використовував повторювані символи, такі, як закривавлений жовтий смайлик. Всі випуски, крім останнього, включають в себе додаткові вигадані документи — статті, книги, фотографії, вирізки газет, які мають місце в описуваному вигаданому світі та розповідають передісторію подій. Починаючи з третього розділу сюжет переплітається з іншим коміксом — «Легенди Чорної шхуни», який читає хлопчик біля газетного кіоску.

«Хранителі» отримали позитивні відгуки як спеціалізованих комікс-видань, так і масової преси. Роман вважається одним з найкращих за всю історію коміксів і був удостоєний безлічі нагород разом із творцями. І ось нарешті ви можете оцінити цей шедевр українською.

Отже:
Нью-Йорк… Місто, де вирує життя… і лютує смерть. Здавалося б, хто помітить ще одну смерть серед сотень інших? Нещасний випадок? Замовлене політиками вбивство? Помста старих ворогів? Чи, може, частина чогось більшого?

Завантажити наявні зараз випуски ви можете тут.

Прочитати: тут. https://vk.com/album-76267756_210251210

А також є тема на толоці.

P.s. Якщо хочете підтримати нас, то вступайте до нашої спільноти.

14 коментарів

 1. найкраща екранізація коміксу всіх часів!

 2. А без посилань на ВК, невже ніяк не можна? Що за маразм?

 3. чудово! дякую вам!

  nb: але справді. може час забути про vk? тим паче він офіційно під наглядом російських спецслужб від нового року.

  • Тому що зараз наша спільнота базується там.

   • Вагомий аргумент, щоб годувати окупанта, накручувати лічильник вк і щоб до нього пливли рікою гроші, котрі потім отримують усілякі українофоби, а також родичі вбивць українських військових та інша погань. Так само іноземні компанії коли заходять на ринок України вивчають статистку і платять мільйони за рекламу вк та іншим рашн. сайтам, які в топі відвідувань у не розумних українців. Тож рашенський ринок інтернету зростає, а ви чи ваші родичі потім сидите без роботи, або ж гаруєте на їхніх сайтах за копійки, хоча могли б розвивати свій український ринок інтерну і отримувати за це гроші, у цей важкий час. Молодці, працюйте так і далі. Як завше це буває, прозрієте, але буде пізно.

    • АБСОЛЮТНО З ВАМИ ЗГОДЕН!

    • Так, ми займаємось перекладом коміксів українською, бо нам платять окупанти.

     • А ми займаємось озвученням українською, але на рос. сайти не ходимо, лічильники їм не накручуємо, і грошей вони отримують менше. Що вам заважає робити те саме?

      devid_blaine: І де ж це цікаво в українському інтернеті можна заробити гроші? Наш інтернет мертвий, тут і копійки не заробиш. Більшість українців сиділи і продовжують сидіти у “Вконткте”.

      Правильно, виходить замкнуте коло, чому бідні – бо дурні, золоте правило. легше прямо чи опосередковано розбудовувати інтернет росіян, замість того, щоб вчити англійську і роздуплятись у фейсбуці, багато кажуть, що фейсбук для них складний, теж “вагомий” аргумент. краще плисти за течією, щось там перекладати задовольняючи своє его, я ж перекладаю комікси українською (!) або щось інше, ну і що з того, що сиджу в рашн. мережі (і вони заробляють мільйони), більшість же теж сидить, нащо відрізнятись, еге ж? якщо коротко це зветься когнітивний дисонанс.

    • І де ж це цікаво в українському інтернеті можна заробити гроші? Наш інтернет мертвий, тут і копійки не заробиш. Більшість українців сиділи і продовжують сидіти у “Вконткте”.

    • Люди перекладають комікси українською, які до них ніхто інший цього не робив, тому так, вони й справді молодці. А те що осередок їхньої спільноти у вк – не дивно, бо там наразі сидить дуже багато українців, так вже склалося. І вони теж потребують українського мовного контенту. Пригадується, навіть спільнота Праваго сектора була там створена. Звинувачувати їх у зраді можна скільки завгодно, але слід погодитися з тим, що української альтернативи, яка б просто замінила б усім українцям контакти не існує, або ж вона мало популярна. Фейсбук, до речі, добре. Але більшість людей, по собі знаю, не хочуть туди переходити, бо майже всі їхні друзі та знайомі сидять у вк. Змушувати переходить у фейзбук тоді?

     • Так вже склалося – ще один “залізний” аргумент, для тих, хто нічого не хоче міняти, бо йому так зручно, бо йому… а зрештою справді чом би не годувати окупантів, відмазок можна знайти бозна-скільки. Але ж ми перекладаємо комікси! І що з того? Це зветься тупцюванням на одному місці, ви робите одне добре діло, але перекреслюєте його тим, що перебуваєте у вк і годуєте росіян, які всю історію тільки й роблять, що знищують українців. Чомусь ніхто з європейців не користується рос. соц мережами і як не дивно живуть краще за нас. Користуються фейсбуком, твітером, ґуґл+ та іншими соц. мережами. Загалом це як розмовляти з тими хто курить, ми куримо бо більшість курить. байдуже що від цього вони (хоч і добрі люді) швидше помруть, а їхні діти народяться з якимись вадами здоров’я, а вони потім бігатимуть збиратимуть гроші на лікування, а варто було лише подумати про майбутнє, про своє здоров’я і здоров’я своїх дітей, родичів. Людина дивне створіння, кожне покоління наступає на одні й ті самі граблі, але все одно нічому здебільшого не вчиться.

      п.с. Так змушувати переходити на фейсбук, це не смертельно, на відміну від перебування у вк.

 4. Наразі помітно, що багато любительських груп перекладачів та дабберів, які базуються у ВК, роблять альтернативну сторінку на Фейсбуці. Однак активність учасників у цих двох соцмережах помітно відрізняється. Годувати окупанта, звісно, погано, але свій продукт хочеться поширювати, щоб побачило якнайбільше людей. Будь ласка, шукайте, підписуйтесь на такі групи в ФБ — й тоді буде легко забути про Контакт.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.