Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171190 (166 за 24 години)

Трейлер українського серіалу Гвардія

Можливо нарешті ми побачимо перший український військовий серіал на заміну всіляких “Ментів” і їм подібного. У фільмі відбуватимуться події з Майдану і війна на Донбасі, набір добровольців, які захищають Україну.

Перші чотири серії 12-серійного серіалу «Гвардія» глядачі побачать вже у березні, до річниці створення Нацгвардії України. Про це режисер серіалу Олексій Шапарєв сказав 17 лютого, під час «круглого столу», присвяченого підтримці вітчизняного виробництва аудіовізуальної та кінопродукції.

«Гвардія» – це історія про перших добровольців, які після кривавих подій на Майдані, відгукнулися на заклик записатися до лав Національної гвардії України. «Різні за віком, соціальним статусом, сімейним станом, вони відправилися в тренувальний табір. Тут різношерсті, а іноді конфліктні хлопці повинні пройти школу справжнього бійця. Чи зможуть кадрові військові і новобранці, які ще вчора стояли по різні сторони барикад, стати єдиною командою, здатною захистити свою країну?», – анонсують новий серіал на каналі 2+2.

У головних ролях – Олексій Горбунов, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка, Костянтин Шафоренко, Вано Янтабілідзе.

Головний сценарист картини – Микола Рибалка («Хайтарма», «Двоє», «Дот», «Чемпіони з підворіття», «Куплю друга» та ін), режисер – Олексій Шапарев («Київський торт», «Ескімоска», «Ціна Свободи» та ін.), оператор – Анатолій Химич.

Оновлено: трейлер видалили через те, що це була робоча версія, не призначена для широкого загалу.

-1 коментарів

 1. На одне речення українською – 5 російською.
  Заєбісь, чотко.

  • Вульгарна фраза також російською? Гидота.

  • Цілком згоден

  • Реально побутова українська прижилася (коли україномовних 70% і більше) тільки в містах західної України. Про міста центральної України можна сказати, що вони скорше тяжіють до російськомовності, ніж до україномовності.

   От і виходить, що коли спробувати зобразити реальність, то “на одне речення українською – 5 російською”. Хоча ні, таки не вистачає трьох речень суржиком.

   • Дивлюсь і розумію, що навіть коли російська загроза мине, та хоч би й океан залив Росію, мовна тема ще не раз розпалиться, тільки вже між самими українцями. Двомовність добре для окремої людини, а для держави це погибель.

  • +1000%

 2. На 2+2 український серіал та ще й про Національну гвардію? Для початку прибрали б з ефіру все те російське лайно про бандитів та російські спецслужби, які займають 70 % їхнього ефіру, якщо не більше.

 3. Трешевенько, але з чогось же треба починати.
  Може колись і до рівня Band of Brothers доростуть.

  • Є південно-корейський воєнний серіал “Товариші” на жаль переклад російською і з третьої серії з помилками тому-що південно-корейські солдати звертаються через “товарищь сержант”

   Можливо трохи попсовий але місцями досить глибокий

 4. навіщо нам серіал про українську Нацгвардію, де чимало сцен саме російською… так ви створюєте українсьмовне українське чи московитське, але вироблене в Україні – це теж саме, що випускати кока-колу і написати на ній укр-кола…. нічого тоді не зміниться…

 5. Бля, знов парусски,, може гуртом перекладе українською?

 6. Підтримую невдоволення мовою. Для реалізму – виправдано, для української художньої стрічки – ні.

  • Чому в нас завжди художній вигляд реальності має бути сухий і штучний? Адже ж всі ще мають живий майдан в пам’яті і війна далі триває!

   • так, Софіє.. я теж такої думки!
    вже писав хтось раніше, що не треба переносити побутову двомовність українців у мистецтво – з чим я згодна. Якщо це художнє кіно про кохання, життя, містичне, побутове тощо, то у такому кіно справді все має бути українською мовою – мовою, зрозумілою в Україні ВСІМ, рідною мовою всіх українців.
    наприклад, НЕісторичний фільм “Такі красиві люди” повністю україномовний і чудово… хоча головна героїня з півдня України і у реальності могло б бути, що вона балакає російською, але може й українською. І от у це кіно не перенесли побутову двомовність і правильно зробили.
    Фільм “Креденс” – теж фільм НЕ історичний, а отже: нащо там вліпили рос.мову я не розумію і вважаю це помилкою. Треба було робити повністю україномовний “Креденс”. в українських побутових фільмах про кохання рос.мова зайва!
    Але! От коли фільм історичний… коли це кіно про Майдан, про війну на Сході… то мені здається картина має виглядати реально. Більше половини (навіть десь читала, що 70%) воїнів нашої національно-визвольної війни на Сході України – росмовні. Подобається комусь це, не подобається, то вже інша річ, але це Є історична правда + має бути повага до цих наших росмовних українців-героїв. Треба зберігати правду, а не робити щось штучне.
    Тобто – треба відчувати всі ці нюанси, коли рос.мова є зайвою, а коли її (та інших мов) використання є виправданим для збереження істор.правди. Майдан був багатомовний – факт, значить і у кіно про Майдан мають звучати всі мови, які там насправді звучали. так мені здається буде справедливо. і так – тоді це кіно буде живим…
    А от якщо кіно НЕ історичне – тоді виключно українська мова! знімати одразу українською, або дублювати – як у випадку зі “Смертельно живий” – це не важливо.. головне, щоб українською.
    державна мова в Україні завжди має бути одна – українська – це не піддається жодним сумнівам і так воно і буде.

    але вишиваті це марно пояснювати… доходить іноді просто до маразму: хай чиновник краде, бреше, тільки головне, щоб він говорив українською… клінічний випадок. дехто навіть чути не хоче про те, що в Україні десь є рос.мова, хоча насправді-то вона є.. “десь вона є, але ми не хочемо про це ні чути, ні знати, ні бачити..” одягають рожеві окуляри і тішаться НЕреальною 100% україномовною Україною.. а ховаючи голову у пісок у рожевих окулярах, проблему ніколи не вирішити.
    я от не україномовна людина від свого народження, а от мої діти вже будуть україномовними від народження – точно! і я така не одна..
    кількість україномовних зростатиме, люди потроху українізовуватимуться, але це повільний, поступовий процес, а інакше не буває, якщо справді хочемо Єдиної України… бачила програму з українізації України розраховану на 70 (!!) років… ну не вирішується це питання швидко, це просто неможливо, на жаль… вже б час це зрозуміти нарешті, люди.

    • Дякую за хороше змістовне обґрунтування реалістичності цього ( саме цього!) фільму і з подібною тематикою.

   • Чому в нас завжди художній вигляд реальності має бути сухий і штучний? Адже ж всі ще мають живий майдан в пам’яті і війна далі триває!
    —————————————
    В нас має бути пропаганда свого й знецінення кацапського, для чого й потрібно мистецтво.

 7. чому знов москальською?

  • Бо російською говорили наші ГЕРОЇ. Чи вони від того перестали бути героями?

   • А українською герої не говорять?
    Кого в першу чергу мобілізували? Хто в першу чергу їхав на майдан у Київ?

    • В першу чергу, в другу чергу-це вам не дитячий садок! Ті, що туди поїхали не сперечались як хто говорить. Але як хто любить Україну.

     • Хм… Цікаво, якщо “чому російською” – то одразу “тому що герої”, а як “чому не українською” – так одразу “давайте не будемо сперечатись”. Ви серйозно?! Ще ж очевидні подвійні стадарти!

  • Двомовний ж серіал буде.

 8. Самі дивіться цю русску хрінь

 9. З трейлеру вимальовується приблизне співвідношення мов у серіалі: п’ятеро російськомовних на одного україномовного. Це досить дивно. Давайте порахуємо. Ватники, сепари – на 95% російськомовні, 5% – чеченомовні та бурятомовні. Майданівці, патріотично налаштовані українці про яких йдеться в серіалі і які стали основою новоствореної Нацгвардії десь приблизно 80% – російськомовні , 20% – україномовні.
  Отже, все правильно. Творці серіалу дотрималися художньої достовірності та реалістичності. Хто нарікає на недостатню кількість української мови в серіалі – вишиватник, обмежена особистість та агент Кремля.

  • художня достовірність необхідна для документальних фільмів про Майдан – тоді там нехай і арабською гавкають… в Україні мають бути україномовні фільми…. якщо ми не можемо вже розібратись у мовному питанні, якого біса тоді нам знімати українські фільми – здайтесь кацапам і живіть у “русском мірі”…

   • Це був сарказм. Дивно що ви сприйняли це всерйоз. Звісно, жодної художньої достовірності в такому перекосі в бік москальської мови немає і близько.

    • Ну… цей сарказм не одразу розпізнаєш. Дуже схоже на серйозність.

  • в тебе херова і неправдива інфа

  • Те, що ватніки тільки російськомовні, має дуже просте пояснення. Знаєте яке? Росіяни, які живуть в Україні, в 95-ти відсотках випадків російськомовні. Розумієте, про що я? І на Сході і Півдні України росіян дуже навіть немало (в деяких областях – близько 30%), на відміну від Західної України.

   • та невже? http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/23/7026270/
    76,2% жителів України вважають себе українцями.
    Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським інститутом соціологічних досліджень.
    При цьому 6,4% жителів України назвали себе росіянами.
    Однаковою мiрою i українцем, i росiянином себе вважають 8% населення України.
    I росiянином, i українцем, але бiльше росіянином себе відчувають 3,9%.
    I українцем, i росiянином, але бiльше українцем 5,1%.

    А ті, що говорять: “українець – лише той, хто балакає українською”, певно, навіть не усвідомлюють, що самі підспівують путіну з його: “російськомовний – значить росіянин”…
    в умовах війни це взагалі неприпустимо.

    Бо українець – той, хто відчуває себе українцем. і якби деякі люди на Донбасі відчували, вважали себе українцями, вони б не кричали “расііія”…
    і яка різниця: чи людина казатиме: “Слава Украине” чи “Слава Україні”…
    так, вата тільки росмовна, а от вишивата буває як росмовною, так і україномовною, так і суржикомовною.

    • За переписом населення 2001 року росіян в Україні 17,3%, у Харківській області, наприклад, 25,6 %, у Дніпропетровській – 17,6%, у Донецькій – 38,22 %. Точніших даних на даний момент немає.

     І напевне, ви не зрозуміли суть мого повідомлення. Я мав на увазі, що серед українців (байдуже, якою мовою вони говорять) ватніків небагато. Багато їх серед росіян або людей, в яких російське коріння.

     • Andy, ну так, з цим згодна. згодна з вами. перепис є перепис.
      особисто я – дитя незалежної України, жодного дня не жила при СРСР. Народилася в Україні, етнічна українка і дуже цим пишаюся!!..
      але ж це ясно, що чистокровних українців у нас, певно, немає… стільки у крові у нас всього намішано…

 10. Підпиздець. Трейлер викликає одні матюки. Основна маса па-русскі, а ті хто українського говорять у них курва капєц якийсь кацапський акцент в українській мові. І мене й то українська мова на порядок природніше звучить, і я не вчився на актора, як мать більшість цих одороблів. Капєц короче, у 2015 після майдану у плані культури і мови ніхєра не змінилось.

  • Як то кажуть «хахли ітак паймут»

  • Говорить людина, яка використовує кацапську брудну лайку.

 11. “Отже, все правильно. Творці серіалу дотрималися художньої достовірності та реалістичності. Хто нарікає на недостатню кількість української мови в серіалі – вишиватник, обмежена особистість та агент Кремля.”
  підтримую!!! подобається комусь чи ні… але десь 70% наших бійців – російськомовні… але я просто впевнена, що якщо їх запитати про державну мову в Україні, то вони скажуть: “тільки українська мова”. Ці люди теж хочуть добра Україні, як і україномовні патріоти..
  вишивата, а також так звані “противсіх” – це наша біда, що руйнує Україну із середини, роз’єднує українців…
  ВО “Сводоба” – це та сама Партія регіонів, тільки у вишиванках… агенти Кремля, невже хтось ще не зрозумів цього досі…

  • Вау, нічогособі, уже російські тролі на Гуртом завелися. Для, вашої інфи дерогативний термін вишиватнік з тої ж колоди шо і хахол, створений для приниження українців. Не здивюсь якшо якісь кремлівські курви з ФСБ, чи шо у них там відповідає за спецслужби, підкинули цей термін в український інтернет.

   • rkononenko, ви спочатку навчіться уважно читати чужі повідомлення, а головне – навчіться правильно і грамотно писати українською мовою. визнати хворобу – це перший крок до виліковування. я от визнаю: українців було зрусифіковано (зросійщено), це треба поступово виправляти, поступова лагідна українізація для простих українських людей на рівні побуту…
    а вата і вишивата не визнає своєї хвороби..
    якщо ви не згодні з думкою якоїсь людини – не варто її моментально записувати у “тролі”. якщо чиясь думка вам просто не подобається, то це ще не означає, що вона (ця думка) неправильна або що це є брехнею. а взагалі: у кожного своя правда, а от істина – єдина =)
    я також підтримую Софію.

    • rkononenko, ви спочатку навчіться уважно читати чужі повідомлення, а головне – навчіться правильно і грамотно писати українською мовою. визнати хворобу – це перший крок до виліковування. я от визнаю: українців було зрусифіковано (зросійщено), це треба поступово виправляти, поступова лагідна українізація для простих українських людей на рівні побуту…

     Під час війни не потрібно лагідності. Догралися з лагідністю.
     ——————————————-
     а вата і вишивата не визнає своєї хвороби..

     Вишивата існує лише в хворій уяві кацапів, вата сама є хворобою.
     ——————————————-
     якщо ви не згодні з думкою якоїсь людини – не варто її моментально записувати у “тролі”. якщо чиясь думка вам просто не подобається, то це ще не означає, що вона (ця думка) неправильна або що це є брехнею. а взагалі: у кожного своя правда, а от істина – єдина =)

     Істина в тому, що кацапська орда напала на Україну і тепер потрібно вести щонайсильнішу пропаганду, яка зміцнюватиме народний дух. В ліберальність під час війни ніхто гратися не збирається.
     ————————————–
     я також підтримую Софію.

     А я підтримую ідею про те, що зауральські простори треба віддати китайцям.

   • І вже давно, а ви що незнали?

 12. Переглянувши трейлер, можу сказати, що стиль зйомки “якийсь” кацапський. А українське художнє кіно має бути тільки українською мовою!!!

  • Якби фільм про майдан був тільки українською мовою, ніхто б не вірив в достовірність. Хто плутає кацапів з киянами, які днювали і ночували на майдані-той сепаратист і троль, і жодного разу на майдані не був. Я особисто зустріла перших поранених і серед них було двоє з добровольчого батальону Донбас і молоденькі хлопчаки з Національної гвардії. Так от: добровольці говорили суржиком, а хлоп’я з Харкова намагався говорити українською, хоч було видно, що він російськомовний. Якби прийшли такі дрімучі вишиватніки, то хлопці з Донбасу могли б і морду дати.

   • отож… та насправді процес українізації України вже пішов. після Майдану люди потроху почали переходити на українську мову… це повільний процес.
    тільки вишивата не бачить цього процесу.

    • Леді22, ви ганебно поводитесь, ви руйнуєте нашу мрію, мрію про український кінематограф, про сильну, незалежну та українську Україну. Ви холоднокровно встромляєте ножа прямісінько в серце тій тендітній дівчині, яку звати українська мова. Ви плюєте в душу тим громадянам, які бажають вивчати, слухати і переходити на українську мову.

     Назвіть хоча б один україномовний серіал, крім “Тільки кохання” і “Леся+Рома”, хоча б ОДИН!!!!!! Український дубляж не потрібен, україномовні серіали – тьху, мерзота! Невинне бажання українця серед засилля російської медіапродукції на телебаченні побачити щось україномовне – гори ти в пеклі, клятий вишиватник!!!

     • Леді22, Ваше бажання навчити patriot2305 та ssTAss писати “російська” замість “кацапська” гідне поваги, а коментарі накшталт

      «Хто нарікає на недостатню кількість української мови в серіалі – вишиватник, обмежена особистість та агент Кремля.»

      просто огидно читати.

     • Леді22, Ваше бажання навчити patriot2305 та ssTAss писати “російська” замість “кацапська” гідне поваги, а коментарі накшталт
      «Хто нарікає на недостатню кількість української мови в серіалі – вишиватник, обмежена особистість та агент Кремля.»
      просто огидно читати.
      ——————————
      patriot2305 та ssTAss пишуть правильно, як і наші пращури писали, бо залішан з землі Моксель зневажали всі русичі ще з княжих віків. “Поваги гідне” бажання гордого чеченського народу визволитися з московських кайданів. Якщо комусь “огидно читати” – то нехай не читає й пиздує на кацапські сайти.

  • +10000

 13. от, перше, що знайшла, інфо: “Заступник командира добровольчого батальйону ОУН по роботі з резервом Василь Кіндратський спростовує міф, що на Сході воює більше західняків, близько 70% бійців в батальйоні російськомовні.
  – Я коли прийшов в батальйон 3,5 місяці тому, мені було дуже дивно те, що в нашому батальйоні самі східняки, з центральної України, десь 70% російськомовних. Мені було як галичанину навіть соромно, бо нас зі Львова приїхало троє, – пояснює заступник командира добровольчого батальйону ОУН Василь Кіндратський.”
  і ще – http://www.rbc.ua/ukr/news/bolee-60-boytsov-sil-ato-razgovarivayut-po-russki—poroshenko-28012015093500 – Більше 60% бійців сил антитерористичної операції розмовляють по-російськи.

  комусь (ура-патріотам), звісно, таке не подобається. але це ПРАВДА..
  Але: державна мова єдина – українська. І, так: художнє українське кіно має бути ВИКЛЮЧНО УКРАЇНОМОВНИМ. Але в історичному кіно про Майдан і про війну на Сході треба зберігати історичну правду щодо мов тощо. це просто моя думка.

  • Дівчино, як же Ви дістали з отими своїми “вишиватниками” і “ура-патріотами”. Читати гидко…

   • та ні: то просто Вам правда очі коле… ну не читайте – не знімайте рожевих окуляр, тіштеся.

    • Правда в тому, що українська (таки УКРАЇНСЬКА культуру) на межі загибелі!
     Як і українська нація.
     Не дарма ж росіяни так наполегливо століття за століттям називали нас малоросами. Тепер, коли більшість українців, або точніше тих хто проживає в Україні, розмовляє російською – така назва цілком виправдана і має в собі цілком реальний сенс.

     А стосовно солдат із західної України скажу так: за часи методичного винищення патріотів – генофонд був практично повністю зруйновано. І якби зараз кордон з Росієї пролягав в притул до західних областей – захопити їх не було б великою складністю… Готових хоробро битись і захищати свій край залишилось дуже мало.

   • А вона скрізь вигулькує, коли хтось починає захищати або відстоювати українську. Намагається щось комусь доводити, приправляючи все це кремлівськими фразами про “вишиватників” і т.п.

    Стосовно серіалу. Дивтися це не буду, хочеться отримати нормальний україномовний серіал, а не знову незрозуміло що. Тож нехай дивляться ті, кого зацікавило.

 14. Делікатна тема,але державна мова має утверджуватись…усюди.По “прийманню” мови і “швидкості”процесу буде видно правильність розуміння питань згуртування нації.

 15. Зараз на кону фізичне виживання України, тому будь-які конфлікти між українцями – дуже сильно на руку ворогу, набагато сильніше, аніж раніше. І байдуже, які це конфлікти і з якою благородною метою вони починаються чи поглиблюються.

  Іронія ще й в тому, що цей конфлікт по-справжньому виріс на рівному місці. Абсолютно природнім є те, що російськомовна частка населення України захоче знімати фільми/серіали тою мовою, яка на 99% використовується в їхньому середовищі. Змушувати їх знімати українською силою (у вигляді законів ітд.) – погана ідея, в часи війни і сильної нестабільності – просто жахлива, може мати непоправні наслідки. Не говорю про те, що змушувати когось знімати фільми якоюсь мовою – чистий абсурд. А якщо хтось зніме шедевр англійською, що тоді?

  Тому узагальнюю: конфлікт не вигідний нам, він аж ніяк не змінить ситуацію з великою часткою російськомовного населення, ті, які його піднімають, не шукають рішення, а створюють проблему.

  • ну я живу в на 99,5 % росмовному місті. але залюбки слухаю україномовну музику, і кіно українською, і книжки. це моя рідна мова – українська, але – не материнська, на жаль… і дуже багато людей, що у побуті балакають рос.мовою, ЗАЛЮБКИ споживають україномовний контент.
   російська мова у побуті в Україні буде ще довго, хочеш/не хочеш… українізація – це повільний, поступовий процес…
   ділити українців за мовною ознакою – означає підспівувати кремлю, що й робить, наприклад фаріон – агент кремля…

   Коли у своєму місті я звертаюся до незнайомих українською – мені чемно відповідають, без проблем. В Україні всі розуміють українську. Тому україномовній людині при спілкуванні із росмовною людиною аж ніяк НЕ ПОТРІБНО переходити на рос.мову. Просто має бути взаємоповага.
   Я бачила програму українізації України, яка розрахована на 70 років…
   І, гадаю, якщо наш актор росмовний і йому легше виразити емоції рос.мовою – хай буде так, потім просто можна продублювати українською. не думаю, що цей актор буде проти цього.
   А зрештою: яка різниця, якою мовою актор балакає за кадром, якщо кіно врешті буде українською?
   і я просто писала про збереження історичної правди у кіно про Майдан і про війну. і я НЕ захищаю рос.мову в Україні, а захищаю від образ росмовних людей-патріотів, це різні речі.

   • Українізація… яке чарівне і фантастичне слово… Правда воно далеке від реальності. А якщо говорити серйозно – то такого явища в нас взагалі не існує, і я вже сумніваюсь чи існуватиме.

  • Тоді нехай знімають українською і ніякого конфлікту не буде.

   • Sensetivity – дякую за єдиний адекватний коментар в цьому треді.

 16. На мою думку це вже перегин з кількістю російської мови. Досить триндіти про 80 відсотків російськомовних в АТО. Хтось спеціально робив опитування? Могли зробити хоча б 50/50. Але для чого, хохли це проковтнуть. Просто неймовірна толерантність українців, головне щоб сусіда не образити.

 17. Кретини, пошвидше хочуть грошенят заробити не темі війни. Знімати стрічку про події, які ще не закінчились…. Просто немає слів…

 18. повідомлення аноніма, до якого я зверталася, видалили, мабуть. хай.

  • Може досить тролінгу?

  • Ви єдині тут за москалів заступаєтеся, що ви забули на україномовному сайті?

   • не розумієте суті моїх повідомлень – ваші проблеми.
    подивіться хоча б на сучасний український сайт – http://www.uamodna.com/ знайшла його собі… жодного мовного шовінізму, дикунства – нуль + підтримка українського, популяризація української культури… БУДЬ УКРАЇНЦЕМ ЗА ДУХОМ! проукраїнський простір…
    а ще послухайте, що про мовне питання каже наш теперішній Президент…
    а взагалі – лікуйтеся, вишивата.. І не ганьбіть цивілізованих українців! на Майдані ці оріки і Аноніми явно НЕ БУЛИ.
    мені не треба йти на інші сайти.. тут я знаходжуся у рідномовному оточенні для себе…

    Софіє, сайт UA Modna – раджу вам =) якщо раптом не знаєте про нього…

    • А я от не знав. Цікавий сайт. Додав у закладки. Дякую за наведення.
     Вступати в дискусію(скоріше, срач) з вишиватою – даремно гаяти час, от що я скажу на рахунок того, що зараз діється в коментарях.

     • Та ти сам вишивата, захищати українську – то хіба вишивата може, та то через вас, толерастів, країна в такому гімні, бо ви хаваєте всі помиї, які вам дають. Раби, що тут скажеш.

     • “А я от не знав. Цікавий сайт. Додав у закладки. Дякую за наведення.”
      На здоров’я!) а вам дякую, що розумієте… побільше б в Україні було адекватних цивілізованих людей… Значить – треба чекати, поки виростуть нові покоління українців – діти Незалежної України… оце я зрозуміла… тільки ЗМІНА ПОКОЛІНЬ вирішить ці проблеми. Тільки коли кане у лету совок росмовний (ті, що голосували за регіоналів) і совок україномовний (типу фаріон і ко), тільки тоді. Діти незалежної України вже не страждають на мовний шовінізм. Буває таке, коли в україномовної людини є російськомовні друзі…

      “захищати українську – то хіба вишивата може” – треба захищати українську, підтримувати українську при цьому не принижуючи інакших, росмовних патріотів… і взагалі, я вважаю, що треба відмовитися від терміну “мова окупанта”… Бо цієї мовою не тільки наші окупанти говорять… це також є материнська мова (на жаль) наших співгромадян, наших патріотів…
      польська теж мова окупанта?… поляки теж гнобили українців, але ми ж не називаємо польську “ляхською”. Чогось люди із Західної України люблять польську мову… Залюбки їздять до Польщі… – а от як щодо того, щоб ЗАВІТАТИ до зрусифікованих міст своєї неньки України і балакати там українською мовою і ПЕРЕВІРИТИ НА СОБІ, що наші нормальні люди ставляться СПОКІЙНО до будь-яких мов…. Майдан це також підтвердив. Бо нема ворожих мов, а є ворожі НОСІЇ мов… для багатьох українців рос.мова є материнською (батьківською) мовою (мовою, що дали батьки)… але рідна для всіх українців – українська мова…

      “Більше 60% наших солдатів, які воюють на сході, розмовляють російською. Вони російськомовні, але люблять свою країну. Люблять Україну. Це оборона їньої країни”, – підкреслив Порошенко.

      деяким україномовним ура-патріотам ця ПРАВДА дуже не подобається.. я навіть знаю чому – бо раніше можна було просто балакати українською, при цьому нічого корисного для своєї країни не робити – і бити себе у груди “я ж українською балакаю, все – Я патріот”… а тепер російськомовні патріоти зруйнували цей МІФ, щоб патріотизм залежить від мови… і тепер для того, щоб вважатися патріотом – МАЛО ПРОСТО бути україномовним… треба ще й якісь ДІЇ робити – НЕ давати хабарів, працювати, сплачувати податки, захищати Україну від нападників тощо…. а це ж так ВАЖКО… легко просто сказати: “я україномовний, і цього достатньо, я вже патріот”… а насправді – НЕдостатньо…

      щодо “однокласніки” та “майл.ру” – так це рос.сайти. так, кацапи ненавидять українців (але то кацапи, а НЕ росіяни – як наприклад був Нємцов – росіянин, що підтримував Україну)… хоча навіть на “майл.ру ответы” я колись перевіряла і бачила українську мову – і ніхто не ображав людину, що писала українською..
      на Севастопольському форумі мої повідомлення українською мовою видалили. той сайт зрадників.
      а як вам сайт UA Modna?… це український сайт, наш, і там нема мовного шовінізму. І я теж сповідую таку ідею, що УКРАЇНЕЦЬ – ТОЙ, ХТО ВІДЧУВАЄ (ВВАЖАЄ) СЕБЕ УКРАЇНЦЕМ. А всі подальші його дії випливають з цього визначення… гадаю, можна навіть балакати українською і при цьому бути хахлом і совком… щодо українізації – то вже писала. дякую всім, хто розуміє…

    • Зайди на однокласники, або меел ру, побачиш як там нас люблять(а особливо мову), тому ставлення наше ще нормальне. А тих хто рос. говорить ніде не у нас неганьбили та не принижували ніколи, але до маразму не треба(давайте може по пять мов у фільмах робити).
     доречі як там на Севастопольському форумі, тепло зустріли, з розуманням чи толерантністю(до української мови чи українців) :)

    • а ще послухайте, що про мовне питання каже наш теперішній Президент…
     Теперішній президент – лицемір, російськомовний в житі, на камеру він натягує вишиванку, співає колядок, корчить з себе фаната Шевченка, хоча цьому шоколадному баризі на мову начхати і нічого для неї він не зробив. Ви казали що бачили якусь програму українізації на 70 років. А де державна програма українізації?

     • Правельніше буде не програма українізації, а краще програма підтримки української мови та культури.

     • Ну, більшість жителів Києва російськомовні, навіть ті, що по роботі (чиновники, телебачення, радіо) говорять українською. От дивився виступ малої Яценюка на Голос Діти, мала говорила українською, але було чути, що це не рідна мова, в сім’ї говорять російською.

      В принципі, це результат пострадянської українізації. Російськомовні так і не почали говорити українською (є винятки, але то винятки), але вже не соромляться нею час від часу говорити.

  • Ідіть на сайти днр і лнр, вони вас підримають

 19. У відео, звичайно, забагато російської мови додали.
  Але першу серію все одно перегляну, а далі вже побачимо.
  Щодо виразу “вишивата”. Саме явище, паскудне, погоджуюсь – однозначно треба з минулого вилазити. Але назву цьому явищу дали відверто україноненависницьку – вишиванка залишається актуальною (зверніть увагу на вишиванку Майкла Щура, наприклад), навідміну від ватніка .
  Хоча чому дивувати, адже цю назву вигадав “славнозвісний” Бірюков, чи то пак бірюковата, якщо слідувати тренду. Тому прохання слово “вишиватник” не вживати. Можете вставляти шароварщина/шароварщики/шаровата. Але вишиванку, будь ласка, не вплутуйте.

  • Не знаю хто саме придумав цю назву першим, але особисто я вперше почув її саме із уст Майкла Щура. Наразі вже й не пам’ятаю в якому саме випуску це було і кого це стосувалось, але точно там. Шароварщина чи вишивата – суті це не змінить.

   • Суті не змінить, але різниця в словах велика.

 20. Почитав коменти…. Можу сказати що то капець(НУ ВИ Й ГАДИТЕ).
  Єдине що шкода, що тут відсутьня вкладка спам(як на censor), дієва штука я вам скажу.

 21. Серіал дешевий відстій, ще й мовою окупантів, це перемога!

 22. Я вам скажу так, хай знімають якою забажають(в даному випадку рос., бо з бюджетом в нас знаєте як завжди буває), але дубляж українською має бути, з цього ми отримаємо вихід для всіх(хто буде дивитися обере мову). бо суржик цей якось ни в тин не у ворота, слухати не дуже приємно, плюс кацапи в своїх фільмах тільки тей роблять, що так показують українців(ніби всі так говорять). Знаю що багато хто скаже- так багато хто насправді говорить так, але розумієте в фільмі має бути культурна складова(в даному випадку це мова), тому або одна обо інша. тим більше якщо буде гарно дубльовано то це підвищіть якість та заохотить вивчати та користуватись українською мовою.

 23. відео видалене

 24. Скажу коротко – всі серіали і фільми українського виробництва повинні бути обов”язково повністю україномовні (хто хоче додатково мовно-шизофренічну звукову доріжку, будь ласка). Всі хто вживає термін “вишивата” – або латентний кацап, або “корисний дурень”.

 25. Панове, а може цей фільм знімається навмисне для агітації серед російськомовних? Більшість неідейної маси з підвищеною чутливістю до телепропаганди, в Україні — суржико- і російськомовні. Може фільм — для них. Я так розумію: якщо ти українською говориш, то ти й так ідейний, і особисто мені ніяких фільмів не потрібно, щоб підтримувати все українське. “Лікар” потрібен не “здоровим”, а ураженим прихованою російськомовною пропагандою.
  Так, україномовним може бути боляче, що їх культурні запити й цього разу не задоволені. Але лікарі насамперед рятують пацієнтів у критичному стані — в даному випадку тих, хто вагається, до якої мови-культури йому пристати.
  І звідки ви знаєте, може, задум авторів у тому, що протягом фільму кількість україномовних зростатиме, бо україномовні загітують російськомовних? або російськомовні, виявиться, чудово знають українську, але не розмовляють, бо вважають “непрестижною”, а потім в них прокинеться національна гідність? тощо.
  Адже у такого жанру як серіал, є всі можливості для розвитку характерів дійових осіб.

 26. Крім того, що представлена пропорція мов не сильно розходиться з тим, як воно є насправді, треба також розуміти, що це кіно пропагандистське (нам теж потрібна своя пропаганда, хіба ні?), відповідно, одна з пропагандистських тез – мова не є проблемою, більше того, російськомовні не хочуть “русского мира”.

  А щодо обурень, то якою мовою не знімай, в перспективі російськомовні не українізуються, вони цього не хочуть. Насправді українізація має бути спрямована не на російськомовних, а на самих україномовних – щоб вони не русифікувались. Так-так, українізовувати треба україномовних, в сенсі зберігти їхню україномовність.

 27. Замість того щоб відзняти щось нормальне, цікаве, не ватняк вони клепають оце лайно. Я особисто ніколи не буду дивитися цей ідіотизм, а канал треба засуджувати за те що піаряться на війні!

 28. Ура, трейлер прибрали, видаліть ще цю чтаттю

 29. Ви тут визначтесь, яке ваше ставлення до російськомовних солдатів ЗСУ. Якщо вони воюють, захищаючи Україну, то це ок, хай мруть, а якщо їхня російськомовність відображена в кіно, то вже не ок?

  Підіть на фронт і скажіть їм в очі: шо ж ви, славних прадідів великих правнуки погані, та й москальською говорите?

  • Ясно, що вони там воюють не за мову калинову, а за територію, і за свої російськомовні сім’ї. Але все ж – це союзники українства. Тому трошки поваги.

  • А як же україномовні(помойму суржик ненайкраще що може бути, а скоріше образа всім хто говорить українською)? Просто перегинати не треба, бо виходить так що україномовним, на рос. тепер переходити(в тому числі дивитись фільми). Проявляючи толерантність там де вона не потрібна(вона в нас і так є, бо ніхто ніколи інші мови в нас не притисняв), ми притисняємо україномовних(кацапи чомусь не роблять фільми бурятьською, чи чиченською чи ін мовами), якщо той хто розмовляє рос. захоче подивитися той чи інший фільм, він знайде собі рос. перекладом, а от чи зможе зробити це україномовна людина чи просто та людина яка дивиться фільми українською мовою, це ще питання.
   От чому в нас навіть радіо повнісю українського нема(в усіх країнах є, окрім нас, бо захищаєм всі мови окрім своєї, я не проти що в нашій країні є багато культур та етнічних груп, але й звичайних ураїнців нетреба притісняти) Тому тут люди висловились не про те, що ви написали, а якщо це художній фільм, який називається українським то це виходить частина української культури(і тому фільм має бути українською мовою). Як писалося вище, найкращим варіантом було би- два переклади(хто який бажає той такий і дивиться).

   • 111, україномовним у жодному разі НЕ потрібно переходити на рос.мову. Просто буває таке спілкування, коли одна людина говорить українською, а друга їй відповідає російською… а дехто переходить на українську при спілкуванні з україномовними. Не треба переходити на російську! ясно, що інші мови не притисняють… але розумієте є психологічний момент, коли росмовна людина може відчувати себе чужою в Україні…

    ПРИЙМІТЬ росмовного українця як рівного, як СВОГО… він теж є українцем… і цілком можливо, що він перейде на українську мову. Я навіть бачила таке в неті, хлопець писав: шукаю україномовну дівчину… а чого так? що серед російськомовних нема гарних дівчат?…
    В Україні серйозні проблеми з внутрішньою міграцією (певно, через нашу бідність матеріальну)… люди дуже мало мандрують областями України, ми дуже мало знаємо одні про одних… Звідси усі ці міфи про україномовних “бандерівців” і росмовних “леніністів”… дві крайності.
    От і виходить: росмовні знайомляться із росмовними – одружуються і народжують дітей, які теж стають росмовними. Україномовні одружуються з україномовними і народжують україномовних дітей… але кількість україномовних не зростає при цьому…
    Натомість Західній Україні ТРЕБА ВИПУСКАТИ українську мову за межі ЗУ, інтегруватися в інші області України… от якби україномовний хлопець одружився на росмовній дівчині, ця дівчина перейшла б на рідну українську мову, а їхні діти теж були б україномовними. і навпаки – російськомовний хлопець і україномовна дівчина… хлопець би перейшов на українську – діти україномовні… І от – вже кількість україномовних зросла…

    я читала, що у ЗУ дуже багато греко-католиків і їм не можна одружуватися на православних… І знаєте цей догматизм, це заважає українізації… бо якщо він україномовний греко-католик, а вона – росмовна православна. як тоді?…

    111, тобто ви вважаєте, що не треба в історичному кіно зберігати історичну правду щодо мов? значить – росмовні воюють, а у кіно виглядатиме так – ніби воювали тільки україномовні? це справедливо?..

    А можна взагалі не знімати сучасне історичне кіно… Тоді знімаймо кіно про кохання! як “Такі красиві люди” – там рос.мова справді непотрібна.

    • По перше я писав про художні фільми, мультфільми тощо, які називаються українськими(наприклад польський фільм Вогнем та Мечем), в історичних там і так такі випадки трапляються, наприклад якщо запрошуюить на передачю рос. мовну людину. В даному випадку ми маємо більш художню картину засновану на реальних подіях, але все ж художню(тому як я вже писав це культура і тут краще одна мова, якщо орегіна знята буде російська то в такому випадку повинен бути переклад, або дубляж українською, і навпаки), такі правела жорсткі, але по іншому ніяк(неможна суржик показувати в кіно, тому що виходить що ми всі так говоримо, навіть якщо такі випадки трапляються в житті, хіба вам приємно дивитися, наприклад якийсь рос. фільм про Другу світову де отак людина буде розмовляти, коли навіть в радянських показували україномовних, як україномовних, ане як азірова). А щодо правдивості, як насправді, для цього є уроки історії в школах, університетах.
     А тепер щодо родин(хоча це взагалі не потемі), знаєте я вам скажу таке, у мене батьки повністю були російськомовні, а я як пішов до школи став україномовним, так що незавжди так усе трапляється, як ви описуєте. Взагалі оце що ви описали про родини та греко католиків не потемі взагалі.
     В кіно має бути одна мова, але з двума версіями укр. та рос. А ліпити дві мови в оде кіно це неправельно, згадайте про фільм Залізна сотня, що гарно вийшло? Несправедливо кажете??? А показати що всі україномовні розмовляють, як азаров, нормально? Хоча у мене двоюрідний брат служить, і неговорить суржиком(тай таких багато, згадайте солдатів які дають інтервю), то по вашому це нормально. Я кажу дві версії це всіх влаштує, українська озвучка та рос., окремо, але не разом. Несправедливо кажете, повірте це найменьше, що зараз торбує на передовій. Я вже писав напишу ще раз, за терів воюють чиченці, буряти і так далі, але чомусь свої документальні фільми вони роблять однією мовою, здогадуєтесь якою?
     Можна й незнімати, якщо немає коштів та нормального режисера. Краще обєднати зусилля з закордоними колегами(наприклад США), та зробити гарний продукт, ну а коли є кошти то будь ласка, але якісне кіно, або анімацію. Нема коштів, неробіть. А аби було, для галочки, що це тільки українське(а якість бажа є кращого), нетреба.

     • 111, а ви в якій області України проживаєте, якщо не секрет? :)

    • Думки у вас начебто добрі, але:

     а) Фільм тут не історичний, а явно художній (не може бути історичним фільм, в основі якого лежить історія, що ще не тільки не закінчилась, а щойно почалась), максимум – художньо-агітаційний.

     б) Перестаньте бити себе в груди, захищаючи російськомовних. Ніхто ж не проти російськомовних. Хто тут і де писав, що російськомовні – то не партіоти?! Ви звинувачуєте інших, що вони неуважно Вас читають, але насправді це Ваша біда, бо люди кажуть: “Блін, ну коли вже нарешті в Україні знімуть фільм українською мовою? Ну це хоч колись, хоч один раз станеться?”, а Ви натомість чуєте: “Російськомовні – то не партіоти” і знову починаєте своє про “вишиватників”. У Вас думки правильні, але, чесно Вам скажу, вже гидко Вас читати. Перекіс просто страшенний.

     Шановна Леді22, будь ласка, свою енергію пускайте не тільки в одне русло. Шукайте принаймні балансу. З повагою…

    • По перше це питання не потемі, по друге навіщо розводити срач.
     Я не з області, а з міста. Але в мене зустрічне питання, а яке це має значення?

    • “але розумієте є психологічний момент, коли росмовна людина може відчувати себе чужою в Україні…”
     – О, круто! А якщо україномовна почуває себе чужою в Україні, тоді як, вбіса, бути???

   • “Просто перегинати не треба, бо виходить так що україномовним, на рос. тепер переходити”

    Ніщо не змушує україномовних переходити на російську, вони роблять це самі. Чому? Маленький тест. З ким у вас асоціюється Україна? З жінкою чи чоловіком? Думаю, з жінкою, чи ні? Така гарна, співоча, з віночком на голові, але вічно стражденна, пригноблена, гвалтована всіма загарбниками. А з ким у вас асоціюється Росія, цей так званий старший БРАТ? Цікаво ж, правда, Росія жіночого роду, але брат? З Радянським союзом іще простіше, він чоловічого роду. То з ким у вас асоціюється Росія? Правильно, образ Росії радше чоловічий, образ загарбника, жорстокого гнобителя. Якщо і представити Росію як жінку, то це таке грубе, товсте, маложіночне бабище.

    Те саме з мовами. Українська – солов’їна, калинова, суцільна м’якість. Російська – так, це знову він, великий и могучий.

    Картинку пам’ятаєте? http://novomoskovsk.eu/wp-content/uploads/2012/07/%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F.jpg

    Якщо говорити термінами, то це називається маскулінність (чоловічі риси) і фемінність (жіночність). Так от усе, пов’язане з українством, воно страшенно фемінне, жіночне. А все, пов’язане з російським, помітно маскулінне.

    Про що говорити, якщо навіть україномовної організованої злочинності нема, практично вся російськомовна, навіть “западенська”.

    Коли відбувається безпосереднє зіткнення українського (фемінного) і російського (маскулінного), фемінне несвідомо прагне підкоритися маскулінному, підлаштуватися під нього. Так україномовні переходять на російську при найменшій зустрічі з російськомовними, і це виглядає як капітуляція. Російськомовні на українську переходять значно рідше, і це виглядає більше як загравання до україномовної дівчини, як спроба сподобатися.

    Отака х*йня, малята. Наприклад, майже всі двомовні подружжя, мені знайомі, з часом повністю перейшли на російську, так само виховують дітей. Причому неважливо, україномовний був чоловік чи жінка, все одно спасували перед російськомовним партнером.

    Однак демонстративна україномовність теж жіночна, нагадує феміністку: я незалежна, я не здамся, не підходь! Принципова, незламна, але при цьому спокійна і невиклична україномовність рідкість.

    • Ну якось без україномовної організованої злочинності ми можемо обійтися, нам хоч би російськомовну побороти(хоча мафія немає ні кольору, ні мови, а має гроші, звязки та вплив). Хоча ми зараз про кіно говоремо, а ви мені про злочинність. Не кажіть за всіх, я наприклад неперейшов. Ось вам ще один приклад- у мене сосід напроти живе, так от він говорить повністю українською, а дружина рос., син та дочка українською, а от мати в нього та батько російськомовні. Так що тепер, не тратьте куме сили спускайтеся на дно? Згадайте Литву, там теж були такі проблеми, Грузію та ін., в них теж на початку було не все гаразд, а знаєте чому все вийшло, бо незадавали дурних питань(якою мовою має бути фільм, там відповідь одна). А х*йня тому малята, отакої тенденції, бо культурний продукт має бути, однією мовою(а хто хоче дивитись іншою, є інтернет, де можна знайти переклад рос.).

     • “Ну якось без україномовної організованої злочинності ми можемо обійтися”

      Де злочинці, там і злочинна романтика, з такого легко твориться маскулінна міфологія. Скажімо, пірати, ким вони були? Морські розбійники, грабіжники і вбивці. А тим не менш. Джек Горобець, усе таке.

      Та що там пірати, якщо маємо козаків. А бо хто такі козаки? Організована україномовна злочинність. Такі самі розбійники, головорізи, до всього ще й сепаратисти. Це як ДНР-ЛНР, тільки відносно до Речі Посполитої.

      Тим не менш із козаків вийшов непоганий націєтворчий міф. Всякі стрєлкови, мотороли з бабаями для апологетів “новоросій” теж по-своєму герої.

     • От у нас було з’явилися “кіборги”, сучасні герої, але от біда, більшість із них виявилися російськомовними.

     • Поки що найбільш свіжий маскулінний міф україномовних – це бандерівці. Не дивно, що російська пропаганда одразу їх демонізувала.

    • Забув додати, а щодо тверджень, чоловіче жіноче, ну це вже взагалі смішно. Давайте тоді візьмемо Англіську, Французьку, Іспанську, Польську, Японську, Китайську та інші- жіночі, і щось я не помітив, що вони такі слабкі.

    • Причини переходу на російську серед частини українців полягають не у фемінності та маскулінності мов, це оригінальне та поетичне пояснення ситуації, але не коректне. Раджу Вам почитати книгу Лариси Масенко “Мова і суспільство. Постколоніальний вимір”. Зокрема розділ: “Мовна поведінка особистості в ситуації білінгвізму. Поняття мовної стійкості”.

    • Ви порівнюєте національно визвольну революцію(за участі козаків) з ДНР-ЛНР? А бабайка та інші герої? Бл… В мене нема слів, описати цей дибілізм. Я думав, що ти(на ви назвати тебе тепер язик не повернеться) мені відповіси, а ти мені пишеш відповідний бред. Козаки, пірати, бандити- як це стосується цієї теми? Ти порівнюєш ху… з пальцем. Козаків не фінансувала інша держава, щоб вони підняли повстання, а Хмельницький не був агентом(Речі Посполитої), чювак ти такого нікому некажи, бо засміють. Поділ мов та зародження культури був значно раніше(але я не буду це описувати, це дуже довго). Я розумію як би ти там зрівняв тогочасні визвольні рухи, то було би хоча б зрозуміло, а тут ні в тин ні в ворота просто. ДНР-ЛНР це взагалі міф, їх взагалі неіснує, це проект рашки, дещо схоже з тим, що було у фінську війну(СРСР тоді схожі республіки створив, що стало приводом вводу військ). А то що ти пишиш про моторол та бабаїв, вони не герої, і ніколи ними не будуть, вони клоуни, і створені спец службами відповідно для цієї задачі, для знімання на камеру, давати інтервю, нисти пропаганду. Про так називаємих кіборгів, можна казати що завгодно, але люди там гинули, та тримали оборону близько двухсот днів, плюс до цього багато поклали, і назвати це міфом якось невиходить. Ну і що що вони російсько мовні? Що тепер робити, всім хто говорить українською(в тій же зоні бойових дій)? Давайте ми тепер всі перейдем на російську? Зрозумій їм все одно, там головне, що волонтери допомагають, а також прості люди, от що там на передовій головне, щоб коли вони повернуться в них були пільги та лікування, щоб поки він там держава утримувала родину. А от чого, що ти тут розпинаєшся, доказуєш всім- російськомовні, російськомовні, їм від того ніхолодно ні жарко, їм все одно, а знаєш чому? А тому що їх ніхто не притісняв і не притісня. Запамятай, якщо народ втрачає національну ідентичність(в даному випадку- мову культуру), то і народ і держава припиняють існування, для прикладу- одна з таких держав Білорусь(фактично тепер рашка). Он дечкі наші канали стали виділяти час для російського мовлення, і що, щось змінилось в кращій бік? Ні стає тільки гірше, бо топо добивається те що було.

     • Є такий жарт: якщо наш, то розвідник (позитивний відтінок), а як їхній, то шпигун (негативний відтінок). Що для нас національно-визвольний рух, то для поляків звичайний сепаратизм.

      Технічно нема різниці між тим, що робили козаки, і тим, що роблять ДНР-ЛНР. Це спроба відділення частини території від держави: задля власної незалежності, задля входження до складу іншої держави чи задля отримання статусу широкої автономії.

      Ти заперечиш, мовляв, сепаратизм на Донбасі керований іззовні, але варто визнати, що зерна сепаратизму були висіяні на благодатний грунт. Донбас хотів бути з Росією, це абсолютно проросійський регіон. Можна тільки сказати, що він виявився неготовий відстояти це бажання зі зброєю в руках. Я маю на увазі масовий, всенародний підйом. Вони були за Росію, але мабуть розраховували, що Росія зробить за них усю роботу, як це було в Криму.

      Думаєте, донецькі біженці стали великими патріотами України, вони просто втекли від війни, що по-житейськи можна зрозуміти. Уж лучше плохая Украина, чем хорошая война, якось так. Але думаю, десь там у душі вони вболівають “за наших ребят”, для них це по-своєму “національно-визвольна” боротьба від “бандер”, “укропів”, кожен будує собі власну міфологію.

     • Я написав, що те, що ти пишиш, не потемі, і ти з неї намагаєшся зійти. Жителі Донбаса хто був нормальний не ходив на ті міттинги, а хто мав можливість ще й втік. А всі інші отримують те на що заслужили, обирали 23 роки- комі та баньдюг за кусок сахару, от тепер вибачте пожинайте. Лягали під бетери та автобуси за 1000 грн. А що ви хотіли, солоткого життя, “рускава міра”- отримуйте.
      Хто їм кістку кине тому вони й служать(хто напроплачені мітенги їздив, тітушок звідки брали?), а тепер явно загрались, коли побачили, що жо…, а вже пізно.
      Про історію ти взагалі мовчи, це явно не твоє. Козаки не підписували унію, та не були засновниками Речі Посполитої, ці тереторії були приєднані та насильницько окатоличювалось населення, козаки не були нічіїм проектом, не кім не фінансувались. А про тих виродків я вже писав, це спроба відділення(анексія, окупація)частини тереторії нашої держави іншою, через якоби апалченіє(хоча насправді регулярні війська), а також їхне фінансування. Чи ти вважаєш чіченців(кадирівців) та бурятів, кацапів(які приїджають за гроші)- шахтарями, корінним населенням Донбасу? Справжні шахтарі там працюють і досі в шахтах, як і працювали. Це порівняння- мотоцикла з тролейбусом. Тому технічно різниця є, і таки велика(зараз є визнана всім світом держава, з сувернітетом, кордоном, територіями, тоді цього не було), якщо ти цього не розумієш, то краще не проводб аналогій.
      А для того щоб не було підгрунтя, для окупації тереторії, треба спочатку щоб в культурі була одна мова(а не сперичатися якою мовою має бути фільм), тоді підгрунтя не буде.
      Але я повторю для тебе, ще раз ти сходиш з теми, а це називається просте засирання теми.

 30. Анонім, так це ж правда, що більше 60% бійців російськомовні… от режисери і захотіли відобразити у кіно реальність – двомовну. чи нащо тоді вони зробили фільм двомовним? я люблю українську мову, і музику українською слухаю, і субтитри до фільмів роблю… просто чому б не показати у кіно правдиво?!…
  а щодо інших фільмів побутових там і про кохання, то писала, що так – там рос.мова не потрібна. “Такі красиві люди”, наприклад.. переглядала.
  і то не моя вина, що в Україні мало україномовних серіалів…

  і як сказала людина: “Якщо вони воюють, захищаючи Україну, то це ок, хай мруть, а якщо їхня російськомовність відображена в кіно, то вже не ок?”… вибачте, але це схоже на якесь лицемірство…

  от особисто я жодну з мов світу не сприймаю вороже… і вважаю, що нема ворожих мов, а є ворожі носії мов… чого й іншим бажаю… а якщо колись україномовних і називали “селюками”, то це було колись… а тепер переважна більшість людей-українців ставляться спокійно до будь-яких мов… я при нагоді залюбки балакаю українською, до речі. і вважаю українську рідною мовою, але – не материнською.
  а дехто страждає на галицький снобізм…

  • Звідки статистичні дані берете? Самі опитування робили? Не оперуйте цифрами, які ні на чому не ґрунтуються.

   • не звертай уваги на українофобів… Я б їх банив, але тут нема як…

 31. Заблокуйте користувача “леді22” за українофобство і приниження україномовних!

  • Правильно одна людина у мережі сказала: В УКРАЇНИ ДВА ВОРОГА – СХІДНЯЦЬКИЙ СОВКІЗМ І ГАЛИЦЬКИЙ СНОБІЗМ.

   дехто просто цього нікого не визнає – бо він сам є або першим, або другим) ха)… і починаються нападки одразу…
   Треба поважати і цінувати всіх людей, які по-справжньому люблять Україну і роблять для неї щось корисне, що можуть, – незалежно від мови побутового повсякденного спілкування… + потрібна лагідна українізація. + Будь українцем за духом!!!

   Не кажучи вже про те, що деякі росмовні від народження володіють українською мовою краще за деяких україномовних від народження… отакі справи.

   “Заступник командира добровольчого батальйону ОУН по роботі з резервом Василь Кіндратський спростовує міф, що на Сході воює більше західняків, близько 70% бійців в батальйоні російськомовні.
   – Я коли прийшов в батальйон 3,5 місяці тому, мені було дуже дивно те, що в нашому батальйоні самі східняки, з центральної України, десь 70% російськомовних. Мені було як галичанину навіть соромно, бо нас зі Львова приїхало троє, – пояснює заступник командира добровольчого батальйону ОУН Василь Кіндратський.”
   і ще – http://www.rbc.ua/ukr/news/bolee-60-boytsov-sil-ato-razgovarivayut-po-russki—poroshenko-28012015093500 – Більше 60% бійців сил антитерористичної операції розмовляють по-російськи.

   • йди в сраку

   • Леді22, та ви задовбали. Вам кажуть про необхідність української мови в кіно, а ви “спригуєте” на кількість російськомовних в АТО. Сліпий глухого don’t understand.

   • Правильно одна людина у мережі сказала: В УКРАЇНИ ДВА ВОРОГА – СХІДНЯЦЬКИЙ СОВКІЗМ І ГАЛИЦЬКИЙ СНОБІЗМ.
    —————————-
    В України один ворог – кацапізм. Якщо ми схочемо дізнатися, хто вороги України, ми послухаємо покійних Лупиноса чи Шухевича, а не якогось придурка “з мережі”.

 32. а також… Геннадій Друзенко, один із активістів Майдану, якого після революції вбудували в державний апарат. Активіст кілька місяців тому призначений на посаду Урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики.
  цікава стаття, може хтось прочитає, – http://glavcom.ua/articles/22274.html

  Слова Друзенка: “Напевно я не помилюсь, якщо припущу, що БІЛЬШІСТЬ бійців АТО російськомовні, що не заважає їм бути українськими патріотами. А Дніпропетровськ, російськомовне місто, робить для перемоги напевно більше, ніж, скажімо, Львів чи Івано-Франківськ та й уся Галичина. Пріоритети залишаються – сприяння будь-яким процесам перетворення різноманітних етносів на політичну націю. Чудовий приклад – Сергій Нігоян. Етнічний вірмен, який був українським патріотом.”

  “За даними соціологів, близько 80% українців не виїжджали за межі свого регіону.” страшна проблема відсутності внутрішньої міграції в Україні, що перешкоджає українізації, про що вже вище писала…

  “Будь-яка насильницька українізація невиправдана. Патріотизм в культурі – це підтримка конкурентоспроможного продукту. Потрібно шукати ті проекти, які свідчитимуть, що українське – конкурентне на світовому рівні.”

  • Леді22, та ви задовбали. Вам кажуть про необхідність української мови в кіно, а ви “спригуєте” на кількість російськомовних в АТО. “Сліпий глухого не розуміє”.

 33. “сучасні герої, але от біда, більшість із них виявилися російськомовними.”

  але… можливо, коли закінчиться війна, вони повернуться і почнуть переходити на українську мову… Бо щоб перейти на українську (коли росмова – твоя материнська мова) – потрібна велика сила волі, а от у бійців вона (воля) точно є!
  А оці аноніми-тролі, якби жили у на 90-99% (99,5%) рос.мовному місті (і без україномовного оточення), певно, і самі б балакали рос.мовою…

  Так що – хто сам не здатен балакати українською, коли навкруги російська, НЕ МАЄ жодного права судити інших за росмовність чи щось там про “непатріотизм” казати. Мені б пожити кілька місяців у Львові чи Франківську – то я б почала думати і дихати українською мовою…

 34. Про російськомовних в АТО – абсолютна брехня. Я звісно там не був та опитування не проводив.
  АЛЕ! Знаєте чому кажуть що в АТО майже всі російськомовні?

  Та тому, що російську мову зробили “офіційною” на час війни. Адже там є як російськомовні так і україномовні. Але на жаль велика частка російськомовних не володіє вільно українською. А під час бою, коли потрібно приймати миттєві рішення та швидко віддавати накази ніколи роздумувати як перекласти свої думки з рос. на укр. Так само на слух не завжди російськомовний зможе швидко зрозуміти, що там хтось сказав українською. Плюс до того всього у нас воюють не лише українці, але і росіяни, грузини, білоруси та ні. Вони розуміють лише російську. Тому, російська на війні це питання виживання.

  Про майдан я взагалі мовчу. Російськомовний майдан??? Та ви мабуть жартуєте. Я на майдані відстояв майже кожен божий день. Тому я абсолютно не розумію про який російськомовний майдан іде мова. Мабуть такий буде у Кремлі (дай Бог). Звичайно там були російськомовні. Але їх нажаль було мало. Активізувалися вони лише на початку війни. А тут подивившись трейлер цього фільму аж гидко стало коли показали 90% російський майдан.

  Я проживаю в Києві вже чимало років. Скоро сам стану києвлянином. Жодної відрази чи ненависті до російськомовних не маю. Абсолютно спокійно спілкуюсь з такими як в побуті так і на роботі. Гадаю, що українська еволюційним шляхом стане все ж таки єдиною та рідною мовою для абсолютної більшості громадян. Звісно на це потрібні роки. Ніхто чуда не очікує. А навязування завжди викликає спротив.

  Російська у фільмі зачепила мене за живе. Я не розумію навіщо стільки російської запхали у цей фільм. Чому ми знову намагаємось догодити російськомовній аудиторії. Ми цим самим самі спонукаємо їх до того щоб вони не переходили на українську. Адже переглянувши фільм російськомовні загордяться тим що вони російськомовні патріоти. Скоро це мабуть стане мейнстрімом. На що це? Я не розумію.

 35. Російськомовну продукцію треба бойкотувати.

 36. “Адже переглянувши фільм російськомовні загордяться тим що вони російськомовні патріоти.”
  може ви і праві…
  ніхто й не каже, що Майдан росмовний. Майдан – багатомовний!
  а ще є рунівці… це вже знову не в тему… але мені сподобався їхній такий собі маніфест – http://run-ukr.livejournal.com/6010.html І вони кажуть так: російськомовний – тимчасово, українець – назавжди! дуже цікаве явище…

  “Гадаю, що українська еволюційним шляхом стане все ж таки єдиною та рідною мовою для абсолютної більшості громадян. Звісно на це потрібні роки.” – дуже багато років…
  “Про російськомовних в АТО – абсолютна брехня.” – щодо цього… тоді що ці люди Василь Кіндратський, Геннадій Друзенко брешуть?…

  “Тому, російська на війні це питання виживання.” – тобто ви маєте на увазі, що україномовні бійці змушені переходити на російську, в умовах війни, щоб всі все зрозуміли, і тому здається, що там всі російськомовні, так? а насправді – це просто вимушений крок для виживання?.. так?

 37. Кількість вишивати (калинових патріотів, ура-патріотів) у коментарях зашкалює

  • Кількість неадекватів таких як ви теж немало.

  • Ті хто вживають термін “вишивата” – підлі сраколизи Москви

 38. Гаразд, хай це буде двомовний серіал. Але двомовність має бути показана рівномірно, а не у відношенні 90:10 (російська:українська). Особисто мене шокувало, що присягу в трейлері приймають українською, а далі – все російською. Наче якийсь тролінг на тему “штучної української мови”. Отой чоловік з оселедцем (я так розумію) так страшно розмовляє українською, що можна було спокійно робити весь серіал суржикомовним. Бо наслухалася я багато всіляких “російськомовних”, в яких російська з “г”, “чьто” тощо. Про мішанину слів я взагалі мовчу. Адекватну українську в трейлері я почула тільки в дідуся з онукою (чи тата з донькою?). Тому в будь-якому разі цей серіал не буде достатньо реалістичним. Підтримую людей, які хотіли б мати український дубляж. Принаймні це збереже нерви багатьох глядачів. Бо наразі бажання дивитися цей серіал у мене не виникає. Якби це була документальна стрічка, то гаразд, усі б погодились, що двомовність/російськомовність тут необхідна, але ж ми бачимо перед собою художній серіал, хай навіть історичний. Одним словом, розчаровує це все.

  • Та суржик це взагалі пез, аж вуха ріже.

   • Ви соромитеся говорити в житті чистою українською, а потім вам суржик вуха ріже!

    • Звідки ти знаєш? То це ти про себе говори, добре? Якщо ти вважаєш, що суржик це нормально, то запитай в будь якої освідченої людини, викладача універу, і вони тобі скажуть, як це “грамотно”.
     Що вже нік мінієш, під старим вже нема куди срати?

     • Помилка в слові “освічений” – це просто позамежний фейспалм.

     • Угу, а розумного на перший пост, сказати немає що, тільки на суржик агришся. А які люди на форумах так роблять? :D

 39. Погугліть фільм “Київський торт” чи радше “кієффскій торт”, попередній “шедевр” з доробку режисера Шепарєва. В цьому фільмі також присутня двомовність у співвідношенні 95% російська, 5% українська. Режисер в своєму стилі.

 40. на тролів більше не реагую … дещо знайшла – https://www.facebook.com/hromadsketv/posts/928149300538767?fref=hovercard – люди, які ЗА Україну, добре реагують на цей серіал, чекають його…

  А ГОЛОВНЕ!! От людина пише, там у фейсбуці: “Я з нацгвардії і зараз у АТО, мені подобається, що до річниці утворення нацгвардії і мого батальйону про нас зняли серіал. Це надихає. Він потрібен саме зараз.”
  Він також пише: “Я з того батальйону, про який йдеться у сюжеті. Дійсно, російськомовних десь 50%. Я теж. Намагаюся перевчитися, але то не швидко робиться.”

  ПИТАННЯ: і вам не соромно після цього, ура-патріоти і галицькі сноби?!…

  цитую: “Делай на украинском, делай. Тут же вата заголосит – одни львовяне в армии!!!”.

  І тому – треба показати, що російськомовні теж воюють за Україну, і вони теж проти “руського міра”.
  як тут вже писала людина: “відповідно, одна з пропагандистських тез – мова не є проблемою, більше того, російськомовні не хочуть “русского мира”. от і все.

  • ИТАННЯ: і вам не соромно після цього, ура-патріоти і галицькі сноби?!…

   Соромно хай буде кацапам за геноцид чеченського народу.
   ——————————————————–
   цитую: “Делай на украинском, делай. Тут же вата заголосит – одни львовяне в армии!!!”.

   Насрати всім українцям, що вата репетує. Людина на гавкання скажених цуценят не повинна звертати увагу.
   ————————————-
   І тому – треба показати, що російськомовні теж воюють за Україну, і вони теж проти “руського міра”.

   Нічого ніхто не буде показувати кацапам, бо нема чого витрачати на це час. Єдине, що їм варто показувати – кулі та снаряди. Російськомовні хочуть, щоб їх діти стали україномовними, що неможливо без демосковізації України. Замість якої одна псевдоукраїнка пропонує нам щось там “показувати” кацапидлам.

 41. Хочете, щоб солдати в кіно говорили тільки українською, говоріть тільки українською, ідіть в армію, і про вас, якщо вас буде більшість, знімуть україномовне кіно.

  • Тільки так, ви молодець!) так! про що й мова… російськомовні українці воюють за Україну, їх більшість, їм подобається цей серіал, – значить треба мати до них повагу. До того ж людина каже, що – “Намагаюся перевчитися, але то не швидко робиться”. А хто свідомо не має поваги до таких наших людей – той просто Ворог України!

 42. Cleaf, це такі, як ви, тут зайві! Хоча навіть не знаю, де б ви були НЕ зайві.. Українців ви щось не любите, а любите, певно, тільки себе, і якусь свою “ідею” “демосковізації”.

  От цитата наостанок: Патріотизм – це НЕ любов до ідеї, а любов до Вітчизни.

  А Україна – демократична цивілізована вільна держава… читайте Конституцію.
  а вам і таким як ви у зоні АТО (хоча це не АТО, а війна) точно б морду набили справжні чоловіки. і правильно б зробили.
  арівідерчі, троль Cleaf.

  • арівідерчі, троль Cleaf.
   ———————
   Фак йорселф, тварино.

 43. мене що забанили? оце така у вас демократія?! Люди, тут на Гуртом – ДИКТАТУРА, така сама – як і на рос.сайтах.
  а я лише запропонувала дозволити використання на рівні спілкування у коментарях усіх мов світу.
  http://www.uamodna.com/ – демократичний сучасний український сайт тому приклад. а у вас ДИКТАТУРА І ШОВІНІЗМ..
  та я б все одно писала українською, мені це легко робити…
  але кожен сам має право обирати собі мову. хоч англійську, хоч польську, хоч українську, хоч російську, яку хочеш…

  • 2. Правила та обмеження форуму

   Всім без винятку заборонено:
   2.1 Спілкуватися іншою мовою, аніж літературною українською; використовувати для написання українських слів іншу абетку, аніж кирилицю

   • А я писала літературною українською мовою свої пропозиції щодо модернізації сайту. Що не так?
    так що цього нинішнього пункту правил (2.1) я як раз і дотримувалася…
    Натомість адекватної відповіді так і не почула.

    інфо: http://tvoemisto.tv/news/chomu_lvivyany_prodovzhuyut_sluhaty_rosiyskomovnu_muzyku_reytyngy_67709.html
    Чому львів’яни продовжують слухати російськомовну музику? Рейтинги.

    “А найсвіжіші радіорейтинги від GFK говорять про те, що восени 2014 року львів’яни охоче слухали “Русское радио” та “Радіо Шансон”. Андрій Великий переконаний, що причиною такого вибору є, передовсім,так званий псевдопатріотизм: «Буду патріотом, але слухатиму закордонні хіти.”
    ” До речі, на скасований у літку концерт Кароліни Куєк (справжнє ім’я співачки, – ред.) у Львові були продані всі квитки…», – каже Андрій Великий.”

    НУ і хто нам після цього лікар??? і це у місті, яке претендує на звання культурної столиці України.. що й казати про інші тоді…

    КОЛИ оце деякі ура-патріоти починають звинувачувати рос.мовних ледь не у всіх бідах України, то мені це дуже нагадує рос.ватників, які у всіх бідах Расіюшки звинувачують американців…

    Ви мене надовго забанили, ГАЛИЦЬКІ СНОБИ??? Бо я теж переглядаю україномовне кіно і слухаю україномовну музику… І ще планувала робити українські субтитри до фільмів – Ви ж не можете бути проти такої популяризації українського?

  • мене що забанили? оце така у вас демократія?! Люди, тут на Гуртом – ДИКТАТУРА, така сама – як і на рос.сайтах.
   ————————–
   Саме така в нас демократія. Ще в нас стріляють за спроби знищення України, а не нагороджують, як у вас в орді.

 44. а я писала по темі. про модернізацію сайту.
  адекватної відповіді так і не почула… так розумію – причина така – нетерпимість/ненависть до рос.мови. а нею в Україні послуговується 40% населення, до речі… а ви сидите у ЗУ і мабуть думаєте, що це і є вся Україна…
  та приїдьте ви до півдня, центру Україну (це ж теж ВАША УКРАЇНА), балакайте там українською… а ні – там же ж буде чутно “кацапську мову”… а ми ж такі…галицькі сноби, ось хто, дехто.

  • Гуртом – сайт підтримки всього українського. Це його фішка, за яку його і люблять, що тут все українською, коментарі, релізи, геть усе. Ви живете на півдні України в російськомовному середовищі, Вам мало російської мови?
   Навіщо русифікувати й цей сайт (українське гніздечко)? На мою думку, Ваша пропозиція “модернізувати” сайт в напрямі часткової русифікації – невдала й недоречна.

   • “тут все українською, коментарі, релізи, геть усе.”
    можу вас розчарувати… на Гуртом не “геть усе” українською… росмовні виконавці з України – тому підтвердження.
    І мені, здається, це стратегічна помилка сайту (я не бажаю Гуртом поганого, тому пишу, що думаю, що вважаю (суб’єктивно це все, звісно, але) доречним. От дивіться: на Гуртом дозволяють розповсюджувати росмовних виконавців, при цьому забороняють писати коменти НЕ українською мовою. Вибачте, але де тут логіка? я багато над цим думала… спочатку сама слухала Шурова – потім видалила. І мені здається, що нинішня ситуація – це як раз і є часткова русифікація. Бо ви популяризуєте рос.мову.. Але коли людина прийде і напише просто “Вова со Львова – классная музыка” – це не популяризація рос.мови (бо Вова зі Львова – україномовна музика), і це не русифікація.. можливо, тут би і більше користувачів було, якби були усі мови світу. А так… людина може й слухає українську (україномовну) музику, але ця людина росмовна, вона робить запити російською – і потрапляє на рутрекер, замість Гуртому…

 45. Хехе Леді22 вже самі з собою розмовляєте? Обережно так і в дурку недовго. :DDD

  • Максим, це має назву – тонка душевна організація, меланхолізм…
   ))) Радо запрошую у гості влітку на Азовське море! коли що, то можу розповісти, де саме краще відпочивати (є непогані місця)..

   Але галицьких снобів-шовіністів це запрошення НЕ стосується!

   • Справа не в тому, всі зрозуміли вашу позицію, нафіщо засирати тему? Тому складається враження, що ви самі з собою говорете. Писати по сто раз оде й теж, недавати іншим висловлюватись, це не нормально тай не культурно……

   • Так, а що неправда, фи на флудили тут, що просто крайняк, складається таке враження, що ви тут єдина на форумі. Я передивляюсь ось попередню тему, таке саме. Як в кіно, Шаріков повторював- москвашвея, москвашвея, москвашвея. Доросла людина, а ведете себе як дитина :DDD

    • бо нічого не змінюється… я б припинила, може писати, якби мені дали нормальну аргументовану відповідь щодо модернізації, вжили заходів щодо тих, хто ображає рос.мовних патріотів, щоб було прикладом для інших… а нема чомусь відповіді… чи я просто не чую? або вона мабуть така (просто не кажуть вголос, некультурно наче): “ми ненавидимо рос.мову, росмовних людей, тому у зрусифіковані міста своєї Неньки України не їдемо, щоб не чути “кацапську мову”, а то ще раптом захворіємо” :) чи не так?
     а також – ми розповсюджуємо рос.мовних муз. виконавців, але якщо проста людина прийде і ненароком напише “Слава Украине” – то це все… ми НЕ хочемо чути рос.мови і бачити, що вона десь там є…
     отакі рожеві окуляри…. я б хотіла, щоб моє місто стало україномовним… але – не знаю – скільки для того потрібно років. років 100, мабуть, щонайменше…
     Максиме, ви хоча б по-доброму мені відповідаєте… дякую)
     можна було провести на Гуртом всенародне голосування щодо цієї модернізації…

 46. “тут все українською, коментарі, релізи, геть усе.”
  можу вас розчарувати… на Гуртом не “геть усе” українською… росмовні виконавці з України – тому підтвердження.
  І мені, здається, це стратегічна помилка сайту (я не бажаю Гуртом поганого, тому пишу, що думаю, що вважаю (суб’єктивно це все, звісно, але) доречним. От дивіться: на Гуртом дозволяють розповсюджувати росмовних виконавців, при цьому забороняють писати коменти НЕ українською мовою. Вибачте, але де тут логіка? я багато над цим думала… спочатку сама слухала Шурова – потім видалила. І мені здається, що нинішня ситуація – це як раз і є часткова русифікація. Бо ви популяризуєте рос.мову.. Але коли людина прийде і напише просто “Вова со Львова – классная музыка” – це не популяризація рос.мови (бо Вова зі Львова – україномовна музика), і це не русифікація.. можливо, тут би і більше користувачів було, якби були усі мови світу. А так… людина може й слухає українську (україномовну) музику, але ця людина росмовна, вона робить запити російською – і потрапляє на рутрекер, замість Гуртому…

  та я пишу все… і відчуваю безвихідь… цього мабуть не буде. Бо у руля на Гуртом галицькі сноби (і ура-патріоти), яким власні егоїстичні амбіції значно дорожчі за все інше…

  А я б натомість зробила ТАК: заборонила релізи росмовних музичних виконавців і цілком (повністю) російськомовне кіно, але б дозволила людям любити Україну будь-якою мовою у побуті… Є популяризація, а є побутовий рівень… Популяризувати треба українську мову! Побутовий рівень нестрашний, а страшна популяризація. А ви популяризуєте рос.мову та інші мови у музиці, при цьому – забороняєте побутову різномовність. Нема логіки, лише егоїзм і шовінізм декого…

  • Леді22, ну ось! Чудова думка) Підтримую)

   А щодо коментарів – для чого русифікувати українське гніздечко? Ніякої практичної користі це принесе. Якщо робити запити у Google російською – важко щось знайти українською, у цьому є логіка хіба ні?

   P.S. Ознайомтесь будь ласка, з цією статтею http://gazeta.ua/articles/sogodennya/_vchi-movu-kurvo-rosijskomovna-blogerka-dlya-skandalu-zimituvala-zlam-svogo-sajtu/614537

   • так українське гніздечко і так частково русифіковане… А те, що пропоную я є кращим за те, що є зараз. І хто вам сказав, що росмовні не знають української? знають – просто не завжди використовують у побуті..
    та все одно нічого не зроблять егоїстичні галицькі сноби.. це так…

    ВИСНОВОК: хто не має поваги і розуміння до таких наших проукраїнських людей – того я відтепер вважатиму або ІДІОТОМ (якщо це несвідомо), або ВОРОГОМ України, сепаратистом (якщо це свідомо)!!!

    • Леді22, Ви ж були російськомовною? Ну от, своїм прикладом, Ви чудово підтверджуєте що зовсім неважко писати українською. Розмовляти (перевчитись з рос.) значно важче. Ви кажете, що Гуртом “і так частково русифікований”- так цього потрібно позбуватися, а не навпаки!

     • ну якби було голосування, щоб заборонити росмовних українських виконавців, я б проголосувала за таку заборону… Ніколи вони не заспівають українською, якщо їх і так слухають… Але не я пишу правила на цьому сайті. А вони, певно, навмисно, співають рос.мовою, щоб сидіти на двох стільцях – співати і в Україні, і в Росії… не гребують співати в росії, що цілковита ганьба цим так званим “артистам”…
      я не слухаю росмовних українських виконавців… кого я слухаю – так це Земфіру… вона росіянка і підтримує Україну!
      ну так, мені подобається писати українською… і мені це легко робити.
      “Розмовляти (перевчитись з рос.) значно важче.” – так…
      на мене тут ТАК напали.. а за що?… взагалі – робіть як знаєте….
      фільми про війну я особисто взагалі не люблю…

  • Дійсно, не звертав увагу, але Толоку загидили Дорнами та іншою російськомовною фігнею. Згоден, Леді22, слушна пропозиція: заборонити релізи росмовних музичних виконавців і цілком (повністю) російськомовне кіно.

 47. рос.мовних патріотів – тим паче, що ці люди намагаються потроху виправлятися… а що ви хотіли?… щоб стільки років русифікації – а тут бах – прокинулися і всі стали україномовними… так не буває!..

  тож майте повагу.. ВИСНОВОК: хто не має поваги і розуміння до таких людей – того я відтепер вважатиму або ІДІОТОМ (якщо це несвідомо), або ВОРОГОМ України, сепаратистом (якщо це свідомо).

  а звинувачувати рос.мовних у бідах України… то це як вата звинувачує американців – те саме… і якщо навіть україномовні ходять на концерти лорак… і самі переходять на рос.мову.
  НЕ переходьте ніколи на рос.мову україномовні, а російськомовні згодом за вами підтягнуться, якщо ставитиметеся до них по-доброму!)
  а щодо цього фільму… хочете україномовного – то йдіть в армію україномовні, балакайте там українською і тоді про вас знімуть україномовне кіно. а так – хай буде двомовне у цьому випадку. все.

  • Леді22, ви можливо говорите правильні думки, а ж не перегинайте палку! Чому у трейлері майбутнього серіалу має бути на одне слово українською – десять російською?? Ваша пропозиція дерусифікувати (видалити російськомовні релізи) Гуртом – “українське гніздечко” є ЗНАЧНО вдалішою, ніж ідея дозволити писати російською мовою на Гуртом. Друга пропозиція не принесе ЖОДНОЇ користі. Невже Ви не розумієте? Крім того, усіх такі правила влаштовують, це тільки Ви роздули з цього якусь проблему. Поодинокі коментарі рос.мовою трапляються на Гуртом, і ніхто нікого не банив, а Ви чомусь зациклилися на проблемі, якої насправді нема.

   • Нетратьте часу то як об стінку горохом.

 48. Нехай буде реально і звичить у фільмі російська мова. Але маю надію до російських текстів будуть українські субтитри або лектор. Не всі Українці знають російську мову, а хочуть подивитися і зрозуміти серіал. Пишу, для прикладу, про Українців які народилися за кордоном і вони не хочуть вчитися російської мови, що б зрозуміти рідне кіно.

 49. Леді22, прокоментуйте будь ласка
  http://gazeta.ua/articles/sogodennya/_vchi-movu-kurvo-rosijskomovna-blogerka-dlya-skandalu-zimituvala-zlam-svogo-sajtu/614537

  P.S. Не звертайте увагу на весь той бруд, який тут пишуть. Просто деякі люди надто агресивні, ви вже пробачте їх, але їхня агресія виросла не на порожньому місці. Це все через клятих сепарів. А також ваші пропозиції-“поступки” російській мові виглядають ЗАНАДТО провокативно. Вам пишуть про необхідність збільшення кількості укр.мови в кіно, а Ви натомість говорите про кількість велику російськомовних в АТО. Хіба кіно українською мовою не сприятиме розвитку патріотизму, не сприятиме бажанню російськомовного переходити на українську?

 50. Не забудьте усунути коментарі Леді22. Якщо цього не зробите, то люди не простять і проголосують грошима проти такої політики…

  • а ви за всіх людей не кажіть.. і гроші не головне у цьому світі і у цьому житті…

   а де мене матюками крили, то це нормально, то хай залишається? така ненависть і злоба…
   видаляйте тоді все!

   Шкода мені злих людей – нещасні вони, долею ображені, дивіться не захлиніться у власній жовчі…

   будьте добрими! я і сама дуже хочу бути доброю, але не завжди виходить…

   а я.. ну і нащо це було?
   не дає спокою вроджене почуття досягти хоч якоїсь справедливості у цьому світі, мабуть…

   А чесні люди все бачать!… і правда все одно вилізе – не сховаєш…

   а модератори (не кажу всі, лише – деякі) тут за богів себе мають. даремно, люди. все одно рано чи пізно все стане на свої місця.. і кожен відповість по справедливості.
   ЗАВЖДИ відстоюйте свої права, люди, не бійтеся!.. от дивина: шакали швидко гуртуються..

   а от добрим людям (україномовним, росмовним, англомовним тощо) чогось буває важко об’єднатися.. шкода.

 51. знаєте, що це дитячий садок – а от вони кажуть… навіть якщо хтось і називає українську “хохляцькою” – то цього нещасного можна тільки пожаліти, що він ображений долею. мова ні в чому не винна!

  і це не значить, що нам треба опускатися до такого ж рівня!
  але все ж таки… є такі рос.сайти, де пишуть – Україна, українська. є. нема більше про що дискутувати. я вже все написала по цій темі, що могла вище.

 52. Леді22
  Не придурюйтеся. Українська мова з кацапською не в рівних умовах. Немає мільйонів українізованих москалів… нема… Ситуацію не зміниш проханням “язичників” перейти на мову дідів. Треба створити такі умови, в яких вони не змажуть не вивчити мову предків…

 53. Леді22
  “що вони перейдуть на українську.. не перейдуть, хоча б принципу не зроблять цього! і що ви їм зробите?”
  Ви дурненька? Поїдьте в Німеччину і не переходьте на німецьку! Та їм похуй, чи ви хочете, чи не хочете переходити на їхню мову….їм взагалі похуй як ви до них ставитеся. Вони створили такі умов у власній країні в яких ви не зможете жити щоб не знати німецьку…ніхто вас не буде нічого просити, благати, переконувати…ваш принцип запхають вам глибоко у дупу і пожалієтесь собі перед люстром…
  Будьте впевнені! Забудете всі принципи і перейдете на “фашиську”…

  • саша, до чого тут Німеччина? Дуже некоректний приклад! вже краще б взяли Литву чи щось ближче до українських реалій

  • Саша, Наразі потрібно заохочувати(!) російськомовних переходити на українську. Те, що там пишете про Німеччину – то нісенітниця, а Леді22 дійсно має рацію. Особа “Леді22” – ось тобі реальний приклад, коли людина перейшла на українську. І це жодним чином не твоя заслуга, я б сказав навпаки – всупереч таким як ти, людина “перейшла на світлу сторону”)). Звісно, Саша ти можеш обурюватись щодо недостатньої уваги держави щодо сприяння розвитку української мови. Але, покриваючи матюками “Леді22” … як би це сказати… ніхріна хорошого не робиш, тобто ВЗАГАЛІ ніхріна!

   P.S. Російськомовним, дивимось https://www.facebook.com/Nehrebeckyj/posts/859839340747168

   • http://life.pravda.com.ua/columns/2015/03/16/190969/

    P.S. Сподіваюся усі зрозуміють, що русифікації Гуртому стаття не стосується) Вона стосується, наприклад, коментарів на адресу Леді22

    • Трохи фігні, але й трохи раціонального зерна теж є

     • А також хочеться звернути увагу Леді22, на те що стрімка зрада виникла саме там, де багато російської – мешканці Криму, Донбас. Може тому так багато озлоблених коментарів ви зустріли

 54. О нарешті трохи підмели.Правду кажучи я в захопленні українською користувача леді22(мені б так).але на цьому моє захолення закінчується.Я категорично проти її чи його позиції.Мабуть як і більшість свідомих українців.Спільна мова об’єднює народи набагато сильніше,ніж можна собі уявити.Шкода що цього не розуміли президенти,уряди та депутати які керували та продовжують керувати цією країною.Також я не розумію тих людей які прожили в Україні 20 років,так і не вивчили жодного українського слова…Це ж як себе треба не поважати!

 55. Патріотизм україномовних – це культурний патріотизм. Все крізь призму українства. Патріотизм російськомовних – територіальний. Вони б’ються за землю, де народились, українство цікавить їх меншою мірою (або не цікавить взагалі). Виходить так, що україномовні з російськомовними з одного боку союзники, а з іншого боку б’ються за дві різні України. Просто ці дві України об’єднані спільною територією.

  Україномовні мріють, що з часом зможуть українізувати російськомовних. Російськомовні не мріють русифікувати україномовних, культурний аспект їх мало цікавить, але якщо, скажімо, Західна Україна захоче від’єднатися від “російськомовного” Києва, то російськомовні влаштують західнякам аналогічний екстермінатус з танками і градами. Тому що територіальний патріотизм.

 56. Валерій
  “Саша, Наразі потрібно заохочувати(!) російськомовних переходити на українську.”
  Це нічого не дасть. Результату не буде.
  Приклад з Німеччиною(може бути Польща, Чехія, Англія) показує, що люди переходять на мову титульної нації не з переконань чи вподобань, а через мовні умови створені у країні. Ці умови не дозволяють жити в Німеччині без німецької, в Польщі без польської, в Англії без англійської…. Якщо українці не створять в Україні мовні умови, які не дозволять нормально функціонувати без знання української то “язичники” ніколи не перейдуть на українську… Важко зрозуміти?
  Що робити? Приклад. Приходиш в Англії до магазину і починаєш говорити українською. До тебе не ставляться ворожо, але тебе не розуміють. Немає значення як ти ставишся до англійців – ти починаєш вчити їхню мову.
  В Україні треба кардинально збільшити кількість людей що взагалі не знають московську. Дітей вчити українську, англійську, китайську….будь яку…. Треба добитися становища в якому українська мова займе місце мови посередника між різномовними людьми в Україні. У іншому разі вона буде регіональною мовою купки людей….

  • Утопія. Російськомовні не купка імігрантів, яким можна нав’язувати свою волю, російськомовних мільйони, грубо кажучи, зо два десятки. Вас просто пошлють нах. Максимум, на що погоджуються російськомовні – білінгвізм, обов’язковість володіння обома мовами.

   Навіть якщо Росію заллє океаном, все йде до того, що рано чи пізно російська отримає статус державної мови. В такій ситуації україномовним варто думати не про те, як нав’язати російськомовним українську, а як зберегтися самим.

 57. Капіш
  Двомовність російськомовних це якраз те що треба і чого немає. Якщо україномовні не здолають запевнити українській мові панівні позиції то їхніх дітей-внуків в кінці кірців русифікують і вони вимруть як вид…мордор буде займати частини України без опору, як Крим…

  • Крим, друже, зайняли не завдяки мові, а завдяки кількості кацапів. Вичистити кацапів – означає позбутися внутрішнього ворога. Мовна ознака не завжди спрацьовує: як бачимо, московити задля спроб дезорієнтації українців можуть і на українську перейти. Тому побажаємо успіхів нашим воякам, що ведуть величну й високородну генетичну чистку на сході нашої держави.
   P.S.Щоправда, дехто з кацапів, що повтікали до Московії, останнім часом почав повертатися – се не дуже добре. Але не страшно – тепер вони налякані й знатимуть, хто в Україні господар.

 58. І не треба розказувати казочки про російськомовних патріотів України. Чим більший відсоток російськомовних, тим менше українського патріотизму…це правило…

 59. Україномовним треба почати від себе. Там де вони становлять більшість створювати “український світ” і максимально обмежувати поширення кацапської мови у всіх сферах життя. Виховати покоління, яке замість мови ворога знає англійську, німецьку, французьку… Бути рішучими і послідовними. В своїй голові надати московській мові статус “хвороби-паразита” що вбиває “український світ”. Застосувати карантин і повністю відмежуватися від неї…

 60. Українська мова не згине тільки у тому випадку, коли при зустрічі україномовного з російськомовним, щоб поспілкуватися, останній перейде на українську. Які потрібні для цього передумови? Щоб україномовний не знав російської, а російськомовний знав українську.
  Не треба змушувати-просити російськомовних говорити українською, треба створити такі умови, при яких перехід на українську це натуральна необхідність, а не бажання…

 61. ” І щоб вони добровільно українізувалися – так.”
  Утопія. Цього ніколи не буде. Здохнуть, а добровільно не українізуються…

 62. “Можна бути росмовним і так само ненавидіти “рускій мір””

  Це “ненавидіння” немає жодного значення. Кацапомовні це тіло рускага міра, його плоть. Як би вони до нього не відносилися і так залишаться його частиною.

 63. Так а коли ж буде прем’єра серіала?

 64. Вам пояснив модератар, в чому причина бану. Якщо щось не ясно, на вашій сторінці написана причина.
  Цитую-
  Причина
  1. п.1.1 і за постійний тролінг, відпочиньте, якщо не зрозумієте, то отримаєте бан назавжди… бачу, що не дійшло і продовжуєте тролінг на порталі; п.2.5
  А в загалі не треба зображати з себе невинність, за постійний тролінг та за спам в темі, та нетільки в цій у всіх. Цієї причини мало? Правела одні для всіх, ви чимось особливі, що можете не виконували їх. От за те й бан, в загалі вас попереджали, на інших трекерах взагалі одразу видають, а тут вам дали можливість схаменеться, а ви знову за воє, так хто вам винен? Навіть зараз ви продовжуєте спамити в темі.

 65. Я скільки днів оце читав тут коменти, все не наважувався написати, але всеж напишу. Ви професійний троль, можу вам сказати, це так треба ще вміти, браво, аплодую стоячи.
  -Вона (користувач торрент-толоки Леді22) хоче повернутися-
  Тут акторська гра нависоті, прям як Юля :D
  -Я хочу оскаржити бан Леді22. Подаю АПЕЛЯЦІЮ.-
  А тут як добкін, або кернас.

  -А якщо це дві різні Леді22?… ну, суто теоретично таке можливо навіть… до речі, Леді22 з порталу теж нічого такого страшного не зробила – максимум, що їй можна приписати – це флуд… а тут були навіть від когось мати – і нічого… Але як забанити незареєстровану людину?-
  Флуд це порушення правел, а ви незнали? За себе відповідайте. А ви думаєте вас по вашим коментам невидно?
  Яке лицемірство, спочатку порушили правела, а тепер виправдовуєтесь, та щей кажете що то не ви.
  -ЦЕ ЩО БОРОТЬБА З ІНАКОМИСЛЕННЯМ???-
  Ні це просте порушення правел. Не треба так звеличувати свою особу, ви надто переоцінюєте себе.

  -пс. А те що ви, Сашо, пишете, взагалі краще залишу без коментарів… Дорослішайте)-
  На відміну від вас, він людям не затикав рот, і пише правельніші речі ніж ви. Так що невідомо кому ще треба дорослішати.

  • Чоловіче, нормальні модератори за флуд дають попередження, а не вічний бан. Тому, я підтримую Леді22. Вічний бан – це просто особиста ненависть модератора sTassa до Леді22

   • Анонімний
    18/03/2015 о 18:23
    Чоловіче, нормальні модератори за флуд дають попередження, а не вічний бан. Тому, я підтримую Леді22. Вічний бан – це просто особиста ненависть модератора sTassa до Леді22
    ——————————-
    Вічний бан – се доля, яку принесуть на Московію китайці.

   • Їй вже давали попередження, вона його проігнорувала, скільки можна з нею носитись, чим вона відрізняється від інших? Правела одні для всіх, дотримуватись їх повинен кожен.

    • А ви подивіться, розумнику, за ЯКІ САМЕ повідомлення їй дали попередження. Думаю, після цього у Вас з’явиться сумнів (м’яко кажучи) у компетентності модераторів. Леді22 писала дуже слушні думки. Мене просто вражає лицемірність sTass: у розділі “Література українською” (а він там був модератором) навіть збірку Шевченка не пропустили бо там були включені російськомовні вірші (реліз зареєстрували тільки після вилучення тих віршів), а в розділі “Музики” (він тепер модератор музики) ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, БЛ***, МОЖНА ДОДАВАТИ РОСІЙСЬКУ МУЗИКУ !!! Якого ***? Після того, як Леді22 вказала sTass’у на його “подвійні стандарти”, що він міг відповісти? Лише вліпити попередження, а потім бан

     • Якщо Ви не розумієте, що відбувається на Толоці, не висловлюйте свою безглузду позицію.
      Правило, що можна розміщувати, а що ні визначаються перш за все Адміном. Згідно його позиції, в літературі лише те, що українською і в руслі української мови. В музиці ж адмін дозволив релізи усіх груп, які, для прикладу, територіально походять з України.
      Тепер Вам зрозуміло, чому там можна, а в іншому розділі ні?

     • Невже немає російськомовної літератури, що територіально походить з України? Подвійні стандарти детектед

     • Пояснюю: до літератури застосовується правило мови, якою вона написана.
      Для музики, одне із правил стосується територіальної належності групи/музиканта.

     • в сраку расєйську

     • «Якщо Ви не розумієте, що відбувається на Толоці,» – ні, я не розумію, що відбувається на Толоці. Якого хріна ми маємо підтримувати російськомовне, коли у нас же ж “українське гніздечко”! У такому разі, релізи “Синевир”, “Райские птицы” виглядають, як купка лайна у цьому гніздечку! Сором! Соромно має бути! Леді22 підняла цю тему модераторам, а вони її забанили

     • Забанили і правильно зробили, нема чого намагатися обісрати українське.

     • “ні, я не розумію, що відбувається на Толоці. Якого хріна ми маємо підтримувати російськомовне, коли у нас же ж “українське гніздечко”! У такому разі, релізи “Синевир”, “Райские птицы” виглядають, як купка лайна у цьому гніздечку! Сором! Соромно має бути! Леді22 підняла цю тему модераторам, а вони її забанили”

      – Що Ви городите? Ви хоча б бачили за що її забанили?
      Правила не ідеальні, але це не означає, що їх можна не дотримуватись. Для розділу діють правила, схожі з музичними, через що згадані Вами “твори” і мали місце. Для літератури вдалось добитись більш строгих правил, але не тоді теж почали плюватись. Тут Ви кажете недостатньо строго, потім інші кажуть занадто строго – тому рішення приймаються адміністрацією десь на цій межі.

      Стосовно “Леді22″ – так вона пропонувала дозволити на Толоці всі мови (читай російську), що і стало однією із причин бану. До речі, така її пропозиція не зовсім вписується в те, про що ви говорили, згадуючи “Синєвир” і т.п.

     • як це не вписується? Вона пропонувала, або дозволити коментарі російською, або заборонити російськомовні релізи. А російськомовні релізи – це не лише музика, це ще й фільми (Райские птицы, Синевир итд)

     • І так, перша пропозиція Леді22 була тупою (це не привід для бану), ну а друга цілком нормальна

     • Bred, а то вважайте що до одного місця, тому, що коли дозволити коментарі рос. мовою то ті релізи рос. фільмів та літератури повернуться, ще в більшій кількості бо зявилося багато рос. користувачів.

     • леді22, досить писати під різними ніками, чи ви думаєте вас не помітно? Досить виправдовуватись, з застосуванням ніби то інших людей, з кожним новим подібним коментом все більше починаю розуміти, що вас забанили справедливо. Але ви з цим не згодні і робете з цього трагедію, нетака вже й велика трагедія, переживимо, а ви ідіть на інші сайти там вносьте пропозиції(про використання багатьох мов).

      А тому хто створив тему, раджу взагалі закрити коментарі, це допомагає вирішувати подібні проблеми.

     • Кац, якщо ви про анонімних – то це брехня. Я, як анонімний, стверджую що я анонім, а не “клон Леді22”

     • Я про тих хто підписаний іншими ніками, там же явно видно почерк однієї людини, просто під іншими іменами.

     • Ой, це все сумнівно. Який може бути “почерк” в інтернеті? Почерк може бути тільки, коли пишеш “від руки”. На диктанті української мови наприклад. До речі, не хочете себе перевірити?) https://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=48089

     • Сумно те, що ви зараз тупо займаєтесь засиранням теми, от і все. Те що вона(а може й ви, раз так боляче реагуєте) пише під різними ніками, щоб показати нібе багато людей її підтримує, це очевидно, бо текст один й той посуті(чому забанили, несправедливо, вона нічого не писала та ін.). А щодо вказування помилок, знаєте, я погоджуся з тим, що писали вище, та це нетільки тут помітили, таку річ, що вказують на чужі помилки здебільшого тролі, якім немає що сказати по суті.
      А от у мене теж питання чому вам невиходить написати відповідь вам, всім пише(і завжди писало), а вам ні? Тільки знизу пише. А таке відбувається лише з забаненим користувачем. Так хто ви Анонімний? Чи це простий збіг та глюк сайту?

     • Глюк сайту) В мене, наприклад, взагалі не виходить комусь відповісти, чомусь завжди окремим коментарем додає. Хоча раніше все нормально було… Може це через те, що кількість коментарів перевалила за 200

     • «таку річ, що вказують на чужі помилки здебільшого тролі, якім немає що сказати по суті.»- ой ну капець! Приплели вже те, чого нема) Де тут хтось вказував на помилки? Я про “диктант” сказав просто так.. до слова.. А ви у всьому знаходите негативний відтінок

     • Кац, насправді сумно те, що тут УСІ займались засиранням теми… Леді22 висловила думку, їй гарно відповідали, особливо цікаві та змістовні коментарі прозвучали від Virtes, Завбільшки Завширшки, Графоманько, Figuraccio, Борис(лише останні три дописи). Леді22 не заслуговує на бан, а от Cleaf – реально **йню меле. Найгірший дописувач серед всіх коментарів – це Cleaf

     • Може й ще хтось був, крім Cleaf, але їхні коментарі повитирали, а от Cleaf’a залишили

     • Anonim, Ви розумієте, реакція не була би такою агресивною, якби вона написала свій коментар, їй відповіли, вона вдповіла і так далі(тобто вела себе як всі інші). Але ж вона почала, дописувати всім хто написав комент, тим самим не тещо навязувала свою думку, а просто затикала користувача(тут просто ці коментарі зараз видалені тому не видно всього, що тут було). Відходила від теми, ображала. Тим самим це призвело до великого срачю, а люди теж різні, одні мовчать, інші ні. Цеж таке, думки у кожної людини різні так як і вподобання, комусь подобається одне, а комусь інше. Але це не привід висти себе як троль. Он гляньте один з перших коментарів, які залишились. Якийсь Віктор висловив свою думку, а вона розвела срач, але ж то був тільки початок. Потім була ціла купа коменьтів, взагалі не потемі(які потім видалили). А під кінець вона почала писати сюди свої пропозиції(це потемі?), потім козати які модери погані та керівництво сайту шовіністи. Це нормально? Думаю що ні. І звичайно що була така реакція, особливо після всього коли вона почала виправдовуватись(всі погані окрім мене). Але її забанили, як багато хто писав, але не через цю тему. Вона до того в одній з тем, теж влаштувала щось схоже на те що було тут. І те що кажуть що її так одразу забанили, ну це мяко кажучи не правда, їй видали попередження(одне потім друге). Воно пройшло(попередження) і вона знову почала писати оде й теж по сто разів.
      Як підсумок хочу сказати, що треба закінчювати вже про неї говорити, бо це перетворюється на простий флуд. А щодо користувача Cleaf, то хай вирішує адміністрація, взагалі як би не було флуду і образ з боку леді22. Думаю дописувач Cleaf, був би культурнішим у своїх коментарях.

     • Я незнаю, щодо сумнівів, але я бачив, як вона тут закривала людям рота та недавала слова сказати(ці ж коменти видалили, а там все було видно) та в попередній темі, а сама говорила про демократію, також на сайті вона роздувала цю тему. Є купа російськомовних сайтів, а підтримувати російськомовних маємо ми, а хто підтримає як тут писали люди україномовних? Мені здається, може я помиляюся, але вона навмисно намагається нагнітати негативну обстановку, а я особисто постійно заходячи на сайт не збираюсь читати чюжі розбірки, в мережі їх і так вистачає. Людей банять постійно на інших сайтах, і нічого, а тут погоду розвели, незамінних людей нема, проштрафилась отримуй.

     • Мені здається, може я помиляюся, але вона навмисно намагається нагнітати негативну обстановку,
      ———————–
      Маю запевнити вас, друже, ви не помиляєтеся. Проте намагання тої тварини даремні, ніякого негативу воно не напустить – занадто вже те падло нудне та безпорадне, тролити сю істоту – справжній кайф.

     • Кому не подобаються правила – хай чимчикує за парєбрік.

     • правильно зробили що забанили, нехай захищає свою русску в расєє

     • правильно зробили що забанили, нехай захищає свою русску в расєє

     • 111, Пишиш під моїм ніком, недобре. Пишіть будь ласка під своїм.

   • я її теж ненавиджу, нехай та корова захищає русских в крємлі

 66. Звісно, що це все і тут, і там писала я – Леді22!!! просто…

  Будь ласка, замініть мені довічний бан на якийсь НЕдовічний, а просто на довготерміновий бан… я б робила для людей ще релізи потім!

  Конфуціусе, будь ласка…
  Стасе, приїжджайте на Азовське море, або в Асканія-Нова, або на Кам’яну могилу і балакайте українською. Вас не образять, повірте… А це чудові місця)
  я не хочу, щоб моя історія на сайті Гуртом закінчилася так сумно, люди…

  • Стасе, приїжджайте на Азовське море, або в Асканія-Нова, або на Кам’яну могилу і балакайте українською. Вас не образять, повірте… А це чудові місця)
   я не хочу, щоб моя історія на сайті Гуртом закінчилася так сумно, люди…
   ———————————————–
   Приїжджай до нас на Дніпропетровщину зі своєї Пєрмі. Твоя історія скінчиться так само рвучко, як скінчилася історія останньої кацапської імперії 1991 року.

 67. ??? Чому ніхто не дає вічного бану користувачу Cleaf?… він постійно жбурляє тут матами і образами.

  Він також має профіль на Толоці – чого Ви його там не забаните, його профіль??

  Люди, невже я заслужила на вічний бан??? Здається, мене вже і так дуже покарано за всю мою писанину… Навіть не знаю, чи когось тут колись так крили матами, як оце мене…

  • Леді22
   18/03/2015 о 21:06

   ??? Чому ніхто не дає вічного бану користувачу Cleaf?… він постійно жбурляє тут матами і образами.

   Якщо не жбурляти в вас матюками, то ви, тварюки, починаєте нахабнішати дедалі більше.
   ————————————-
   Він також має профіль на Толоці – чого Ви його там не забаните, його профіль??

   В мене там немає профілю, опудало. Я підписуюся чужими ніками, допоки власники не заперечуватимуть.
   ——————————
   Люди, невже я заслужила на вічний бан??? Здається, мене вже і так дуже покарано за всю мою писанину…

   Ти заслужило вічно мати чеченського прутня в сраці, кацапидло.
   ————————————
   Навіть не знаю, чи когось тут колись так крили матами, як оце мене…

   Крили. Мене на кацапських сайтах)))))))))).

 68. >> Правела одні для всіх, дотримуватись їх повинен кожен.

  Коли забанять Cleaf? Правила ж для всіх. Чи тільки для поміркованих, а нацики нехай і далі флудять?

  • Пиши адміну чи модерам. Чи тільки тут писати можете?

  • Леді22 немаскуйтеся, від того, що ви пишите під іншим ніком, нічого не змінеться.
   Що робити з користувачем Cleaf, буде вирішувати адміністрація. Але вам від того покарання не знімуть, бо ви нагадили більше, ще до цієї теми, в багатьох інших, а зокрема насайті.

   • Анонім, ти дибіл. Сходи в фейсбук пошукай за моїм ім’ям і в ленте пошукаю мою думку про цю тему. Якщо в тебе вистачить мозоку скласти А та Б, то можливо до тебе дійде що не Леді22 під іншим ніком.

    • Михайло Чалий, Анонім? У вас з зором погано? Чому мені пшиш? Я тебе не ображав, тому засунь свої обрати подалі. А коли до тебе дійде не засирати тему своєю леді22. Це тема обговорення бану леді22? Створи тему на сайті, і напиши там, як ти складаєш А та Б, які всі погані, а вона свята та що тебе не влаштовує в адміністрації та модерах, у тебеж мозку вистачає. Так чому ти пишиш сюди? Чи там страшно створити тему?

     • Кум чи Анон, яка різниця? Ти ж припустив що я і Леді22, то одна і та сама людина. Я тобі відповів що якщо б ти напружив мозок то зрозумів що написав фігню. Але ні.

      П.С. Хз де там якісь темки у модераторів. Я тут бачу купу нациків, і мені це не подобається.

     • Михайло Чалий, велика різниця. А знаєш чому? Бо я пишу пид цим ніком- Кум, від анонімів не писав. А я тобі відповідаю, пиши адміну модерам скаргу. Куди писати? В приватні повідомлення, якщо теми не знайшов.
      Бачиш купу нациків? Іди до іншого сайту(мейл ру- там нема нациків :D). Я особисто таких тут не бачу, а бачу людей які висловлюють свою думку з приводу української мови, яка декому не подобається(ну так це твої проблеми) та тролів типу тебе. А мені теж багато чого неподобається, мені все тут це писати?

    • Що міша “задело за живе”? Ну й кого тепер треба банити за образу? Звичайна не культурна істота, а простіше троль. От там свою думку висловлюй. Мені нічого складати нетреба, бо без тебе(та твоєї леді22) тут було нормально й буде надалі і мене все влаштовує. А якщо, щось не подобається, ніхто не тримає. На фейсбуку він є, пощастило ж людям з сосідом… А я думав, що тільки в олнокласниках та вк такі трапляються.

     • Так, наявність нациків на сайті підтримки всього українського “задевает за живое”. Це складний процес дерусифікації, і нацики, примазуючись до цього руху, роблять все що б маргіналізувати українство.

     • Михайло Чалий
      21/03/2015 о 09:38
      Так, наявність нациків на сайті підтримки всього українського “задевает за живое”. Це складний процес дерусифікації, і нацики, примазуючись до цього руху, роблять все що б маргіналізувати українство.
      ——————————-
      Все, щоб маргіналізувати українство, роблять біснуваті ординці-московити та їхні посіпаки.

  • Нацики – то ті, хто влаштував бомбардування Грозного, мордвине.

   • Нацик це ти. І мені пофіку хто влаштовував бомбардування Грозного, мені не пофіку що такі як ти спокійнісенько влаштують газові камери тим хто відрізняється мовою(чи формою черепу).

    П.С. Я у Львові живу. Ані Бандера, ані Шухевич не були звірями.

 69. Це лише моя думка. Леді22 за свої перекоси заслуговує не на один вічний бан. Але ж ви самі розумієте: хто їй завадить створити інший профіль і робити те, що їй закортить, але вже з іншим (більш агресивним) настроєм та жагою помсти? :) На мій погляд, слід пробачити цьому користувачу і взяти його під контроль. Хай це збережеться для історії сайту. Сіяти покарання треба теж з мудрістю.

  А вам скажу, Леді22, не те захищаєте. Те, що ви захищаєте, не потребує захисту, воно захищене-перезахищене. Зайдіть в будь-який книжковий магазин, чи ввімкніть телевізор, чи радіо… Не влаштовуйте перекосів і не підтримуйте перекосів. Тут місце для підтримки та розвитку українського та україномовного, а ви гнете в зовсім інший бік та ще й на тлі агресії. І ГОЛОВНЕ: на російськомовних учасників АТО ніхто тут нічого взагалі не казав. Тільки Ви цю тему і зачіпали. З великою впертістю.

  Або ж просто не чуєте, що Вам кажуть, або ж свідомо граєте в небезпечні ігри. Щиро сподіваюсь, що перше.

 70. Прочитавши більшу частину коментарів (так, визнаю – не зміг прочитати усі) помічається дуже погана тенденція: якщо хтось висловлюється за те, що української мови не достатньо – йому зразу в писок “ти проти російськомовних українців які воюють в АТО”, себто просто затикаю. Будь-які спроби, незграбні або й вдалі, виступити на захист української – одразу ж натикаються на спротив.
  Так поглянеш на це все … і зажуришся.

  Росія практично добилась того, чого хотіла. Україна тепер таки дійсно малоросія. Хтось каже в нас 65% розмовляє російською, хтось називає інші числа, але всі вони більші за 50%. Та навіть байдуже, чи вони більші за якийсь показник. Усі вони дуже значущі, а це означає що вони мали, мають і матимуть вплив на мовленнєву політику нашої країни. А при такому розташуванні сил як зараз, шансів вижити в української мови практично немає. Не хочу бути песимістом, але ситуація очевидна. Мені ще в грудні 2013-го було зрозуміло, що після олімпіади Путін розпочне вторгнення в Україну і застосовуватиме усе, що схоче. Він не зупиниться доти, допоки не буде певен, що Україна знову під його контролем. І не обов’язково буквальним: достатньо приходу до влади проросійсько налаштованих політиків. А для того, щоб утримати країну під своїм контролем потрібно максимально стерти її відмінності. А яка найбільш очевидна відмінність українців від росіян, гадаю всім і так зрозуміло – це мова. Немає мови – немає найбільш разючої характеристики, яка нас розрізняла.

  Так, про що це я… А, про малоросію. Так от, одне із основних понять, яке її описує: українців не існує, є лише “викривлені” рускі народи, які не хочуть “виправитись”. І мова тут була основним аргументом. Бо що хочете кажіть, але мова – засіб спілкування – є первинним фактором, який об’єднує людей довкола ідеї. Так, звичайно, люди можуть об’єднуватись перед різного роду загрозами, але що відбувається коли загрозу подолано? Правильно, таке об’єднання припиняє своє існування.
  Знищивши мову (спершу дискредитувавши, потім знецінивши її і спаплюжити її) зруйнується об’єднання за цим принципом…

  У нас залишилось дуже мало закутків нашої неньки, де звучала б чиста українська мова (ну або хоча б без явного суржику). З всеохоплюючим телебаченням та інтернетом русифікуються усі, бо що не кажи – в переважна більшість інформаційного матеріалу споживається російською. І навіть на тому міфічному “Українському Заході”, що так не догодив усім, хто не терпить української (або має на неї хоча б дрібну алергію), української залишається все менше і менше… Випадки, коли шлюб з російськомовними поволі-потроху перекроює усю родину в хохлів – не поодинокі. Не дивіться на Захід, в пошуках української – її тут теж залишилось не багато… можливо більше, аніж де інде, але не достатньо для виживання.
  Кажуть, приклад повинні подавати старші та головніші… От тепер подумайте, який приклад подає нам, до слова, столиця. Адже за дописами одного із тутешніх коментаторів, практично усі там розмовляють російською. Так що ж очікувати від інших…

  Найбільш образливо те, що українську (серед посадовців та на ТБ) тепер використовують в ролі піару, рекламки, або ще чогось… але не за її призначенням, не як інструмент спілкування. Для прикладу цей трейлер, в якому російськомовний звертається до дівчинки українською, ніби роблячи для неї тим самим послугу… Думаю, це вже нідочого робити. Краще зробили б фільм суто російською мовою, без українських версій і т.п. та й годі… нам і так усе зрозуміле.

  Хочете я опишу Вам сувору реальність, яка нас чекає?
  Держава Україна переможе у цій війні, сумніватись в цьому не доводиться. В Росії все буде погано, але вона не розпадеться, і якийсь добрий юний перспективний зародок майбутнього диктатора знову її візьме під контроль, леліятиме її і вирощуватиме для нової конфронтації, але це буде ще не скоро і Росія всяко уникатиме дискусів з Україною. Але не про це зараз…
  Отож, держава Україна існуватиме і в ній гасло “Слава Україні! Героям Слава!” буде дійсно щирим і не викликатиме сумнів. Та й самі герої будуть достойними. Але це будуть нові герої, сучасні. Героям ж УПА, Січовим Стрільцям та іншим їхнього роду загрожує буденне, банальне забуття. В країні подолають усю погань, починаючи від найвищої і завершуючи дрібними місцевими пішаками. Буде технічний прогрес і процвітання з часом… Проте, буде одна відмінність від наших очікувань… Якщо мислити суто логічно: більшість змін буде проведено російськомовними хоча б через те, що вони переважають у своїй масі. Відповідно вони матимуть право (і це цілком логічно) прописати свої права в законах. І щоб там зараз хто не кричав про те, що ми лише за одну державну мову, логіка підказуватиме наступне: навіщо перекроювати більшу частину населення країни, якщо це не виправдано, адже східну загрозу усунуто, країні на шляху до світлого майбутнього і робити якісь ризиковані кроти досить небезпечно. Краще перекроїти “папір” (закон/Конституцію) – це не потребуватиме додаткових затрат та й буде відображати РЕАЛЬНИЙ стан речей (як в цій темі постійно всі наголошують). Усіх незгодних дуже швидко “заткнуть” “героями і їх правами”. А українська мова залишиться лише на папері, як і наші культурні традиції і все інше – все те залишилось в далекому минулому… в минулому, від якого нас розділяє смуга в понад 50 років суцільного “колективізму”. І нам не подолати її, адже культуру примусово не розвинеш – вона повинна проростати і розвиватись сама. Гадаю, ніхто не буде заперечувати, що зараз в нас самих культури дуже мало, а наш побут дуже примітивний: їсти, спати, робота, тб чи котики в інтернеті і все. Часом хтось сходить до церкви (правда часто не дуже розуміючи навіщо, але то так треба) чи на не наше кіно. Але в побуті немає тих відносин які були в наших предків, тих звичаїв та традицій. І їх не прищепиш примусово, вони мали самі перейти від наших батьків та дідусів, але що ми отримали натомість? Що ми від них отримали, якщо в них відібрали практично усе? По суті – майже нічого. От так на місце елемента, якого нам бракує, проступає те, що нам зараз доступно в масових масштабах.
  Українська мова помирає, помирає прямо зараз тихо і повільно… І якою б здоровою вона зараз не видавалась, усе не так “веселково”. А все стає ще гірше, коли за її “реанімацію” беруться ті, для кого вона є чимось таким, що “треба зробити”. Отак ми і боремось за українську – “бо треба (але може лише галочки буде достатньо?/не на часі?/не поважаємо інших?/а як же герої?/а точно треба?)”. Це роблять “бо треба”, культуру хочуть прищепити – “бо треба”, але через треба нічого не вийде. Шанс збудувати місток між нашою сучасністю та нашим минулим – дуже маленький, адже надто багато розбіжностей назбиралось. І усе сприймається як наша історія, але не як частинка нас самих.

  Я зневірився в світлому майбутньому української мови, і це вбиває мене ще більше…

  • Virtes, підписуюсь під кожним словом.
   Але дещо додам, ви думаєте рос. спецслужби незнають про існування цього сайту? Задача федераціїї(а до цього московського царства, потім імперії, потім СРСР) було всіляко придушити культури інших народів, і ви правельно пишите, для того щоб стерти відмінності, щоб потім приєднати, асимілювати. Якщо бути чесним то не думаю, що їхня політика змінилася, вони відчувають в цьому загрозу та постійно шугаються(як чорти від ладана). Бо якщо вони палять татарську літературу в Криму та наші книжки то це можна пояснити що нічого не змінилося(а може навіть стало гірше). Їм толока, як кістка в горлі, от посудіть самі- коло інтузіастів добровільно, безкоштовно, у свій вільний час- роблять записи, займаються перекладами, збирають гроші на переклади, роблять релізи і так далі. Ви думаєте це їм не заважає? Чиновника, дипутата, власника каналу, можна купить(що вони можуть, ну наприклад, не додати української доріжки в кіно, знищити, або навмисно не зберегти записи, які цінні для української культури, які є частиною нашої культури), залякать, йому взагалі може бути всеодно до культури. Але не тих людей які в цьому зацікавлені і ці здавалось би прості, нічим не примітні люди їм найбільше заважають. Чому садили свого часу Шевченка та таких як він, переслідували та знищювали комуняки патріотів та творчіх людей, з тої самої причини. Але зараз, трохи інша ситуація, вони немають таких можливостей(нащастя). Але що вони можуть спробувати зробити? Зважаючи на те скільки грошей вони витрачають на так звану “інформаційну війну”, це відкриває багато можливостей. Зруйнувати сайт з середини, розсварити людей так, щоб вони ну наприклад- створили інший сайт(це їм тільки в плюс, бо час буде згаяно- щось не перекладено, щось втрачено, щось незаписано), бо як відомо наша держава незберігає власні здобутки, для прикладу- записи з тв каналів 90-х років, які й досі неможуть(ті що залишились) привисти в нормальний вигляд. От такі користувачі, як Леді22(небуть в образу їй сказано), але навмисно, чи випадково, роблять підрив з середини чим дуже шкодять. Якщо подивитись то наче в її пропозиціях немає нічого поганого, заборонити російських виконавців на сайті, але з іншого вона просить дозволити використання інших мов(а зрозуміло що це буде рос.). І от уявимо на секунду, що буде, якщо прийняти пропозицію про мови. Таких користувачів зявиться багато, спочатку вони будуть миритися з загальними правелами, але потім коли їх стане рівна кількість з україномовними, почнуть вимагати зміни(ну наприклад- створити свій розділ з російськомовними релізами, туди додати своїх модераторів, туж леді22), це звичайно викличе супротив серед старих користувачів, і будуть постійні сварки. Що врешті решт може призвести до уходу багатьох людей, які приносили користь для спільноти, і як я вже писав спробувати заснувати другий сайт. Але нідочого хорошого це не призведе, як приклад навиду ось це, хоч і не потемі. але все ж- був один сайт(небуду писати назву) на ньому робили якісні репаки до ігор, сайт продали іншому власнику, частина користувачів була не задоволена, вони спочатку писали про це, а потім пішли на інший сайт, які самі заснували, але суть не в цьому, а в тому, що інформація, цнікальні релізи були втрачені. І тепер цей сайт напів порожній та поступово наповнюється, але їм хоча би є чим наповнити, але в нашому випадку, це титанічно робота, і втрата призведе до дуже негативних наслідків. Може я звичайно перебільшую і такої загрози немає, і леді22 це звичайний користувач. Але справа вже навіть не в ній особисто, просто якщо її помилувати то знайдуться ще користувачі, які теж скажуть, а чому їй можна, а мені ні(я теж подаю апеляцію)? Тоді все посипиться, тому як тут вже казали(писали), правела одні для всіх, виконувати їх повинніі всі, на цьому і грунтується існування не тільки цього, але й багатьох інших порталів. Може з моєю думкою багато хто не погодеться, але це моя асобиста думка.

   • “ви думаєте рос. спецслужби незнають про існування цього сайту? Їм толока, як кістка в горлі”

    Ой, у вас параноя, ви переоцінюєте масштаб Гуртом. Надто мала аудиторія.

    Рекордна відвідуваність Толоки (1548 одночасно) відбулась 2013-11-18 20:51

    Одна україномовна серія турецького серіалу на 1+1 робить “шкоди” більше, охоплення незрівнянно ширше.

    • Не параноя, а знаєте чому? Бо всі переклади які тут роблять потім виставляють на інших сайтах, подивіться в інтернеті там побачете. що все восновному звідси, тут в перше зявляються новинки, а вже потім розповсюджується по інтернету, окрім аніме(там у деяких фан груп є свої сайти).

     • Воно то так, Гуртом створює унікальний контент (професійні озвучки на кошти гуртомівців), просто ці озвучки доходять до обмеженого кола споживачів. От якби ці озвучки йшли на загальноукраїнське ТБ, охоплюючи багатомільйонну аудиторію (від карпатського гуцула до бабки на Сумщині), тоді да, Роскомнадзор уже б думав, як би оголосити Гуртом екстремістським.

  • Дуже песимістично і неправдиво. Навіть в репортажах з Донбасу кожен третій житель українською відповідає на питання російською. Тому цифри 65 – 50% окацапенення – це з натяжкою для далекого сходу і півдня, а центр і захід – 90-99% україномовності. Окремо Київ, але і тут вже твердих 30%, а не 10-15%, як було донедавна.

 71. “ні, я не розумію, що відбувається на Толоці. Якого хріна ми маємо підтримувати російськомовне, коли у нас же ж “українське гніздечко”! У такому разі, релізи “Синевир”, “Райские птицы” виглядають, як купка лайна у цьому гніздечку! Сором! Соромно має бути! Леді22 підняла цю тему модераторам, а вони її забанили”
  – що Ви городите? Ви хоча б бачили за що її забанили?
  Правила не ідеальні, але це не означає, що їх можна не дотримуватись. Для розділу діють правила, схожі з музичними, через що згадані Вами “твори” і мали місце. Для літератури вдалось добитись більш строгих правил, але не тоді теж почали плюватись. Тут Ви кажете недостатньо строго, потім інші кажуть занадто строго – тому рішення приймаються адміністрацією десь на цій межі.

  Стосовно “Леді22” – так вона пропонувала дозволити на Толоці всі мови (читай російську), що і стало однією із причин бану. До речі, така її пропозиція не зовсім вписується в те, про що ви говорили, згадуючи “Синєвир” і т.п.

 72. Два останні коментарі анонімного – це відповідь до Bred

 73. “Мене просто вражає лицемірність sTass: у розділі “Література українською” (а він там був модератором) навіть збірку Шевченка не пропустили бо там були включені російськомовні вірші (реліз зареєстрували тільки після вилучення тих віршів)”
  Ну який же цей sTass молодець. Знімаю шапку.

 74. “Надто мала аудиторія.” – я навіть здогадуюся, чому така ситуація… Гуртом здебільшого Не патріотичний сайт (як це мало би бути насправді), а здебільшого – націоналістичний + присутній шовінізм.. Інколи мені здається, що я перебуваю на форумі ВО “Свобода”. у них у “Свободи” навіть тема була: “російська мова – псяча або іноземна?”. Це нормально??? А тут такі і подібні шовіністичні вислови теж зустрічаються, але найгірше навіть не це, а те, що їх (такі вислови) навіть майже зовсім ніхто НЕ засуджує… чомусь.

  Коли гуртомівська Влада усвідомить ЦЕ (маю надію), тоді і я б сюди радо повернулася і просила би пробачити мені мій флуд, і робила б ще релізи українською. А так – існують інші українські сайти, де можна знайти україномовний контент – сайти ПАТРІОТИЧНІ.
  Тому прощавайте. Можете більше НЕ СТАРАТИСЯ аноніми і т.п. коментатори – я ЦЕ більше НЕ читатиму, мене тут більше не буде. ВЗАГАЛІ. Тільки – якщо колись (може, через багато років) цей сайт зможе стати справді ПАТРІОТИЧНИМ.
  Дякую всім добрим людям цього сайту!) я пам’ятаю всіх, хто ставився до мене по-доброму і вдячна вам…

  !!! В’ячеслав ЛИПИНСЬКИЙ. 1925 рік. Слово класику:
  Націоналізм буває двоякий: державнотворчий і державноруйнуючий. Прикладом першого може бути націоналізм англійський; другого — націоналізм жидівський, польський і український. Перший є націоналізмом політичним, другий є націоналізмом віроісповідним. Перший — я називаю патріотизмом, другий — шовінізмом.
  Коли Ви хочете, щоб була Українська Держава — Ви мусите бути патріотами, а не шовіністами. Що це значить? Це значить, що Ваш націоналізм мусить бути опертий на любові до своїх земляків, а не на ненависті до них за те, що вони не українські націоналісти.
  Коли почати грати на почуттях, на емоціях, на «національній вірі», то на Україні переможе завжди «Союзъ русскаго народа», а не «Союз українського народу». Український шовінізм репрезентований типами Донцових і тому подібних озлоблених і егоцентричних (закоханих у собі) людей, які своєю безсилою злобою все творче, життєздатне на Україні від України відганятимуть.
  Отже, будьте патріотом, а не шовіністом. Бути патріотом — це значить бажати політичного співжиття людей, що живуть на Українській землі, а не мріяти про витоплення в Дніпрі більшості своїх же власних земляків. Бути патріотом — це значить шукати задоволення не в тім, «щоб бути українцем», а в тім, щоб було честю носити ім’я Українця. Бути патріотом — це перш за все вимагати гарних і добрих учинків від себе як від українця, а не ненавидіти інших тому, що вони «не-Українці».
  Натомість бути шовіністом — значить прикривати зрадництво, безвольність, самозакоханість фанатичними вигуками про «неньку Україну», про «рідну мову», про «ми українці!», про клятих «москвинів і ляхів» і т. п. Борони Вас, Боже, від такого роду «націоналізму», який може принести тільки те, що вже приніс: руїну України.

  • Леді22, знову писульки пишиш нові. Чого ви добиваєтесь? Уваги? Так ви вже її отримали, скільки можна оде й теж постити по сто разів. Навіщо це робити? Тільки все заспокоїлось в цій темі, а ви знову за своє. То мене забанили то ще щось. Скільки можна, товкти воду в ступі.

  • Що параноя, манія переслідування, ВО “Свобода” бачете постійно, захист російськомовних. Як лікар скажу то погано може закінчитись для здоровя. Називайте мено хоч горшком, хоч фашистом, хоч гітлером зі сталіним, але я особисто проти російської мови на сайті(подобається це вам чи ні), але в мене теж своя думка, але я нею незасираю теми постійно. І яке ви маєте право, вирішувати за всіх. Написали комент зі своєю думкою(хоча це не тут треба писати, але хай), всі прочитають, хто підтрима хто ні, але ж ні, вам постійно потрібно, щоб до вашої персони звертали увагу, постіно щоб була суперечка, а краще сварки. І ви ще питаєте, чому мене забанили? Мало(хоч кажу грубо), треба було ще по айпі вліпить. Тут завжди було спокійно, поки ви не почали нагнітати, обстановку.

   • тому шо ти тупа пизда, тому й забанили, вали нах_й звідси:)

  • “Надто мала аудиторія.” – я навіть здогадуюся, чому така ситуація… Гуртом здебільшого Не патріотичний сайт (як це мало би бути насправді), а здебільшого – націоналістичний + присутній шовінізм..

   Нездатність до логічного мислення – природжена кацапська вада. Націоналістичний сайт за визначенням є патріотичним.
   ————————————
   Інколи мені здається, що я перебуваю на форумі ВО “Свобода”. у них у “Свободи” навіть тема була: “російська мова – псяча або іноземна?”. Це нормально???

   Нормально, тварино. Ненормально вмирати на своїй землі голодною смертю від того, що кацапські колоністи та їхні посіпаки відбирають все їстівне.
   ——————————————————
   А тут такі і подібні шовіністичні вислови теж зустрічаються, але найгірше навіть не це, а те, що їх (такі вислови) навіть майже зовсім ніхто НЕ засуджує… чомусь.

   Пояснення: тому, що тут нема психічно хворих, які можуть засуджувати правдиві вислови щодо кацап’юг.
   ————————————-

   Коли гуртомівська Влада усвідомить ЦЕ (маю надію), тоді і я б сюди радо повернулася і просила би пробачити мені мій флуд, і робила б ще релізи українською.

   Ти їх робило з тим само успіхом, з яким я винайшов вічний двигун, мавпеня.
   ————————————————-
   А так – існують інші українські сайти, де можна знайти україномовний контент – сайти ПАТРІОТИЧНІ.

   КАПСЛОК НЕ ДОДАЄ ТВОЄМУ ФЛУДОВІ ЦІКАВОСТІ.
   ———————————————–
   я ЦЕ більше НЕ читатиму, мене тут більше не буде. ВЗАГАЛІ.

   Аж тепер кацапське одоробло второпало, що воно тут зайве.

 75. серіал говно, ще й мовою окупантів

 76. Я тупа пизда, хочу вибачитись перед україномовними, смерть рускому язику….!!!!

 77. Нічого кримінального в постах Леді не бачу. Принаймні такого, щоб отримати таку дику реакцію. Бідося вас на Азовське море запрошує, а ви її матюками. Краще послухайте для розрядку гурт із Запоріжжя https://www.youtube.com/watch?v=KyvgQ5B_MeQ

  • Флудомань, попередні коментарі її стерли, в цих ви нічого звісно що не побачите.

  • Флудомань
   20/03/2015 о 16:38
   Нічого кримінального в постах Леді не бачу. Принаймні такого, щоб отримати таку дику реакцію. Бідося вас на Азовське море запрошує, а ви її матюками.
   ———————————-
   Хай запрошує свою матусю до Дагестану посмоктати чеченського прутня.

 78. Потрібно розбанити Леді22, і знову трохи коментарів почистити

 79. Люди давайте всі заспокоїмось та почнемо писати по темі, або взагалі не будемо поки нічого писати. А то якась прям війна в коментах розгорнулась. Нам сили ще знадобляться, а витрачати їх марно не треба. Бажаю всім успіху.
  З приводу відео, вийде побачимо, що воно та з чим його їдять. Якщо буде норм продукт, то думаю буде дубляж, а якщо ні то тоді значить нічого не втратимо.

 80. Я на Майдані стояв за українську мову, тому обригатися від такого рагульського фільму, дивитись не буду, на майдані було 90% української.

 81. почитав весь той маразм від вас всіх і ледіі22, яка говорить шо на віійні самі російскомовні, так от то не правда, наоборот, старались говорити українською, бо тупорилі овцейоби( кадировці) і інша навалоч з парашки не розуміє української, відповідно прослохвуючи переговори по рації, ніхера не шарили…

 82. На Майдані було 90% україномовних. Про кого це нереалістичне кіно з мацковським діалектом??

 83. Анонімний, все може бути, але памятаю тут теми були, більше також 200 коментарів. Там було все нормально. Може пизвело до глюка те шо, чистили тему від коментарів.

  —«таку річ, що вказують на чужі помилки здебільшого тролі, якім немає що сказати по суті.»- ой ну капець! Приплели вже те, чого нема) Де тут хтось вказував на помилки? Я про “диктант” сказав просто так.. до слова.. А ви у всьому знаходите негативний відтінок—
  Ну значить не так прочитав, вибачаюсь. Вчора просто, цілий день вайфай зникав постійно, тому поспішав відповісти.
  А взагалі, думаю що треба припиняти, це обговорення не затемою. Бо вже це, як я написав вище, перетворюється на флуд, що нідочого хорошого не призведе, окрім образ та сварки. Бо це вже тоді треба окрему тему.

  —Може й ще хтось був, крім Cleaf, але їхні коментарі повитирали, а от Cleaf’a залишили—
  Чому залишили його коментарі це вже не до мене. Знаєте що я б зробив? Я б взагалі закрив тему(хоча би на деякий час поки все не заспокоється), це діє. Памятаєте тут часто про ігри виставляли випуски, так от там якийсь користувач постійно гнав мати на куратора групи, коментарі закрили і все стало спокійно одразу. Але я звичайний користувач такий як і ви, тому що ми з вами можемо, тільки говорити.