Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169816 (183 за 24 години)

СОЛОДКА ДАРУСЯ – офіційний тізер фільму

| 10 коментарів

Найвідоміший і найпопулярніший роман Марії Матіос «Солодка Даруся» справедливо назвали «трагедією, адекватною історії XX століття», а саму Дарусю — «образом майже біблійним». У цій драмі «на три життя» немає нічого однозначного: ні персонажів, ні обставин, ні розв’язки.

В романі немає епохальних людей чи подій, позитивних чи негативних героїв, але, як стверджує критика, «коли читаєш цю книгу, болить серце». (із анотації до книги)

Офіційний сайт фільму http://www.sweetdarusya.com/index_ukr.html

10 коментарів

 1. і так жахи навколо та ще більше змоторошили цим фільмом

 2. Фабула більш ніж цікава. Особливо фільм впав до густу зображення українського етносу.
  Проте як на Тізер задовгий. Швидше короткий метр.

 3. Трейлер як раз норм, на 6-8 хвилині поринаєш у вир подій, що намагався передати автор у трейлері.
  Коли прем’єра в кінотеатрі? Потрібно сходити.
  Зрозуміло, що не всі підуть до кінотеатру, хтось чекатиме виходу в інтеренеті, але пів року часу((…

  • Ну фільм поки ща на стадії “девелопменту” як написано на сайті, так що треба почекати…

 4. ніхеровий тізер на 8 хв, а трейлер буде на пів години чи одразу весь фільм?

 5. Задовбали своїми трагедіями.
  Хочеться кіна де український рембо косить кацапів із кулемета і вони довго і повільно конають жручи нашу смачну українську земельку.

   • Та чи нема у нас про кого знімати, трема народу історію нагадувати! Коли ми дочекаємося якісних фільмів про наших Спартаків і Робін гУдів: Гонту, Залізняка, Кармелюка, Чучупаків, Довбуша та інших! Щоб молодь дивилась і розуміла, яку славетну історію ми маємо і який в нас незламний народ! А то складається враження, що крім Бандери і Шухевича нікого не було!

    • Ну для розкачки, можна почати знімати фільми не історичного характеру(чому обовязково наше кіно, або мультфільми мають бути звязані з нашою історією та країною, можна спробувати взагалі на вільні теми), а там наприклад- фентезі, бойовики(не обовязково про нашу країну). А реалізувати можна, наприклад за допомогою, співпраці з іноземними студіями(США, Англією, Францією та ін.). Як показує практика то часто з таких проектів виходять непогані фільми, зважаючи на нашу фінансову нестачу в міністерства культури то це вихід принаймні поки ситуація в державі не стане кращою. А іноземні студії вони теж шукають нові ідеї, а в нас якраз багато талановитих людей в цій галузі є, але в них нема грошей, а на Заході вони є.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.