Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169810 (182 за 24 години)

Слухай українське! 15 музикантів, які вас здивують

| 28 коментарів

Стильної української музики набагато більше, ніж ми могли собі раніше уявити. Цих виконавців не часто можна почути на радіо чи побачити в телевізорі, але вони роблять дійсно якісний продукт, яким Україна може пишатися.

 

Можливо, ви не повірите, але все це – українська музика. Тож ТСН.ua склав добірку маловідомих українських груп, які активно підкорюють інтернет і часом записуються на відомих лейблах. У наш список потрапило лише 15 бендів, але за рамками нашого проекту їх набагато більше.

http://tsn.ua/special-projects/uamusic/

28 коментарів

 1. Все англомовне. Англомовного можна й так купу кльового знайти.

  • До РОН
   Бо українська мова погано продається. Тому більшість співають російською або анґлійською.
   Так, я знаю про Океан Ельзи, Скай та Тартак (може, ще є пару гуртів). Однак більшість якісних україномовних гуртів ніхто не знає.

   • Ну не знаю… словаків трхи більше 5 мільйонів, при цьому словацький репер збирає 10 мільйонів переглядів на Ютубі

    https://www.youtube.com/watch?v=s6aBseA09LE

    Захмарні показники для більшості україномовних виконавців, а потенційна україномовна аудиторія все населення України. Думаю, не в мові справа.

  • Ну в часи глобалізації аудиторію з-за кордону можна англійською привабити. Слухачі – часто народ лінивий, якщо мова незрозуміла та чудна (для багатьох східноєвропейські мови чудні) слухати не будуть, а якщо музика якісна та ще й зрозуміла слухачеві, чому ні? Тим паче що на заході прийнято платити за музику… Скажіть що ви при можливості купуєте новий альбом улюбленого виконавця?

   Та й україномовний контент є – ДахаБраха, Кам’яний Гість, o.torvald, діджеї різних стилів виконання (я назвав лише тих кого сам слухаю) та багато інших… Чим більше успішних українських проектів буде (навіть англомовних), тим краще й нам, слухачам.

  • Послухайте “The HardKiss – Прірва”

 2. Створити щось справжнє і вартісне нерідною мовою практично нереально. Музика англомовних українських гуртів – вторинний непотріб. Американські та британські гурти вносять щось нове в музику, створюють тренди, нові жанри, диктують моду, тоді як наші музиканти зі списку продукують лише епігонське сміття, жалюгідне та нікчемне мавпування.

  • Послухайте цю англомовну пісню української групи https://www.youtube.com/watch?v=0q-eQPmEeIc
   Вона звучала у фільмі Форсаж 5

   • Як я мав здогадатися що це український гурт? Про “АББу”, наприклад, всі знають що вони зі Швеції. Lalo Project feat Aelyn – ху зе фак ар зей? Даруйте за англійську.

    • Ну може хоча б тим, що АББА наприклад навряд-чи записала б україномовну пісню “Світло”, на відміну від Lalo Project )))

 3. Англомовна музика українських виконавців, це те саме, якби хтось вдягнув кільт і розказував що він йде поширювати українську культуру у маси…
  Від таких “українських” виконавців не холодно не гарячо…все одно чи вони є чи їх нема…

  • Згоден. Заголовок “Слухай українське! 15 музикантів, які вас здивують” дарував надію, а в дійсності…

  • ні холодно, ні гаряче — це ви дуже точно сказали. Коли намагаєшся всім догодити, воно саме так і виходить. І що заважає тим співакам робити одразу дві версії тексту до пісні — рідною (яка там вона у них) і англійською. Я подекуди чула назви тих гуртів, але ніколи не думала, що вони українські, тому й не цікавилася, що вони співають. Вважала, ну є собі люди, гроші заробляють, як уміють, хай їм буде щастя, а мені до них діла немає.

 4. Ну й дурня, хтось тупо виклав сво’ю підбірку гуртів – так кожен другий зможе! При тому деякі з них вже досить відомі, а деякі таку фігню гирають… що збирають на канцах лише своїх корішів. Взагалі таке відчуття шо когось продвігають + шоб не палитися кинули ше 5 справді нформальних перспективних груп

 5. Міні інді гурти. Тому що лайно, тому і маловідомі.

 6. Англомовні українські музики мають грати твори найвищого гатунку, якщо хочуть бути відомими по-за межами України. Проте девяносто відсотків з них грають аби-що. Хоча, звісно, англомовні виконавці – не шкідливе явище, на відміну від тих, що виспівують кацапським суржиком.

 7. Дуже подобається “Прірва” Hardkiss

  https://www.youtube.com/watch?v=3s-ww31AUtc

  Дивлюся на кількість переглядів, і не розумію. Якби ця пісня була записана російською на ту саму мелодію, вже мала б сотні тисяч переглядів.

  • Скористалася порадою. Послухала. Через три години не змогла пригадати ні мелодії, ні якогось образу з пісні, ні голосу співачки (в Україні гарним голосом не здивуєш:). Пам’ятаю тільки дівчину з рожевим волоссям. І жодного бажання дивитися/слухати вдруге не виникло.
   Це вам не “Крихітка Цахес” чи Лама, в яких у доволі простенькому тексті присутні яскраві образи і чіткий “музичний малюнок”, випадково почув десь на вулиці — і вони починають мимоволі крутитися в голові. У Лами до того ж, усталений імідж і візуальний ряд, стійкі асоціації з чимось індійсько-хіпстерсько-філософським. Хтось скаже — примітивно, поверхово, зате – впізнавано, а для шоубізнесу це чи не головне.
   І панночки з Хардкісс жодна родзинка у око не впадає. І вона про це здогадується. Тому й мавпує леді Гагу і постійно змінює іміджі, що видно з кліпів у переліку.
   Без образ, це я просто так, як психолог:) сказала. Можливо у Хардкісс їхня найкраща пісня ще попереду.

   • «Пам’ятаю тільки дівчину з рожевим волоссям» –

    ну звісно, послухали на ютубі неякісний запис з мобільного, запис що вівся у клубі, тобто звичайний “LIVE” …
    А ви послухайте студійний, нормальний запис пісні

 8. Джоґі
  28/03/2015 о 21:59
  Дуже подобається “Прірва” Hardkiss
  https://www.youtube.com/watch?v=3s-ww31AUtc
  Дивлюся на кількість переглядів, і не розумію. Якби ця пісня була записана російською на ту саму мелодію, вже мала б сотні тисяч переглядів.
  —————————-
  Не мала б. Якби англійською, то мала б мільйони.

  • Якби китайською то мала б мільярди.

   • Борис
    29/03/2015 о 16:54
    Якби китайською то мала б мільярди.
    —————————-
    не мала б. Бо порівняно в небагатьох мешканців КНР є гроші на інтернет.

 9. Не підкажете? Який сенс від неукраїнського українського?

 10. Все ж добре, що хоч хтось намагається робити в Україні музику європейського рівня. Хоч і замало тих спроб, відверто кажучи. І трішки дивує розповідь про стільки інді-гуртів.
  Щодо музики загалом – вважаю, що в нас саме неформали першими увійшли в європейську культуру. Бо в той час як всі тьолки та пацики дуріли від якихось “рукі ввєрх”, неформали вже слухали німецький індастріал та ґотику, норвезький блек та американську альтернативу, а деякі навіть намагалися грати. І деякі грали непогано.
  Але в нашій країні все ще совок рулить. Тому важка музика відверто ігнорується.

 11. Іншомовне може бути юридично та комерційно українським, якщо не співається мовою окупанта. Щоправда, культурна вартість такого продукту для України буде сумнівною.

  • Культурна цінність в поширенні інформації про Україну (хоча я як і Ви люблю україномовне)

 12. А де слухати ту музику? В інтернеті немає ні одного сайту з українською музикою. Хіба Вулик але він дуже примітивний

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.