Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170948 (235 за 24 години)

Спортивно-патріотична гра «Гурби-Антонівці» очікує підтримки на Спільнокошті

| Прокоментуй!

Ycev-LmX0Ms

Долучитись до реалізації молодіжного патріотичного проекту «Гурби-Антонівці» тепер можна «за один клік». Організатори події, які вже 13 років проводять найбільшу в Україні молодіжну теренову гру, скористалися допомогою спільнокошту аби завдяки внескам однодумців зібрати частину коштів для максимального залучення до ініціативи молоді півдня та сходу країни.

Проект «Гурби-Антонівці» розміщений на краудфандинговій платформі «Велика Ідея»: biggggidea.com/project/1043. Тепер усі небайдужі можуть підтримати проект добровільним внеском навіть від 1 гривні та отримати за це ексклюзивні подарунки.

«Гурби-Антонівці» – це спортивно-патріотична гра для молоді, яка щороку збирає більше 330 учасників зі всієї країни на місці найбільшого бою УПА проти НКВС. Захід уже став платформою для об’єднання та вишколювання патріотичної молоді з різних куточків країни. Випускники Гурб – це майданівці, волонтери, добровольці, громадські діячі.

Чи не головним завдання гри цього року є залучення якомога більше учасників із півдня та сходу країни. Для цього організатори компенсують витрати на транспорт для молоді із південно-східних регіонів. Тому команда проекту розраховує на підтримку прихильників патріотичних ініціатив, адже кожен розуміє, наскільки важливе спілкування молоді різних частин країни саме сьогодні.

Спільнокошт – інструмент для збору коштів на фінансування проектів, де кожен може зробити свій внесок у розвиток будь-якої ініціативи (від 1 грн.). Фінансування отримують лише ті проекти, які цікаві для суспільства і зберуть необхідну суму коштів. Гроші, зібрані на даній платформі, організатори використають на промокампанію події серед молоді півдня та сходу та на придбання спорядження та рацій, які опісля будуть відправлені у добровольчі батальйони.

Команда «Гурби-Антонівці» розраховує на підтримку проекту, адже тепер ми живемо в країні, де разом можна реалізувати найзухваліші ідеї: від революції до волонтерського руху.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=dQE7css3Ucg]

Підтримати проект:             biggggidea.com/project/1043

Допомогти інформаційно:    facebook.com/gurby.org.ua,

facebook.com/mnk.org.ua

Стати учасником: gurby.org.ua

Автор: MNK.ORG.UA

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Молодіжний Націоналістичний Конгрес"

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.