Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169402 (166 за 24 години)

FaNews – щотижневий відеодайджест новин аніме, тепер і на Hurtom

| 10 коментарів

FaNews #12: третій сезон третього розміру, привіт яойщицям, школа-в'язниця...

Ми, FanVoxUA, студія любительського озвучення аніме з доробком близько сотні озвучених тайтлів аніме та ігрового відео, кілька місяців тому розпочали нову для нас сферу діяльності – щотижневий відеодайджест новин аніме FaNews, і тепер ці випуски новин доступні і на порталі Hurtom.

До вашої уваги один із останніх випусків:

 https://www.youtube.com/watch?v=ScM4gLyft_4

 Ранні випуски можна побачити на сайті-джерелі, наступні викладатимуться також тут на порталі.

Автор: FanVoxUA

Студія любительського озвучення аніме та серіалів українською

10 коментарів

 1. Ололо, файний тролінг від анімешників. Тут один нещодавно жалівся що забагато аніме на головній праворуч, так тепер аніме буде ще й по центру ))

  • Ну наскільки розумію – в блоці праворуч відображаются останні оновлені на толоці роздачі. Не наша провина, що ми озвучуємо аніме в рази шкидше ніж хтось інший озвучує неанімешний контент :)

   • і не наша провина, що команд по озвучці аніме так багато :D

    • Та це навпаки великий плюс. Бо аніме, якраз меньше за всіх по нашому тв перекладають та показують. Такі фан команди роблять роботу, яку повинно робити наше тв. Тому хоча би так. Ех, от аби ще ігри отоак перекладали, взагалі було би норм :)

  • Нічого страшного, сайт створиний для поширення та збереження всього українського. Відповідно фан озвучки теж частина сайту, а вже, що це(мульт, фільм, аніме) немає значення.

 2. Це ще нічого. От спокуситься більше людей манґу перекладати — і вся література буде завалена тільки нею =)

 3. Господи, і чого те аніме вам так муляє? Так можна до чого завгодно причепитися. Не подобається – не дивись, не слухай, не читай. Ненависники бісові…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.