Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171024 (152 за 24 години)

Макс Кідрук написав книгу про небратні Україну та Росію

| 11 коментарів

im578x383-11069620_1119835171375818_887079615371780706_n

1 квітня Максим Кідрук презентує нову книгу “Небратні”. Вона вийде якраз до дня народження автора.

Як передає Еспресо.TV,  письменник каже, що його робота публіцистична.  

“Перед тим, як почати, я довго міркував, якою має бути книга. В сенсі — писати мені від третьої чи від першої особи. Більшість історичних праць написано від третьої особи підкреслено сухим, стримано офіційним стилем, мета чого — продемонструвати максимальну об’єктивність, нейтральність і незаангажованість автора. Втім книга, яку ви будете тримати в руках, далека від історичної об’єктивності. І річ навіть не в тім, що я не є професійним істориком. А в тому, що від часу подій, про які я пишу, сплинуло зовсім мало часу — недостатньо для того, щоб повною мірою осягнути глибинну сутність політичних процесів, що призвели до лобового зіткнення України та Росії; абсолютно недостатньо, щоб виявити справжні, часто приховані мотиви персоналій, які визначали та визначають долю моєї країни у ХХІ столітті: президентів Ющенка, Януковича, Порошенка, правителя Російської Федерації Путіна, олігархів Медведчука, Ахметова, Коломойського й інших. Ця книга — публіцистична, а публіцисти, як відомо, не гребують фільтруванням усього, про що пишуть, через призму власного “я”. Обдумуючи те, про що писатиму, я несподівано збагнув, що чимала кількість епізодів, які запланував ввести в книгу, так чи так стосується мене самого. Я зображатиму події, які бачив на власні очі, розповідатиму історії з життя моїх друзів, знайомих і родичів, декотрі з яких раптом опинилися “по той бік фронту” — в анексованому Криму чи у відтепер ворожій Росії. Живі люди, невигадані ситуації, реальні діалоги — це те, без чого моя книга вийшла б менш яскравою, і те, що описати та переповісти від третьої особи напрочуд важко. Я взагалі сумніваюсь, чи можна написати книгу від “безтілесної” третьої особи в тому разі, коли розповідаєш про події, за якими не просто мовчки спостерігав, а в яких брав активну участь”, – написав Макс Кідрук

Також книга має вийти друком наприкінці весни у Польщі (24.04) та Німеччині.

Джерела: Еспресо.TV, ВСЕ

Придбати книгу можна на сайті видавництва: http://www.bookclub.ua/ukr/catalog/books/pop/product.html?id=33938

11 коментарів

 1. Посилання скопіюйте в браузер – так не відкривається.
  Щодо книги – тре буде купити.

 2. Дуже зацікавила книга, 100% придбаю.

 3. Обов’язково придбаю. Цікаво, чи буде промо-тур на підтримку книги містами України, як то було з технотрилерами?

  • Ні промо-туру не буде, бо йде робота над технотрилером Бот-2… Взагалі то книга спершу планувалась тільки для польського ринку (там вона називатиметься Ja, Ukrainiec), але згодом КСД напевне вирішив таки випустити її у нас.

 4. Хоча б кiлька сторiнок дали як demo.

 5. від часу першого зіткнення пройшли сотні років, а те, що відбувається зараз – тільки логічне продовження. шкода, що автор цього так і не збагнув. була б хороша книжка.
  тим часом маємо ось це: https://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=43393
  набагато повніше і актуальніше, попри те, що написано ще в 90-і роки, і зовсім не про війну АТО.

 6. Эх заинтересовало, я б хотел почитать, только где её купишь в Севасе то…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.