Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170640 (341 за 24 години)

Президент схвалив заборону певних російських серіалів та фільмів

| 12 коментарів

thumbnail
Президент Петро Порошенко підписав закон, який забороняє показ російських серіалів та фільмів.

Як зазначається на сайті Верховної Ради, документ повернуто 2 квітня з підписом від президента.

Як відомо, закон “Про внесення змін до деяких законів про захист інформаційного телерадіопростору України” забороняє використання будь аудіовізуальної продукції, яка шкодить національній безпеці України і прославляє збройні формування держави-окупанта.

“Опозиційний блок” намагався скасувати цей закон, але парламент не підтримав відповідний проект постанови.

“Ми заборонили і фільми і серіали з 1991 року, які пропагують російську армію і є антиукраїнськими незалежно країни виробника”, – сказав Княжицький. Цим законом в Україні також заборонено телетрансляцію всіх фільмів та серіалів, знятих у Російській Федерації після 2014 року тоді, коли РФ розпочала військову агресію проти України.

Як пояснив Княжицький, нові російські фільми можуть з’являтися тільки в прокаті або в інтернет:

“Інтернету це (заборона – ред.) не стосується. В нас є багато легальних інтернет-магазинів. Люди, які цікавляться російською продукцією, можуть її дивитися або в кінотеатрах, якщо вона не суперечить.. або в інтернеті”, – сказав депутат.

Коментуючи зокрема шанси потрапити на українські екрани, наприклад фільму “Левіафан”, Княжицький зазначив: “У кінотеатр так, на телебачення – ні”.

Джерело: УП. Життя
Фото: Тексти

12 коментарів

 1. Вони й в прокаті на… непотрібні, забивати ефір всяким гів…. непотрібно. Тим більше якість таких фільмів мяко кажучи завжди була не дуже та й зараз також. Хай краще іноземні фільми:американські, фран., анг. та ін., бо навіть найгірший американський фільм краше найкращого рос.

 2. Це потрібно було зробити ще з моменту анексії Криму. Але краще пізно, ніж ніколи. І взагалі, жаль, що багато українців хавали і продовжують хавати російське лайно. Існує просто ж купа хороших західних серіалів, які до цього часу так і не транслювалися на тв. Та навіть американський чи британський серіал посередньої якості, буде кращим будь якого російського серіалу, який транслють у прайм-тайм на нашому тв.

  • +1

   Я взагалі б заборонив усі рос. фільми/серіали з 1991 року.

  • Знаеш чому хавають? бо іноземні фільми немають нічого спільного з пострадянським простором. хоть фільми РФ і гімно, але як би сумно це не звучало це по духу близько до української дійсності. типажі героїв більше підходять для розуміння пересічним глядачем, він може там пізнати себе, сусідів, а в західних такого відчуття нема. так є любителі якісних сюжетів, але пересічний глядач не такий. я коли 11 годин на роботі працював хотів подивитися “воронених” або щось таке, аби розслабитися, щось складніше сприймати я не міг, та і то воронени це адаптація західного серіалу, і він краще розуміється, бо в оригіналі там бейсбол, живуть вони в сусідніх будинках через дорогу, а в воронінах адаптовано футбол та в багатоквартирному домі сусіди, не треба напружуватися, все просто як би це було в твоєму місті, є близькість до героїв та розуміння їх проблем, те саме і з Букінами, я бачив західний оригінал, десь 30 серій точно, але Букіни краще сприймаються. я був самим пересічним глядачем. також є багато старших людей котрих не цікавить західне кіно. але це зрозуміло що це ментальна і інформаційна привязка до РФ. тіпа вони такі самі. тому треба робити свої адаптації, бо пересічний глядач просто вимкне ефірні канали і включить саталітарку або полізе в інтернет.

 3. Правильне рішення. Підтримую Порошенка.

 4. Нарешті… підтримую 100%

 5. Так тримати.

 6. Хороша новина:
  “Підручник з історії України доповнено пунктом про Євромайдан, анексію Криму та події на Донбасі ”
  Дайте її на Гуртом

 7. Саме певних, серіалів, а не всіх. Досі будуть пускати дешеві лайняні мелодрами. Хоча добре що прийняли, а То Гройсман довго не підписував, добре, що дійшов закон до Порошенка і він підписав.

 8. Польща запропонувала Україні свої серіали
  http://24tv.ua/news/showNews.do?polshha_zaproponuvala_ukrayini_svoyi_seriali&objectId=562755

 9. А і так крутять по телеку далі всьо російське, толку з того закону

 10. Від Польщі треба триматися як найдалі. Їм сняться сни про полонізацію українців, як москалям про русифікацію… Кращі серіали європейських країн, які не заплямували себе на Україні у минулому…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.