Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169405 (160 за 24 години)

Допоможемо онлайн-курсам “Prometheus” гуртом!

| 11 коментарів

11059618_794721063910404_659955625036796238_o

Проект “Prometheus”, що пропонує онлайн-освіту українською мовою, в тому числі підготовку до ЗНО, має можливість отримати спонсорські кошти і створити нові безкоштовні курси для українців. Щоб допомогти їм отримати ці кошти, потрібно небагато: зареєструватись на сайті спонсора і “лайкнути” на користь Prometheus’а.

Звернення Олексія Молчановського, співавтора проекту:

“Друзі, сьогодні ми звертаємося до вас із проханням підтримати Prometheus в конкурсі проектів “The Advocate Europe” і допомогти нам виграти 5000 євро на створення нових безкоштовних масових онлайн-курсів! Гроші отримає той проект, що набере найбільшу підтримку – на даний момент нам потрібно близько 3000 ваших голосів.

Для того, щоб підтримати Prometheus, будь ласка, перейдіть за посиланням і в правій частині сторінки натисніть на кнопку “Support” (позначену стрілкою на малюнку).

Щоб віддати свій голос вам буде потрібно пройти швидку реєстрацію, перейти за посиланням в листі активації, що буде надіслано на вашу пошту, та знов перейти на сторінку голосування, щоб проголосувати (ще раз натиснути “Support”).”

Олексій Молчановський вже знайомий гуртомівцям. Раніше він розповідав нам про особливості навчання на Альфа-Центаврі.

Детальніше про Prometheus можна дізнатись з відео:

 

11 коментарів

  1. Корисний сервіс. Підтримав і прошу інших підримати!

  2. Підтримав. Дуже хороший і якісний ресурс.

  3. Реєстраця зайняла 40 секунд. Сервіс корисний, тому варто підтримати!)

  4. Панове, маю проблему – ніяк не можу перейти за посиланням, Опера пише “неможливо завершити безпечну транзакцію”. Чи хтось стикався з таким? Як вирішити?

  5. Не можу зрозуміти чому, але у мене відсутня помаранчека кнопка “Support”.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.