Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171021 (153 за 24 години)

Росіяни контролюють українські кінотеатри

| 44 коментарі

Сьогодні, 16 квітня, мав вийти американський трилер Даніеля Еспінози «Номер 44», прокатом якого в Україні займалася  українська кінопрокатна компанія Multi Media Distribution. Вона ж і повідомила, що фільм не покажуть в українських кінотеатрах, адже його правовласник на території СНД, російська компанія «Централ Партнершип», відкликав ліцензію.

При тому стрічка «Номер 44» вже отримала прокатне посвідчення від Державного агентства України з питань кіно. Її прокат було заплановано на більше ніж 60 екранах у 20 містах нашої країни.

Скандал довкола раптового скасуванням прокату «Номера 44» оголив проблему, яка до цього часу якось залишалась на узбіччі актуальних суперечок довкола того, що нам показують.

Виявилося, що у той час коли Держкіно забороняє пропагандистські фільми, Верховна Рада забороняє російське кіно, а громадськість оголошує йому бойкот, Мінкульт Росії залишає за собою право диктувати не лише росіянам, а й мешканцям України та інших країн СНГ, що їм дивитися.

Особливо гостро ця історія звучить тоді, коли Україна нарешті робить реальні кроки по декомунізації. Адже причиною заборони фільму, дія якого відбувається у 1952-му році в СРСР, є «спотворення історичних фактів і своєрідних трактувань подій до, під час і після Великої Вітчизняної війни, а також образів і характерів радянських громадян тієї історичної епохи». СРСР показаний Мордором, а радянські люди – орками, говорить слухняний критик «Латунський».

Тобто історія про серійного вбивцю, кримінальна драма або трилер набуває політичного забарвлення через те, що її герої є офіцерами міліції та КДБ (хоча утворився комітет у 1954-му році).

Джерело: Захід.net

 

44 коментарі

 1. Мене також це обурило, але значно збільшило бажання переглянути фільм.

 2. ахах…. це ж україна….
  п.с. і ті заборонені рос. серіали й надалі крутять по всіх каналах.

  • Щодо серіалів то тут взагалі.

  • Уважно читаємо прийняте: “Закон вступить в силу через два місяці після опублікування”.

  • А телеканали кому належать? Україні та українській державі чи прокремлівським олігархам? Росія страшні гроші дає за показ всього цього лайна, або ж просто через спецуру змушує власників це транслювати. Психологічна війна проти народу називається.

   • Хто там кого змушує… Бабло перемагає все, завжди і скрізь!

    • От тому країна і в одному місці. Людішкам ніяк не дойде, що бабло має слугувати Вищій меті, а не бути способом прогулювання життя впусту. Зокрема тим, хто колись володів цими телеканалами, радіостанціями і сайтами і тупо продав їх кацапам, бо було фінансово вигідно.

   • Это кому, фирташу, коломойскому и ПаРашенко? Настоящим украинцам? Не смешите.

    • Сытник Геннадий
     07/05/2015 о 18:33
     Это кому, фирташу, коломойскому и ПаРашенко? Настоящим украинцам? Не смешите.
     —————————————————-
     Нє, путіну, гундяєву та дєріпаскє – настаящім славянам.

 3. А якби не було заборони,то цей фільм йшов би напевно російською мовою у кінотеатрах? То чого шкодувати? Краще зробити переклад українською,принаймні субтитри, і безкоштовно його показати на Гуртом:)

  • Ні, був би український дубляж, який, до речі, вже був зроблений і тепер безслідно зникне.

 4. Пропоную негайно перекласти і викласти фільм на тут!

  • по-перше, в мережі ще не має жодного відеоряду; по-друге, дубляж до нього було замовлено і виконано, правда ми його навряд чи почуємо тепер.

 5. Дякуємо кацапам за рекламу стрічки “Номер 44”. Переглянемо заборонений в Московії фільм та порадимо іншим.

 6. І як заголовок статті пов’язаний із суттю проблеми? Цей фільм заборонений для показу в Росії і правовласник, щоб не мати проблем із контролюючими органами своєї країни (чистий бізнес), не показуватиме його на тих територіях, на які поширюється дія його ліцензії. Щодо останнього: так, це вкрай погано, що ми “під кимось” і тим більше під тими, хто зараз є нашим ворогом, але що заважає нам мати прямі стосунки із виробником? Вперед, до дій, стукаймо і нам відчинять! Не можна постійно когось звинувачувати!

 7. Ану, шановні знавці кіноринку, підкажіть, як же дивляться кіно у прибалтійських країнах, наприклад? Теж з російського столу недоїдки підбирають? А в Грузії? Теж зняли з прокату цей фільм?

 8. Тут трохи неправильний заговолок – до чого тут кінотеатри? У всьому винний дистриб’ютор Multi Media Distribution. Це ж він працює через посередника «Централ Партнершип», а не напряму – як це роблять, наприклад, “B&H Film Distribution”

  Бляха, а я ж хотів цей фільм в кінотеатрі переглянути! Одразу після “смертельний живий”

 9. Як так? А чому білоруси можуть спокійно подивитися цей фільм?

  • В інтернеті пишуть, що в Білорусі теж не буде. В Грузії відклали питання до жовтня.

 10. Правовласник на території СНД, російська компанія «Централ Партнершип», відкликав ліцензію?
  Нам слід бути у одній юрисдикції з країнами Сх. Європи (Польша, Чехія та ін.), а не з СНД-шними компаніями

  • юридично ніякої СНД не існує, а Україна ніколи і не входила у ці союзи, тобто у на державному рівні підтримується насильство над Україною, як внутрішньою окупацією, так зовнішньою.

 11. Та до ср*ки їх всіх! В мене лише одне питання, чи можна буде замовити цей фільм для озвучування в Гуртом? Якщо цей фільм заборонили, СНД-видавці це має бути щось цікаве. Але все таки сподіваюся що наші політикани, хоч якось заворушаться і пропустять цей фільм в прокат.

 12. Почитав коментарі.
  Боріться з ватою в своїй голові. Довбодятли.
  Особливо весело про книгу відповідь Бузині. А Бузина у відповідь ще одну книгу і писати відповідь на відповідь.
  Цей фільм буде на Гуртом. Це вже ясно…

 13. Cleaf, чий ти клон? Не повірю, що майже жодного коментаря на Толоці, жодного релізу не зробив

  • Напишіть відгук
   17/04/2015 о 01:07
   Cleaf, чий ти клон? Не повірю, що майже жодного коментаря на Толоці, жодного релізу не зробив
   ————————————————————-
   Я оригінал, клони іншими сайтами ходять.

 14. Третю гамерику відкрили, про це всі знають, але чомусь майже завжди мовчать!

 15. А може, це просто такий піар-хід. Спочатку табу, а потім вони скажуть “добре, добре” буцімто не витримають і погодяться таки на показ.

 16. Видалив деякі коментар не по темі. Я перепрошую, але до чого тут Гройсман, Коломойський, Бузина і Калашніков…?

 17. З одного боку не критично – в неті все рівно з’явиться. Але що буде з українським дубляжем…. Мдя.

 18. пропоную перекласти цей фільм в наступному 13 турі .

 19. Якщо вже був зроблений переклад, то було б класно, якби його запустили в мережу))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.