Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169775 (174 за 24 години)

Чернівчани створили документальний фільм про долю українців за кордоном

| 7 коментарів

Кінострічка «Immigraniada» — документальний фільм про те, як насправді живеться українцям поза межами рідної держави та про справжні причини переїзду за кордон. Кінострічку зняли двоє небайдужих чернівчан Станіслав Пуздряк та Віталій Скігар. Хлопці побували у п’яти країнах Європи: Франції, Польщі, Чехії, Німеччині та Італії. Також вони відвідали і міста України: Київ, Чернівці, Львів, Одесу та Кам’янець — Подільський.

В пошуках кращого життя українці емігрують до інших країн у пошуках роботи і належної освіти. Одна з головних причин того, що вони виїжджають –відсутність перспектив та можливостей для влаштування майбутнього. Українці не відчувають себе захищеними у власній державі. Та позбуваючись «невпевненості у завтрашньому дні в Україні», емігранти отримують «невпевненість у завтрашньому дні за кордоном».

Джерело: http://pazl.name/blog/nice/2959.html

7 коментарів

  1. Яктуально як ніколи!!! Теж збираюсь за кордон, але ще не вирішив куди.

  2. ОСтаннім часом коли хочу завантажити шось з толоки, то після того як торент файл відкривається в торенті весь час пишеться пошук пірів або під’єднання до пірів. Хтось знає що це за проблема? З інших сайтів коли скачую такого нема.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.