Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

День народження гурту «Кам’яний гість» -­ драйвове свято у Докер Пабі!

| Прокоментуй!

KG А2

14 травня 2015 року гурт «Кам’яний гість» запрошує всіх на концерт з приводу свого дня народження. Святкування відбудеться в столичному Докер Пабі – одному з найвідоміших рок-н-рольних закладів Києва, знаному своєю неповторною музичною атмосферою.

Цього вечора «Кам’яний Гість» зіграє свої кращі пісні, а також представить слухачам нову концертну програму «60/80», з українськими версіями пісень легендарних «The Beatles», «The Doors», «Queen», «Creedence Clearwater Revival», «RollingStones», «Genesis», «Slade», «Pink Floyd», «Rainbow», «UriahHeep», «JethroTull», Гарі Мура, Девіда Бові, Дженс Джоплін та Боба Ділана. Більшість перекладів, так само як цілком нові аранжування, є доробком музикантів гурту «Кам’яний гість». Це варто почути наживо!

На вас чекає вечір, наповнений енергетичним рок-драйвом своєрідної музики, вабливою етно-магією, щирою лірикою та позитивними емоціями. Безпосередньо на концерті ви зможете придбати новий альбом «70/80», поспілкуватися з музикантами, отримати автографи та долучитися до доброї справи – всі кошти від продажу дисків гурт «Кам’яний гість» передає на підтримку поранених бійців української армії.

Приходьте 14 травня в клуб «DockerPub» (вул. Богатирська, 25, м. Київ) – буде драйвово! Початок о 21:00.

Online:

P.S.: Наступного тижня очікуйте сюрприз – новий альбом “70/80” гурту “Кам’яний гість” у відкритому доступі.  Пісні у форматі mp3 будуть розміщені на сайті http://7080.kg.org.ua. Торрент-реліз з’явиться на порталі https://toloka.to/

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.