Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171926 (196 за 24 години)

Вже за тиждень світові рок-хіти золотого періоду знову звучатимуть українською!

| 1 коментар

14 травня у столичному «Докер Пабі» на поціновувачів рок-музики очікує справжній сюрприз! На святкуванні свого дня народження гурт «Кам’яний гість» представить нову концертну програму «60/80», з українськими версіями пісень легендарних «The Beatles», «The Doors», «Queen», «Creedence Clearwater Revival», «Slade», «Pink Floyd», «Rainbow», Гарі Мура, Дженс Джоплін, Боба Ділана та ін. Більшість перекладів, так само як цілком нові аранжування, є доробком музикантів гурту «Кам’яний гість». Це варто почути наживо!

Цього вечора «Кам’яний гість» заграє не лише креативні кавер-версії, а й кращі пісніз історії гурту. Серед них: «Там, за горами», «Їхали козаки», «Пити треба менше», «Ти скажи мені, друже», «Заходився у війні», «Знову день» та ін. Деякі з пісень звучатимуть в зовсім нових аранжуваннях.

Безпосередньо на концерті ви зможете придбати новий альбом «70/80», поспілкуватися з музикантами, отримати автографи та долучитися до доброї справи – всі кошти від продажу дисків гурт «Кам’яний гість» передає на підтримку поранених бійців української армії.

Ймовірно, це буде останній концерт гурту «Кам’яний гість» у весняному сезоні 2015. Наступний виступ музиканти планують не раніше осені.

Приходьте 14 травня в клуб «Docker Pub» (вул. Богатирська, 25, м. Київ) – буде драйвово! Початок о 21:00.

Телефони для довідок: (044) 537-13-40, (050) 358-55-13.

Продаж квитків на сайті https://kiev.karabas.com/ua/kamennyj-gost

Online:

1 коментар

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.