Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171002 (174 за 24 години)

Як виконавцю опублікувати власні композиції на Spotify

| 2 коментарі

index

Сподіваюсь, інформація буде корисною відчизняним виконавцям, та допоможе їм трохи заробити :)
Отже переклад оригіналу  “Get your music on Spotify”

Вся музика на Spotify публікується лейблами та дистриб’юторами. Безпосереднє завантаження до Spotify неможливе. Це робиться для того, щоб бути впевненим, що вся музика на Spotify повністю ліцензована, та щоб запобігти завантаженню неліцензійних треків третьою стороною.

Але не лякайтесь, опублікувати власні композиції на Spotify дуже просто. Spotify має угоду з більшістю лейблів світу, а також великою кількістю дистриб’юторів та агрегаторів. Отже не зважаючи на те чи є у вас угода з лейблом чи ні, ви можете додати свої композиції на Spotify, та отримувати плату за їх прослуховування.

Якщо у вас є угода з лейблом або дистриб’ютором:

Більш за все Spotify вже має угоду з вашим лейблом чи дистриб’ютором. Все що вам потрібно, це попросити їх зробити ваші композиції доступними на Spotify. Якщо ви уклали угоду з лейблом нещодавно, то може пройти декілька тижнів перш ніж ваша музика буде опублікована на Spotify.

Якщо у вас немає угоди з лейблом або дистриб’ютором:

Не хвилюйтесь, ви все ще маєте змогу опублікувати власні композиції на Spotify. Ми маємо угоду з великою кількістю компаній, які можуть надавати нам вашу музику.

Ці сервіси опрацьовують ліцензування та дистрибуцію ваших комозицій, також допомагають в адмініструванні винагороди за прослуховування вашої музики на Spotify. Зазвичай вони беруть невеликий відсоток від винагороди, як плату за користування цим сервісом.

Список агрегаторів, які мають договір з Spotify, ви можете знайти тут

 

2 коментарі

  1. ІНСТРУКЦІЯ ЯК КОРИСТУВАТИСЬ SPOTIFY В УКРАЇНІ
    http://neprote.com/spotify-pandora-radio-soundcloud/

  2. до речі, наступні гурти вже там: Веремій, Гайдамаки, Тартак, Ot Vinta, Юркеш, АННА, Quarpa, Khors, Drudkh, Nokturnal Mortum, Океан Ельзи, Скрябін, Руслана, Марія Бурмака, ВВ, ТОЛ та ін …

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.