Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168873 (256 за 24 години)

Хочете українські серіали українською мовою? Голосуйте!

| 19 коментарів

Хто хоче бачити серіяли зняті українською, не пасіть задніх. На сайті 1+1 триває голосування з 25 по 31 травня. Я переглянув перші 3 сторінки “The Next Big Thing-2015” зробив підбірку тих, де у відео українська мова головна, або найбільше. 

Там, де персонажі відсутні, окрім Супермер, який пообіцяли буде українською у списку немає. На основі голосів користувачів та оцінок журі буде прорахований остаточний бал, за яким 30 учасників потраплять у перший тур.

Отже список:

Подробиці тут http://media.1plus1.ua/pitching/

19 коментарів

 1. “Рагулі” – чудова ідея)

  • відстій а не ідея. Той хто так думає – сумніваюсь що він є патріотом, скоріш псевдопатріот

 2. Дякую. Проголосував із задоволенням. Найбільше сподобалися Пласт і Рагулі. Люди, не лінуйтеся декілька разів перейти на інші сторінки…

 3. Ахах… Рагулі… Ви серйозно? Хочете нового Вітальку чи Нашу Рашу українською? Хочете, щоб висміювали якусь “хохляцьку” родину і глядачі автоматично перекладатимуть ці образи на всіх україномовних українців? Ото тільки рагулі можуть голосувати за рагулів…

  • У вітальці чимось ближчим (хоча все ще неймовірно віддаленим) до української мови розмовляє тільки дебіл-залицяльник та якісь недалекі бабці, тоді як російською розмовляють усі інші: “освічені”, “інтелігентні”. Хто сказав, що “Рагулів” треба робити так само?

  • підтримую. Ото тільки РАГУЛІ можуть голосувати за РАГУЛІВ

 4. Трохи дивно написана новина, головне перший абзац. Перечитував декілька разів, поки зрозумів, про що мова. Але дякую за інформацію.

 5. А як щодо “ЖЕКу”? Він буде російськомовним?

 6. А “Волонтерія”, здається, російськомовна :(

 7. Мені здається що у переможця візьмуть саму ідею, а якою мовою буде знятий фільм від відео-презентації не залежить, знімати ж буде 1+1. Хоча сподіваюсь все-таки на те, що фільм буде знятий виключно українською мовою.

 8. А я за “Пошук життя” проголосував. Ідея (НЕ ЖАНР) і інтрига в сюжеті може навіть кращі ніж “Декстер” чи “Пуститися берега”.

 9. це просто феєрверк! люди, та там більша частина стрічок варта того, щоб її знімали у Голлівуді. Ану дружно, по-перше переглянули, по-друге, проголосували за те, що сподобалось! там же є, за що голосувати, є те, що сподобається. наприклад, про львівську панянку, про безтілесного коханого, про волонтерів і януковоча з перекошеним ротом, в який треба напихати 100 буїв, супермер теж непоганий, таємниці системи теж варті екранізації. респект!

 10. Яка назва ролика який ні постері про Дядька Василя ?

 11. голосую за ПЛАСТ. Саме в ПЛАСТІ був Степан Бандера якщо хтось не знав, і саме ПЛАСТ зробив його таким витривалим патріотом.

 12. ТОП – 100 найкращих фільмів та серіалів зібрані тут https://kinototo.com/top-100-filmov-i-s … telej.html ! Скоріше переходь та насолоджуйся переглядом!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.