Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171182 (161 за 24 години)

Проект «BiscVid» вичавлює сік з української музики!

| 5 коментарів

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_eD7SbFdXes]

У Львові стартував проект спрямований на підтримку та популяризацію українських музичних гуртів та сольних виконавців!

Шляхом знімання відеопродукції для гуртів (живі виступи, інтерв’ю, репетиції та багато іншого) на безкоштовній некомерційній основі проект дає ще один із шляхів донесення маловідомої, проте якісної та гарної музики в маси.

Глядачам «BiscVid» дає можливість ознайомитись з новинами в музиці, відкрити для себе нові гурти та розширити свої музичні смаки саме якісною музикою зробленою в Україні. А для музичних колективів та виконавців це чудова нагода записати живий виступ чи інтерв’ю високої якості, так як зі свого боку проект забезпечує усе необхідне обладнання та виготовлення кінцевої відеопродукції.

Якщо Ви маєте час і бажання для зйомки відео живого виступу, репетиції, концерту чи інтерв’ю, презентації нового синглу/альбому чи просто новинок з життя вашого гурту – пропозиції надсилайте через контактну форму на сайті проекту, на пошту або пишіть в соціальних мережах. А глядачі, в свою чергу можуть долучатись до підтримки проекту та залишати свої побажання щодо музичних  колективів, з якими б хотіли ознайомитись.

Сайт проекту BiscVid (з посиланнями на соц. мережі)
http://biscvid.com/

Автор: BiscVid

МЕТА: популяризація українських музичних гуртів та сольних виконавців в Україні шляхом знімання відеопродукції для них та залучення партнерів і однодумців до розвитку проекту. Для музичних гуртів та сольних виконавців ми БЕЗКОШТОВНО знімаємо відео: - живих виступів та репетицій - інтерв'ю в кав'ярнях та затишних закладах - кліпів на пісню під час концертів після чого розміщуємо відео на власному YouTube каналі. З нашого боку ми забезпечуємо: - Апаратуру для зйомки (камера / штатив / стедікам / мікрофон / оператор); - Монтаж відео і створення кінцевого ролика; - Розміщення ролика на наших акаунтах YouTube, Facebook, VK і на сайті. (в залежності від графіку, приїдемо до Вас у місто). Від вас ми розраховуємо на: - Місце зйомки (квартира / парк / площа) де б Ви хотіли зняти відео ролик/Вам буде зручно зіграти пару пісень (можете довірити вибір місця нам, ми виберемо кафе, парк або тиху місцевість у Львові чи Вашому місті); - Апаратура / інструменти; - Виконання однієї композиції чи декількох композицій.

5 коментарів

 1. BiscVid, може я трохи щось наплутав. Але бачив цю ідею на Neskafe IdeaX. Тепер бачу в роботі, я дуже радий що діло набирає обертів! Побачив багато нових якісних музичних виконавців! Може так і до ТБ нашого дойдуть! Готовий донатувати на підтримку проекту! Слава Україні!

  • Привіт Тимур!

   Можливо ця ідея й звучала на Neskafe IdeaX так як вона дійсно не нова.)
   В Європі та Америці такі проекти вже давно є (наприклад Vilnius temperature чи Mahogany Sessions), проте наш відрізняється тим, що:
   – ми спеціалізуємся тільки на ураїнських виконавцях,
   – для гуртів це безкоштовно,
   – а аккаунти BiscVid в соц. мережах які вже мають слухачів, дозволяють гурту знайти свою аудиторію.)

   Добречі в Україні є тільки два схожих проекти, проте їх монетизація дуже сильно відрізняється (закордонні від українскьих). Дякуємо за пропозицію донату, покищо ми не на тій стадії розвитку, щоб нас підтримувати фінансово, так як затрати мінімальні… Велика проблема – розрутка, знайти співдумців та тих, хто буде нас слухати.)

   • ну вважайте що я, мій брат, сестра та дружина вже є вашими співдумцями, слухачами і т.д. Адже пісні то гарні

 2. Мені сподобалось. Гарно, якісно зроблено зі смаком.

 3. мені понравилось

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.