Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171020 (156 за 24 години)

НАЦІОНАЛІСТ VS ГЕЙ: Дмитро Різниченко та Богдан Глоба

| 18 коментарів

То є розширена версія розмови між паном Різниченком і паном Глобою про цінності. Вони пояснювали, у кого які цінності, хто що вважає важливим. А я їх слухав….

18 коментарів

 1. То стара передача. Як сказав сам Дмитро він відтоді порозумнішав.

 2. Стара не стара, але як сказав Роман Скрипін-це найкраще висвітлення проблеми гєї-націоналісти за все її існування. Тому в світлі вчорашніх подій потрібно ще раз уважно послухати і зробити один чіткий висновок: ми повинні шукати те, що нас об’єднує, але якщо проплачена вистава викликає таку бурхливу дискусію, отже вороги наступили на болюче місце.

 3. І чим вони вам заважають? Приходять додому й запрошують до братсва Свідків Клітора чи Поклоніння Члену?) Ганяються вулицями й змушують ставати геєм/лесбійкою/бісексуалом/трансґендером? Чому вас узагалі хвилює хто і з ким трахається? Чому? Навіщо воно вам здалося? Інших проблем не вистачає?

 4. Дозволяти гомосексуалістам та лесбійкам юридично одружуватися та всиновлювати дітей не варто, а якщо хочуть почимчикувати вулицями – хай чимчикують, людям буде з кого посміятися.

  • ===всиновлювати дітей

   Ви вже багато дітей всиновили?

  • А чому не можна їм офіційно укласти свої стосунки, невже вони гірші за інших? В церкві їх ніхто не обвінчає, а в РАГСі хай собі розписуються, вам яке до цього діло? Та й про всиновлення дітей… я думаю що багато дітей з дитячих будинків були б не проти, щоб їх всиновили. І пам’ятайте – більше 90% гомосексуалістів виховувались у гетеросексуальних сім’ях!

   • В ісламі наявне багатоженство. В Україні – це законодавчо заборонено і є злочином. Чому мусульман в Україні так утискають, невже вони гірші за інших? Також багато людей в Україні живуть у форматі “шведської сім’ї” і страждають через те, що не можуть оформити юридично свої стосунки. І ми ще йдемо в Європу? Ганьба! Гей, усі на парад!

    • ===невже вони гірші за інших

     підтримую пропозицію скасувати цю дурню в законі

    • Законодавчо заборонено саме перебувати в офіційному шлюбі з кількома людьми одночасно, а жити ви можете і з десятьма одразу, закон це не забороняє. Простіше кажучи такі люди менш захищені зі сторони закону, чим інші. Ну і я не бачу ніякої різниці між тим, коли, наприклад, три людини живуть “шведською” сім’єю і тим, якщо ці люди будуть перебувати в офіційному шлюбі, це абсолютно нічого не змінить для вас, але для них це може бути дуже важливо.

     • Змінить. діти народжені в шлюбі автоматично записуються на батька. при розлучені, смерті спадок йде до дружини/чоловіка і дітей, а не до близьких родичів. шлюб це гарантія першочергового матеріального забезпечення в разі чого. неможливо просто так вигнати людину з законної шведської сім’ї якщо є спільно нажите майно, бо треба ділитися, від того трохі в голові буде адекватності.

 5. Краще в газову камеру відправляти тих, хто експлуатує дитячу працю і пропиває все, або викидує новонароджених дітей на смітник як сміття! У світі дуже багато відомих людей, які внесли великий внесок у такі важливі сфери як наука або мистецтво і ви навіть на мізинець не зробили того, що вони, тому не вам їх судити, краще за собою слідкуйте.

 6. скажіть, будь ласка. якого біса ОСЬ ЦЕ тут робить? мені адмін не пропускає навіть статті про мову, що значно важливіші за цю дурню. чи це вже не контроверсійна тема?

  пригадується виступ росіянки на євробаченні – в знак протесту проти дій росії, люди перед сценою замахали прапорами… чекайте… приготуйтеся… прапорами лгбт-спільноти. тобто, це нормально, що росія тисячами знищує українців. Європу більше турбує доля підарасів.

  бачу тренд.

 7. про прихильників Януковича) Яник був законно обраним президентом і мав права свої президента. Повернути Фьодорича бігом і перепросити за хуліганів націоналістів. і дозволити все! наркомани що прав не мають? нехай рекламують по школам і садочкам травку чо. чому саме 18 років, якщо людині подобаються 13ти річні і вони по любові то чого одразу він педофіл? а як його права? а якщо микола їбе козу і має до неї почуття чому б йому не одружитись з нею? йдіть собі моралізатори вас не стосується микола і його коза!

  • В Україні педофіл кожен другий – бо за статистикою (в тому числі й на жіночих форумах) трохи більш ніж три чверті українських дівчат втрачає цноту до 16 років.

 8. Як говорилось у одній чудовій п’єсі Леся Подерв’янського, “Повинні ми любити всіх підорасів, злодіїв, убивць. Бо кожний з них — народ, всі богоносці”

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.