Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170190 (186 за 24 години)

Гривня Тудей – все про курс гривні у зручному форматі

| 5 коментарів

logo700

Запущено український проект hryvna.today, який має на меті оперативно інформувати читачів про актуальний курс національної валюти. Дані подаються у зручній для сприйняття формі – інфографіки, сайт щодня оновлюється та не містить реклами. До того ж, це повністю волонтерський проект.

Основний функціонал сайту – це висвітлення поточного курсу гривні. Можна знайти інформацію щодо офіційного курсу НБУ, курсів комерційних банків та чорного ринку. Крім огляду дня, також доступною є історія коливань обмінних курсів за попередній період – тиждень, місяць та рік. Є на сайті й зручний конвертер валют, який дозволить порахувати вартість обміну, використовуючи курси будь-якого з банків, представлених на сайті, або середній банківський курс.

Сайт hryvna.today повністю адаптований під мобільні пристрої, тому актуальну інформацію про курси валют можна отримувати навіть на вулиці чи в транспорті за допомогою смартфона або планшета.

Отже, коли наступний раз вам потрібно буде дізнатися курс гривні, просто відвідайте ресурс «Гривня Тудей». Також не забувайте підписатися на оновлення електронною поштою чи твіттер-стрічку.

5 коментарів

  1. красиво, головне шоб не загнувся за місяць….

  2. Оф. сторінка у фб була б доречною.

  3. Краще хтось зробив сайт з суто українською музикою. Вулик дуже глючний і нікчемний сайт

  4. Сторінка на фб уже є! https://www.facebook.com/hryvna

  5. Додайте російський рубль, можете?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.