Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (299 за 24 години)

МНКівці залишили послання усім прихильникам «руського міра» у Харкові

| 7 коментарів

11301568_923459837696454_1787265050_n

У Харкові вчора ввечері відбувся пікет біля Консульства РФ. Громадські активісти, серед яких були і представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу, пильнували офіційне представництво агресора на офіційних осіб харківщини, бажаючих відсвяткувати День Росії.


Серед помічених на прийом до консульства були представники польського посольства, НАТО та ін. Одіозних фігур харківського політикуму активісти так і не дочекалися.
Загалом акція відбувалася досить мирно, було зафіксовано всього пара сутичок між патріотами та прихильниками Росії. Більше не пощастило будівлі консульства – харків’яни закидали його яйцями та зеленкою.
Своє послання для бажаючих привітати країну-агресора, залишили на асфальті і члени МНК(див.фото).
«Незважаючи на те, що у Харкові зараз відносно спокійно, ситуацію все одно намагаються «розхитати», практично щотижня відбуваються спроби різних терористичних актів. Вже весь світ знає хто за ними стоїть, і хто винний у тисячах жертвах на Донбасі. Росія – агресор, і ми хотіли показати представникам консульства РФ, а також їх прихильникам, що ми за ними пильно спостерігаємо», – розповіла учасниця акції, представниця МНК О.Грідчина. 

 

7 коментарів

 1. як же він мені надоїв.

 2. Це капець. Невже і тут на гуртом це потрібно роз”яснювати, що руський тотожний староукраїнський, а русскій то і є москальський.

  • це точно, Гуртом, запам’ятайте – Руський=Український, а той монстр на північ від нас – це Кремль, Московія, Орда.

 3. Приєднаюсь, Руський – Русь – це Україна. А Російський/Русскій – це Московія, яка 300 років тому вкрала назву в Русі.

  • Та вивезла митрополита, а також звони з Києва.

   • Митрополит у них був свій, Сарайський.

    • Ні, мав наувазі взагалі до того. Там на початку, був період після роздроблення та занепаду Київської русі(якраз тільки почало розвиватися Галицько волинське князівство), от якраз в цей час в московському царстві перший їхній цар(імя не скажу, непамятаю, лекція давно в універі була на цю тему) вивіз з Києва і перевіз у Москву. Типу щоб довести що московське царство є нащадком і продовженням київської русі, а їхні царі нащадки київських князів(хоча вони й були з династії рюриковичів, але там була інша гілка). Суть в тому, що як завжди брали все чюже, от якось так.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.