Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171011 (171 за 24 години)

Літо-2015 на FanVoxUA – відеоанонс

| 7 коментарів

Нарешті ми спромоглися анонсувати жарке літо на FanVoxUA, яке розпочинається вже за кілька тижнів. Тож, поїхали!

[vimeo 130676659 w=425 h=350]

#10 Jitsu wa Watashi wa / Якщо чесно, то я…
Романтична комедія розповідає про Куроміне Асахі, який закохався у милу дівчинку на ім’я Шіраґамі Йоко. Проте Шіраґамі – вампір. Асахі не вміє тримати секрети, проте він зробить усе для того, щоб секрет залишався секретом.
Переклад: Mad_Company 
Озвучення: Lorelin та Sogo
Початок трансляції: 07.07.2015
 
#9 Gate: Jieitai Kanochi nite / Брама: Самооборона в зоні конфлікту
Військове фентезі розпочинається з того, як брама з’являється в токійському районі Ґінза десь у 21 столітті. З брами виходять монстри, лицарі з Європи середніх віків та інші фантастичні істоти, які вбивають велику кількість жителів Токіо. Цю подію назвали Інцидент Ґінзи. Влада надсилає маленьку групу солдат сил самооборони Японії, якими керує отаку Йоджі, в альтернативний світ за межами брами. І тут розпочинається подорож у надзвичайному фентезійному світі, де існують дракони та дівчатка ельфійки.
Переклад: Gwird
Озвучення: AdrianZP та MariAm
Початок трансляції: 04.07.2015
 
#8 Sore ga Seiyuu / А ось і сейю
Історія оповідає про Ічіносе Футабу, Моесакі Очіґо та Кохану Рін, трьох нових голосових акторок. В манзі присутні маленькі, але смішні нариси з індустрії озвучування. Дует Хаджімемашіте презентував манґу зимою під час Комікету 2011 року.
Переклад: Mad_Company 
Озвучення: Helga Victim, Lorelin, MariAm, Surgeon
Початок трансляції: 07.07.2015
 
#7 ShimoSeka / Непристойно пристойний світ
“Закон про порядок в суспільстві та мораль для здорового виховання дітей” заборонив використання вульгарної мови в країні. Головний герой Окума Танукічі із найкращими намірами вступає в елітну високоморальну публічну школу, де він швидко потрапляє в анти-соціальну організацію її засновниці Каджьо Аяме. Тепер Танукічі змушений проводити непристойні терористичні акти проти талановитого президента учнівської ради Анни, в яку він звісно закоханий.
Переклад: sei
Озвучення: MariAm та AdrianZP
Початок трансляції: 04.07.2015
 
#6 Chaos Dragon: Sekiryuu Seneki / Дракон хаосу: війна багряного дракона
Події відбуваються в 3015 році, коли великі нації Донатія й Коран ділять світ у холодній війні за владу.
Переклад: Mad_Company
Озвучення: Helga Victim та AdrianZP
Початок трансляції: 02.07.2015
 
#5 Monster Musume no Iru Nichijou / Будні з монстроподружкою
Монстри справжні та хочуть зустрічатися з нами! Завдяки “Культурному обміну між видами”, колись містичні створіння прижилися у суспільстві. Головний герой Кіміхіто Курусу стає “волонтером” доброї волі у програмі обміну. З цього моменту його світ перевертається з ніг на голову, адже, що робити підлітку з бурхливими гормонами, коли до нього переїжджають жити чудові дівчина-кентавр, кокетлива гарпія та сексуальна змієподібна ламія?!
Переклад: Mad_Company
Озвучення: Surgeon та MariAm
Початок трансляції: 03.07.2015
 
#4 God Eater / Поглинач богів
На дворі далекий 2071 рік. Місце проживання “шалених” богів. Починаючи з 2050-их невідомі форми життя “клітини оракула” винищували земне життя. Проте на кожну силу є протидія. Було винайдено “божественні арки” – живу зброю, яка єдина може протистояти ворогу. У світі, в якому панують шалені боги, ці поглиначі богів ведуть зневірену війну.
Переклад: Gwird
Озвучення: Crupt та Alfa-Bell
Початок трансляції: 05.07.2015
 
#3 Gangsta / Ґанґста
Нік та Ворік можуть взятися за будь-яку брудну роботу, навіть якщо це буде вбивство самого бога, який, до речі, давно забув про таке злочинне містечко як Ерґастулум. Було б їхнє життя спокійним, якби не нове замовлення. Проте на перший погляд звичайна робота перетворюється у надзвичайну місію, з якої команда ризикує вийти мерцями.
Переклад: sei
Озвучення: Crupt, Snovyda та MariAm
Початок трансляції: 02.07.2015
 
#2 Rokka no Yuusha / Герої шести квітів
Історія про впевненого  у собі головного героя, який вважає себе найсильнішим парубком на селі – Адлета. Він став одним із героїв шести квітів. Проте стає одразу підозрюваним, адже із шести очікуваних героїв, з’являється сім. Хто з них зайвий? Хто ворог?
Переклад: sei
Озвучення: Crupt та MariAm
Початок трансляції: 05.07.2015
 
#1 Charlotte / Шарлота
Історія про особливих дітей, наділених особливими здібностями. Отосака Юу володіє такими здібностями і вправно приховує свій секрет. Але одного разу він зустрічає  дівчину – Томорі Нао. Ця зустріч стане доленосною для обох героїв.
Переклад: Gwird
Озвучення: Surgeon та MariAm
Початок трансляції: 06.07.2015

Автор: FanVoxUA

Студія любительського озвучення аніме та серіалів українською

7 коментарів

  1. А всі ці аніме будуть потім на Гуртом ?

  2. Гангстерів же давно анонсували Аніюей

  3. Не дивлячись на те, що ці відео тут дивиться відносно невелика спеціалізована аудиторія (аніме-фанатиків), хотілося б, щоб не забували про людей, які не знають вузькоспеціалізованих термінів. (я, наприклад, ще пам’ятаю майже забуте вже манчкін, хоча не знаю звідкіля те азаза, те ж саме цундере доводиться вікіпедити)

    • Не думаю, що прям специфічна аудиторія аніме-фанатиків тільки диться аніме, я наприклад не вважаю себе ярим фанатом аніме(або тим паче знавцем), але частенько переглядаю проекти перекладені фан групами чи обеднаннями. Думаю таких людей теж багато.

  4. я так розумію, на ваш канал ютюб нічого не заливатиметься?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.