Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169810 (182 за 24 години)

ScreenMy оголошує набір редакторів та журналістів на сайт

| 23 коментарі

ScreenMy_Avatar

Якщо Ви бажаєте cтати журналістом або редактором україномовного інтернет-сайту ScreenMy про кіно та культуру, вмієте гарно писати власні статті або компонувати вже існуючі новини, статті та цікавий матеріал з інших ресурсів – ласкаво просимо у команду ScreenMy. Незабаром у нас відкривається сайт і нашому порталу потрібні редактори та журналісти, які б наповнювали сайт свіжими новинами і в цьому можете допомогти саме Ви. Відзначаємо, що все на добровільних засадах.

Вам потрібно написати на пошту: vetal-i@ukr.net

Тематика статей має бути про культуру – фільми, музику також ваші враження, наприклад, огляд книжок і такого штибу. Особливо цінується незаангажованість і цікавий виклад.

Дозволимо роз’яснити, що ми не нові IMDB або Kinostrichka, а лише новиний ресурс, що буде орієнтуватись на свіжі українські та зарубіжні новини.

На даний момент ми є лише в соціальних мережах. Ви можете знайти нас у VK і Facebook.

Вигляд нашого майбутнього сайту:

Головна сторінка
Головна сторінка

 

Блог
Блог

23 коментарі

 1. А оплата буде, чи на добровільних засадах?

 2. Завжди приємно коли є чудові інтернет ресурси українською. Велика дяка тим, хто їх створює. Але… Ви ж розумієте, що цей сайт треба підтримувати, насичувати інформацією, щодень, має бути безліч нового і цікавого? Чому питаю? Зайшов на Ваш фейсбук і що бачу? Кілька постів у червні і трохи за березень… Прохання не народжувати потенційно мертвий продукт. І не сподіватися на на цю рекламу на Гуртом… Це може бути лиш додаткове джерело, а основний людський ресурс вже має бути присутній.
  Та в будь-якому випадку, успіхів Вам!

  • Не будемо приховувати, що завжди орієнтувались на соц. мережу VK. За FB чисто морально вже не могли слідкувати. Тепер виправляємо цю помилку через майбутню появу сайту.

   • ще має бути спільнота в google+. а вк можна видалити

    • Вони тільки у вк й живуть, на жаль.

    • Fb як на мене не дуже підходить під такий формат викладати новини.. В ВК це набагото легше и краще сприймається. Краше зробити гарний сайт і з ньго публікацію у твіттер та інши соц мережі.

     • фб користується більшість кінокомпаній, саме там можна дізнатися перші новини про кіно, крім того добряче підтягнути свою англійську, а що рашн вк може запропонувати, окрім як море рашн. мовної інфи? Не кажучи про те, що сидіння у вк це фінансування окупанта.

     • ага, а ше у вк не блокують українських акаунтів, нормальний (український!) інтерфейс, нормальна мобільна версія сайту, все мінімалістично і зрозуміло, нікого не блокують, море доступної інформації та медіа, і взагалі він кращий, чим це недороблене гімно фейсбук. де чорт ногу зламає, ні спільнот нормальних, ні нічого… якісь дауни там працюють.

 3. Я б хотів допомогти, попрацювати, коротше кажучи прийняти участь.

 4. Хотів приєднатися, але коли дочитав, що ви у піратському та ворожому ВК, то передумав і всім раджу!

 5. А що, мені цікаво. Я готовий бодай якось посприяти цьому проектові. Україномовне мусить жити й розвиватись.

 6. міг би видавати статейку час від часу, коли трапиться щось цікаве. але на замовлення навряд чи буду працювати, хіба що за плату.

  від вкантактє раджу тікати, як від чуми.

 7. This forum needed shanikg up and you’ve just done that. Great post!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.