Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170933 (237 за 24 години)

Двоколісні хроніки або чому ми досі дивимось тупі політичні ток-шоу?!

| 9 коментарів

Так у нас починається вже другий ранок. Ярина з Вовчиком їдуть з України в Австралію вже 9 місяців. 4 дні тому я написав Ярині “де ви зараз?” Виявилось, що за 200 кілометрів. Відправив їм свою тимчасову адресу і запросив в гості на острів Ко Панган. Вони трішки змінили маршрут – і от вже два дні веселять нас своїми історіями, знімками і відео.

Ярина з Вовчиком протягом цілого місяця щодня у М’янмі відбивались від поліції, щоб поставити намет. Ці двоє принципово не ночують в готелях. Або “у полі”, або в людей. Вони ночували в пустелі при мінус 10. Вони за всю дорогу по Ірану ночували в наметі всього кілька разів – решту часу у звичайних людей, що їх запрошували. Вони проїхали пів-Індії, постійно вирулюючи з натовпу людей, що їх оточували в кожному місті і втикали на білизну їх шкіри.

В Ірані вони “нарвались” на українське консульство, що не хотіло видавати їм довідку “про те, що вони українці” для візи в Індію. Причина? “Відсутність бланків”. Вони на своїй шкірі пересвідчились у тому, про що я писав багато разів – представницвта нашої країни – це все ще не представництва наших громадян. Це неконтрольовані установи по викачуванню бабла. Але вони їх дотисли і вибили необхідну довідку.

Вони надзвичайно сильні і терплячі, я заздрю їх витривалості. Терпимість до навколишніх змін, культур, звичаїв, терпимість одне до одного, терпимість до середньовічних умов виживання, від яких вони пруться. В Таїланді їм не так подобається, як в М’янмі чи Індії. Ну звісно, тут білі не викликають такого захвату і інтересу у місцевої поліції.

Вони двоє – це ще й гурт “Фолькнери”. У М’янмі вони пограли всілякі коломийки на вулиці по годині в день і заробили 180 доларів. А за 28 днів у М’янмі вони витратили 130 баксів. Профіт!!
– Мене вже на базарі питали, чи будемо ми грати сьогодні. – каже Ярина. – Грали всього три дні. Тоді ми вирішили, що, напевно, вже досить.

В 1938 році з Лондона в Австралію можна було долетіти за 11 днів. Зараз переліт з Європи в Австралію – 17 годин. Але вони їдуть рік на двох велосипедах. Їх ціль – не пункт призначення, а шлях.

Вони роблять свою передачу про цю подорож. І не зважаючи на те, що ми з Яриною давно “в друзях” на фейсбуці – я її ніколи раніше не бачив. Ми почали її дивитись разом. Це неймовірні серії – репортажі з їх подорожей. Там красиво все – зйомки, монтаж, звук, їх дотепні і смішні коментарі. Часом в стилі національного радіо, на якому вони ведуть передачу про свої мандри, але це виходить теж дуже весело.

Мене засмучує те, що я цього не бачив раніше. Поширюються відео з тупих політичних ток-шоу, з дебільних телевізійних роликів, смерті, скандали, інтриги. Але мало кого цікавлять життєствердне кіно двох неймовірно цікавих українців про подорож їх життя. Вони 9 місяців в дорозі, а в них досі 250 підписників!

Джерело: https://www.facebook.com/logvynenko

Гуртомівці, допоможіть поширити! https://youtube.com/channel/UCIHkmNkkqHkqbKwcZbjIF0Q/feed

9 коментарів

 1. Крутезний україномовний проект. Всім рекомендую!

 2. Встидаюсь спитати: а до чого тут політичні ток-шоу?

  • Напевне у автора наболіло, що люди замість цікавих проектів, цікавляться політичними шоу та гаряче їх обговорюють. Ну то подорожі не всім цікаві, особливо тим хто прикипів до дивану. Кожен сам формує своє інформаційне оточення, і я б точно залюбки замінив політичні ток-шоу, більш цікавими подорожами, якби ті шоу дивився.

   • Я думаю що багато хто надав би перевагу подорожам, ніж ток-шоу. Однак життя не завжди складається так, як нам хочеться. Є безліч особистих проблем: немає часу, немає грошей, немає з ким їхати. А ток-шоу – це всього лиш включив телик і дивишся…

 3. Просто якісь дивні приставляння: подорожі чи ток-шоу. Не те, щоб я був фанатом наших політиків, та там є на що подивитися і що почути. А щодо подорожей, то мені не дуже довподоби бачити щось на кшталт “нарешті Париж дочекався мене” чи “я і Далай-лама”.

 4. Я вам відкрию секрет. Не дуже цікаво дивитися подорожі інших людей. Цікаво подорожувати самому. І то лишень тим, кому це цікаво.

 5. Люблю дивитись відео про подорожі. Політ ток-шоу рідко дивлюсь Але коли підписався на канал “двох колісних хронік” то незміг дивитись. Постійно здається що панянка подорожує з примусу (так якось вона розказує про свої враження чи якісь події з подорожей). Через неї в мене складається враження що їх хтось примушує подорожувати:) Тому буду дивитись “Світ навиворіт” та “Макса Ліпатова” і інші позитивні відео про подорожі. Несприйміть за рекламу :)

 6. Дуже цікаві відео, шкода що вони цю мандрівку не розпіарили та не розрекламували, направду можна зняти бомбезний матеріал про країни через які вони подорожували, про людей в глибинці, але ніхто просто не знає про цей проект тому дивляться всіляке лайно

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.