Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169860 (193 за 24 години)

Інтерв’ю із учасниками метал-гурту FIGHT FOR FUTURE

| 2 коментарі

FIGHT FOR FUTURE

На цей раз ми для вас підготували інтерв’ю із гуртом FIGHT FOR FUTURE, котрі грають важку музику. Хтось почує тут альтернативу, хтось nu-metal і т.д., стилістика доволі розмита, але творчість хлопців лише виграє. Однозначно сказати із якого вони міста також неможливо, адже двоє із учасників (гітарист\вокаліст Жора Лошаков та басист Віктор Харчук) із Радивилова, а третій (гітарист\вокаліст Тарас Шелест) із Бродів. Ба, навіть і області різні, але це не робить перешкод у створенні композицій і роботі над музикою, кожного тижня вони виділяють час, щоб зустрітися на репетиційній точці і продуктивно провести його.    

Дещо із хронології. Колектив було створено у місті Радивилів 2010-го року і мав дещо інший склад учасників на початку. Після вимушених замін музикантів був випущений перший дебютний міні-альбом «Відкрий очі» у 2013-му. Прийдешній рік дуже вплинув своїми подіями на творчість гурту, був насиченим роботою над новим матеріалом, і, в результаті чого у 2014-му році виходить другий міні-альбом «Думки вголос». Протягом усього існування гурт приймав участь у концертах та фестивалях у Західній та Центральній частинах нашої України.

 Про все інше читайте у інтерв’ю, взяте в музикантів FIGHT FOR FUTURE спеціально для читачів порталу Гуртом!

 FIGHT FOR FUTUREГуртом: Привіт! Як у вас розпочалося літо? І чи розпочалося воно втішно для вас як для колективу?

FIGHT FOR FUTURE: Привіт! Наразі ми активно проводимо репетиції та опрацьовуємо новий матеріал, а також у процесі робота над акустичною програмою, яку вже дуже хочемо виставити широкому загалу.

Гуртом: Одразу поговоримо трішки про концертний досвід. Який з минулих ваших виступів відзначився для вас як найкращий? Розкажіть про ту подію кількома словами.

FIGHT FOR FUTURE: Завше опісля будь-якого концерту залишається багато вражень. Зокрема, один із останніх виступів у Чернівцях був насичений великою кількістю подій та пригод.  До слова, очікується презентація музичного відео власне із цього концерту на пісню із нашого 2-го міні-альбому під назвою «Розбивай мої мрії».

Гуртом: Ви уже випустили два міні-альбоми («Відкрий очі» та «Думки в голос»), котрі були позитивно сприйняті любителями даної стилістики та вашими слухачами зокрема. А що плануєте далі? Чи не час створити повноформатний альбом та вразити країну ще більш вражаючим саундом?

FIGHT FOR FUTURE: Не хочеться забігати наперед, але бажання таке дійсно є, проте повноформатний альбом потребує більш серйозного підходу, наразі ми накопичуємо новий матеріал та шукаємо щось нове по стилістиці та звучанні – подивимось що з того вийде.

Гуртом: Раз ми згадали випущені праці, то розкажіть, будь ласка, про тематику пісень обох альбомів. І, як ми помітили, другий альбом за стилем в рази важче. Це зумовлене пошуком свого стилю чи бажанням постійно урізноманітнювати свій матеріал?

FIGHT FOR FUTURE: Питання вельми цікаве – важко мабуть охарактеризувати нашу творчість одним стилем, особливо перший ЕР «Відкрий очі». Щодо ЕР «Думки в голос» то так, саунд став важче. Тематика обох релізів різнопланова, соціальна та інтимна лірика. Гадаємо, що це цілком природній процес, музика пишеться в міру того, як впливає на нас оточення.FIGHT FOR FUTURE

Гуртом: Що для вас є головним у створенні музики? Можливо, у вас є якісь критерії, наприклад, це обов’язково має бути якість, дотримання стилістики чи це повинні бути пісні із сенсом і т.д.?

FIGHT FOR FUTURE: Одне, що можна сказати точно, це те, що ми не ставимо себе в рамки. Слова приходять самі, музика пишеться у ейфорії під час спільних та індивідуальних репетицій, і, мабуть, так і має бути. Даний проект створено лише на добровільних засадах і не хочеться, щоб така атмосфера зникала!

Гуртом: А яка із композицій вашої творчості найбільше подобається кожному з вас?

FIGHT FOR FUTURE: Загалом – всі теми, що ми виконуємо на концертах, та ті, що можна почути у 2-ох міні-альбомах – подобаються нам усім. Ще на стадії створення матеріалу ми відкидаємо те, що не подобається. Також на репетиціях можемо не зіграти певних пісень, якщо просто бажання їх грати немає.

FIGHT FOR FUTURE

Гуртом: Що для вас є самим важким у музичному житті? З якими найбільшими проблемами взагалі можуть зустрітися музиканти?

FIGHT FOR FUTURE: Проблема сприяння подібній сфері мабуть актуальна не лише пост радянському просторі. Так, безліч хороших банд просто розходяться по простій причині – брак часу та фінансів, хочеться вірити, що така ситуація зміниться на краще. Разом з тим на власному досвіді можемо запевнити що є не лише гурти ентузіасти, а і такого ж роду організатори та просто однодумці меломани, хороші люди.

FIGHT FOR FUTUREГуртом: І на завершення більш філософське питання. Що для вас є найголовнішим у житті?

FIGHT FOR FUTURE: Гадаємо, що будь-яка справа варта того, щоб не полишати її, особливо якщо вона приносить тобі задоволення. Це круто відчувати  мурашки по тілу, коли граєш чи слухаєш якісну музику, коли займаєшся улюбленою справою та відчуваєш підтримку однодумців. Дякуємо всім, хто з нами, та чекаємо нової можливості поділитись частинкою себе!

F.F.F.

Завантажити перший міні-альбом “Відкрий очі” (2013) можна тут https://toloka.to/t50922

Завантажити другий міні-альбом “Думки вголос” (2014) можна тут https://toloka.to/t59153

Посилання на гурт у соціальних мережах: https://vk.com/fight.for.future 

 

 

 

2 коментарі

  1. ці хоча б українською співають

  2. Музика кльова. Хлопцям варто агресивніше завойовувати простір.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.