Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171024 (152 за 24 години)

КіноДжек – про фільми українською

| 29 коментарів

 

КіноДжекНещодавно запустив проект про який вже давно мріяв – КіноДжек. Проект був створений, щоб зібрати якомога більше інформації про фільми українською та об’єднати усіх кіноманів нашої країни в спільноту.

КіноДжек буде цікавим людям, які цікавляться фільмами та кінематографом в цілому. Кожен учасник має змогу ділитися власними публікаціями присвяченими улюбленим стрічкам, оцінювати фільми та залишати рецензії.

На початковому етапі я зібрав інформацію приблизно про 250 тис. фільмів. Проте, на превеликий жаль, над сторінками цих фільмів потрібно ще працювати, оскільки для багатьох з них відсутня інформація українською (наприклад опис, імена акторів та режисерів, тощо…). Самому це доволі складно зробити, а от разом – реально.

Звичайно, що ідея не унікальна і закордоном вже є схожі сайти. Саме тому я спробував додати додаткові можливості, які б відрізняли КіноДжек від закордонних аналогів, наприклад:

 • гнучка система редагування сторінок. Кожен користувач сайту може додавати, змінювати та видаляти інформацію про фільми;
 • публікації користувачів. Користувачі можуть ділитися публікаціями з іншими учасниками та отримувати коментарі. Як на мене, це чудовий інструмент за для того, щоб знайти однодумців та тематичне спілкування;
 • схожі фільми. Відверто кажучи, щось вдалось, а щось ні, оскільки важко щось рекомендувати маючи чверть мільйона фільмів і лише десяток оцінок до них.

Сайт було запущено декілька днів тому, тож можливі недоліки. Якщо у вас є побажання стосовно роботи сайту то можете висловлювати їх як на самому сайті, так і тут в коментарях.

Ласкаво прошу до сайту КіноДжек. Дякую.

29 коментарів

 1. А є якась система “затвердження” змін? Наприклад, щоб зміни не ставали активними до прийняття модератором, чи версійність змін, щоб можна було повернутись до попередньої версії? Адже якийсь злодюжка, диванний-хуліган може видаляти працю інших людей, чи вносити заздалегідь хибні дані.

  • Дякую за питання. Я хотів зробити сайт максимально відкритим, тому впровадив систему голосування за зміни. На сторінці правок, кожен користувач може проголосувати за чи проти певної зміни. Правка яка набере достатньо голосів автоматично стає активною на сторінці фільму.

   Простіше кажучи, якість наповнення напряму залежить від спільноти.

 2. Забув сказати. Дякую за сайт, подивимося що й до чого!

 3. Чудово. Буду допомагати заповнювати базу))

 4. Було б гарно додавати інформацію про дату релізів фільмів на носіях. Зручно знати коли можна придбати фільм)

 5. до KinoJack

  В українські мові немає такого слова “добавити”. Замініть його на “додати”, бо аж очі ріже

  1 – http://www.awesomescreenshot.com/image/518450/15a3c695d6abfb853402faad8e2d4831
  2 – http://www.awesomescreenshot.com/image/518480/2a4c3114c4fcfa3aff3f50f013b69eb4
  3 – http://www.awesomescreenshot.com/image/518483/da96c7c28d1d9de0578310a8ced66f17

 6. Сайт – чудовий, ідея – прекрасна, буду допомагати у розвитку! Проте, одне “але”, надто кидається в очі оте “добавити”, це ж калька з рос.

 7. до KinoJack

  В українські мові немає такого слова “добавити”. Замініть його на “додати”, бо аж очі ріже

 8. Можливо варто додати нормальний лог сповіщень. Якусь форму для зворотного зв’язку з адміністрацією. При редагуванні не завжди є необхідні підказки (поле “тривалість” не вказано формат). В назвах і полі пошуку люди можуть використовувати різні символи апострофа. Вчора у мене “Правки” зациклились (або це у мене була проблема, або там може бути баг). Також можливо варто старі “правки” показувати зверху сторінки, а то так вони можуть висіти в хвості досить довго.

 9. Дякую за коментар. Я погоджуюсь з кожним вашим реченням. Як ви вже звернули увагу, деякі помилки вже виправлені(вчора правки дійсно зациклювались). Деякі з ваших пропозицій з’являться на сайті найближчим часом, а для деяких потрібен час (проте вони все одно з’являться, просто трохи пізніше).

  Доки форму зворотного зв’язку не впроваджено, обіцяю відповідати на коментарі в цій темі, або в першій публікації на сайті КіноДжек (до речі, там вказано електронну адресу на яку ви можете писати, це наразі найшвидший спосіб щоб зв’язатись зі мною).

 10. було б добре, якби ви ввели ще “рейтинг очікування” (наприклад, фільм очікують 80% з 5000 голосів, середня оцінка 7,5/10)
  а коли фільм виходить, то цей рейтинг очікування відображати під рейтингом самого фільму
  (як на мене, таке поєднання показує наскільки фільм оправдовує очікування після виходу)

 11. А чим сайт КіноДжек відрізняється від сайту Кінострічка?

  • Бо той вмер, а цей народжується…

   • Цей також може вмерти. Бо хто засновник і чим він “дихає” невідомо. Через пів-року йому остогидне і закине це діло. І купа чАсу на вітер.

 12. Знову намагаються зробити клон imdb та кінопошука. Тільки не зрозуміло – навіщо?!

  Обсяг робіт просто величезний, і зробити це якісно та ще й майже самотужки – неможливо. Люди масово не будуть правити все самі – їм це набридне.

  Якщо, як Ви пишете, для Вас головне створити спільноту кіноманів де вони б могли спілкуватися і т.д. – тоді забивайте на створення бази даних кінострічок, все одно ви не зможете переплюнути вищезгаданих. Як вже писали – пустий сайт “Кінострічка” гарний для цього приклад.

  Краще зробіть базу даних безпосередньо українських стрічок та акторів – і поступово її доповнюйте, дай Бог наш кінематограф буде прогресувати. А про іноземні стрічки лише писати статті, рецензії і т.д. розвивати спільноту як ви хочете.

  До такого проекту я би теж приєднався у складі допомоги)

  P.S. А так, сайт приємно виглядає, швидко працює.
  На головній сторінці стрічки які зараз йдуть у прокаті, можливо я не правильно зрозумів ідею сайту, і Ви лише будете такі стрічки пропонувати – тоді такий сайт теж вже є – Кіноафіша.
  Коротше кажучи – бажаю проекту успіху а розробнику визначитись що він хоче створити. І ставити перед собою реальні цілі.

 13. Щоб не було так, як з “Кінострічкою”. Я для нього багато писав відгуків на фільми, а сайт гикнувся з кінцями. Даремна праця.

  • Та там спочатку багато людей з Кінострічкою працювали… А скільки було всього додано фільмів… Усе робилось вручну, був “топ користувачів”, які найбільше наповнювали базу.. І куди вся ця робота пішла? okino.ua поки що найкращий укр. кіносайт

   • І куди вся ця робота пішла?

    Просто все пропало, і без будь-якого пояснення. Повна зневага.

 14. у назвах фільмів відображається “&” замість “&”

 15. у назвах фільмів відображається “& amp ;” замість “&”

 16. А як з вами зв’язатися можна є декілька питань??

 17. Щось ваш сайт http://kinojack.com/ не відкривається( Ця сторінка недоступна )

  Бажаю вам натхнення і часу для розробки проекту!

  Зверніть увагу на рос. сервіс КІНОПОІСК.РУ

  Сайт хоч і рос. але потужний, класна CMS, багато цікавого функціоналу. Приділіть цьому найбільше уваги і ЗРАЗУ не заривайтесь у набивання сайту інфою про старі фільми. Краще додавайте інформацію про фільми/серіали 2014-2015-2016 років, це те що зараз НАЙБІЛЬШЕ шукають.

  Я бачив якийсь подібний україномовний сервіс про кіно, там навіть був прикручений плеєр для онлайн перегляду, але зараз щось не можу його знайти. Там був класний дизайн. Тобі б з ним співпрацювати.

  Тобі треба підняти сайт на новий рівень, треба щоб там була класна база рецензій/оглядів від користувачів/журналістів, відгуки відомих українських зірок. Потужна система рейтингу фільмів/серіалів. Щоб всі україномовні сайти (онлайн кінотеатри) додавали твій модуль оцінювання на свій сайт, бо там дуже багата база відгуків/рецензій/оцінок.

 18. І чому в матеріалі немає ваших контактів, номеру телефону, електронки. Багато хто хоче співпрацювати і допомогти чим зможе.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.