Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169419 (164 за 24 години)

Відновлення запису аудіокниг від Нашого Формату

| 8 коментарів

Аудіокнига
Цікава інформація від засновника Нашого формату. Якщо вас цікавить відновлення запису аудіокниг українською, переходьте за посиланням і висловлюйте свої думки в коментарях.
https://www.facebook.com/omnitip/posts/1004364502954809

8 коментарів

 1. Як на мене не вистачає аудіказок, радіоспектаклей для дітей молодшого шкільного року, дошкільного року. Зараз із задоволенням слухаємо Алісу в країні чудес. Було б гарно, якщо озвучка була б декількими голосами.

  Так, зацікавлений. Можна більш детальніше що мав сказати засновник Нашого формату щодо відновлення?

 2. Передплата – саме те.

 3. Еге… Так розумію, що мова йдеться про комерційні проекти? То давайте оголошення однозначно. Як кажете про посилання, то хоча б перевірте що воно існую.
  Спочатку думав, що мова йдеться про шось на подібне озвученню фільмів — вибирається тема, робиться книжка, як вдячний перераховуєш кошти.

 4. з фейсбуку: Кириченко Владислав
  13 хв · Змінено ·

  Шановні друзі, цікавить Вас Генрі Форд, чи ні – ми на свій страх та ризик розпочинаємо проект саме з його твору “Моє життя та робота”. Ваш перший внесок буде автоматично зарахований в створення саме цієї аудіокниги. В подальшому члени спільноти можуть ініціювати створення будь-якої аудіокниги за наявності першоджерела українською. – Якщо загітують достатню кількість прихильників свого проекту :))) – Для цього ми незабаром запускаємо окремий веб-майданчик.
  Наразі для легітимізації себе в проекті – купіть онлайн на 50 грн або більше ( скільки не шкода) аудіокниг на сайті Нашого Формату http://nashformat.ua/e_content/elektronni-audioknygy/
  і повідомте про це Михайла Носа – https://www.facebook.com/mykhailo.nos?fref=ts
  Ми розуміємо всю копарність такої системи, але СРМка на новому сайті затримується, тому будемо адмініструвати наших прихильників ручками ветерана АТО:)))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.