Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168859 (252 за 24 години)

Найближчі прем’єри українських фільмів

| 8 коментарів

 

фільми

 

Брати. Остання сповідь (2013) — 24 вересня 2015

Загублене місто (2013) — 1 жовтня 2015

Гетьман (2015) — 29 жовтня 2015

Політ золотої мушки (2015) — наприкінці 2015 або у 2016-му. (зараз фільм показують у маленьких селах та містечках)

Тепер я буду любити тебе (2015) — наприкінці 2015 або у 2016-му.

Казка старого мельника — 2016 рік

Максим Оса — 2016 рік

Гніздо горлиці — 2016 рік

Микита Кожум’яка — 2016 рік (укр. дубляж)

Моя бабуся – Фані Каплан — 2016 рік

Якщо вас цікавить більше інформації про українське кіно підписуйтесь на сторінку у фейсбуці:

Про українське кіно

8 коментарів

 1. Далі вишиватніки будуть знімати на російській а потім перекладати на українську. людей за бидло мають

  • Перше – ніколи не ліпи вишиванку до куфайки. Поважай національний одяг моїх предків.
   Друге – знімають “російською”, перекладають “українською”. Бидло має вміти грамотно писати своєю мовою, тоді його будуть поважати.
   Третє – велика частина зі списку була знята українською, але якіснішою від того не стала. Бидлу то байдуже, бо найкасовішими на сьогодні фільмами в Україні є стрічки Володимира Зеленського.

 2. Ага, націоналістів – до в’язниць, добровольців – “у драгуни” або лайном, волонтерів – на пайку…
  Українська – знов “НЕ НА ЧАСІ”! Знов – заважає, може роздратувати, нехай підожде…
  Відверте окозамилювання, яке ще й зберігає традиційну совкову фальш у всьому, – назви передач і шоу, які написані українською, – Й БІЛЬШЕ ТАМ УКРАЇНСЬКОЇ НЕ ЧУТИ!!!
  Президент на робочій зустрічі з Секретарем Ради національної безпеки та оборони (!) публічно, під камери, балакає російською… – якась мара просто! Міністр МВС – тупо кладе на Закон і на звичайну мораль щодо української мови, тупо ігнорує її, демонстративно…
  Мер столиці публічно, під камери, на робочіх зустрічах спілкується російською – та чхав він на мову свого народу, вона йому не потрібна…
  І таке інше…
  Але констатації вже всім набридли, тому одразу кажу єдиний реальний спосіб, в який українська мова здатна буде вижити, – поділ по Дніпрові. Плюс-мінус. Територія – або мова.
  Жах, що наші інтелектуали, блін, або тупо торочать “какая разніца, на каком…”, або так само тупо торочать про “неподільність”…
  А поки що шкірте зуби під насміхання Вови Зєлєнскава – над вами ж.

 3. Переглянув трейлери до “Загублене місто” та “Гетьман”. Склалося враження, що оператори та режисер все ще сидять в 70-80 роках минулого століття. Панове, де якісні світлофільтри? Де якісні спецефекти? Де нормальна зйомка? Якщо не вистачає бюджету, то перепишіть сюжет, зробіть щось не таке масштабне, але якісніше.
  Добре, що хоч “Максим Оса” оформили більш-менш якісно.
  Далі. Чому я про ці всі фільми чую виключно тут? Чому вони не рекламуються? Серйозно, творці думають, що без реклами про ці фільми багато хто дізнається? Це 21 століття, панове. Потрібна реклама в інтернеті, на телебаченні, на постерах та банерах.

  • Щодо минулого століття – пишіть режисерам, їх можна без проблем знайти, режисер гетьмана є у фб, реж. міста має пошту, я йому 2 роки тому, писав, запитував про фільм, він відповів. Тому менше констатації фактів – більше дії.
   Щодо реклами пишіть держкіну, чому так погано з рекламою.

   Але допис у фб має 479 поширень https://www.facebook.com/UkrainianKino/timeline/story?ut=43&wstart=0&wend=1443682799&hash=-4023608518666983626&pagefilter=3 і це доволі не погано. Отак, якщо кожен поширить і буде реклама. тб переважно дивляться старі люди, на українське кіно вони не підуть. рашн. мило – їхня манна небесна.

 4. Я Вам так скажу: задовбали!! “Микиту Кожум’яку” ще в 2013 планували показувати!!

 5. Подивився фільм Брати в кінотеатрі – сподобалось. Не очікував такого, якісна картинка, гарна гра акторів, цікава сюжетна історія. Звичайно є певні огріхи, але то таке. Загальне враження – категорично позитивне. Єдине, що це не розважальне кіно, і треба розуміти це перед початком перегляду.
  Щодо Гетьмана, глянув трейлер – неоднозначне враження. Місцями бідна картинка, гра акторів недотягує (чи можливо це недоліки звуко- та основного режисерів). Подивимося як там із сюжетом. Очікування радше стримані.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.